Seriale

ja wogole zapomnialem jak sie skonczyl s02, dlatego poczekam az sie skonczy s03, przypomne sobie 2 i zapodam od razu trojke.
tez myslalem zeby powtorzyc drugi sezon bo jednak przy takich przerwach to czlowiek pamieta piate przez dziesiate :confused:

to dzis w nocy przykulo moja uwage, szkoda, ze mam taki chujowy aparat bo to fajnie w 3D jest

031.jpg
 
A jak Dexter oglądał już ktoś? Zupełnie zapomniałem o premierze... Pierwsze sezony (chyba do momentu pojawienia się Lumen) zapamiętałem jako totalne sztosy, :antonio:ale trochę już lat zleciało.
 
A jak Dexter oglądał już ktoś? Zupełnie zapomniałem o premierze... Pierwsze sezony (chyba do momentu pojawienia się Lumen) zapamiętałem jako totalne sztosy, :antonio:ale trochę już lat zleciało.
Oglądałem.
jak dla mnie straszna padają, całkowicie zmienili postać Dextera z książek czy filmów to inna osoba, bez sensu
 
Fundacja, podsumuje to tak:
1637427959058.png

Jako wielki fan Asimova i jego twórczości jestem bardzo rozczarowany. Apple wziął świetny materiał bazowy i wysrał wielkiego kloca, bo inaczej sie tego nazwac nie da. Zmiany w fabule, w postaciach. Oczywiście parytety musiały być wprowadzone i ważne męskie postacie są teraz kolorowymi kobietami:siara: Jedynie co się broni to wizualne efekty i wątek z Imperatorem, reszta jest kiepska.
 
A jak Dexter oglądał już ktoś? Zupełnie zapomniałem o premierze... Pierwsze sezony (chyba do momentu pojawienia się Lumen) zapamiętałem jako totalne sztosy, :antonio:ale trochę już lat zleciało.
Ja to zawsze czekam na cały sezon, wkurwia mnie takie oglądanie 1 odcinka na tydzień.


Cowboy Bebop nawet spoko wyszedł, dziś skończyłem oglądać. Jak dla mnie to dobrze zachowany klimat space opery, ale tutaj soundrack z anime robi swoje.
Muzyka złoto, smak dzieciństwa :antonio:

 
1 odcinek całkiem ciekawy, ciekawe jak będzie dalej
 
1 odcinek całkiem ciekawy, ciekawe jak będzie dalej
Jestem w trakcie drugiego, ale juz chyba dam se spokoj z braku czasu :crazy:
Pierwszy byl spoko, po za masturbaciami przyjebanej krolowej i malymi mudzynami... :siara:
 
Jestem w trakcie drugiego, ale juz chyba dam se spokoj z braku czasu :crazy:
Pierwszy byl spoko, po za masturbaciami przyjebanej krolowej i malymi mudzynami... :siara:
O widzisz, bo ja trafiałem w większości na opinie, że właśnie s02 jest zdecydowanie lepszy przez to, że w walkach maczali palce ludzie od Warriora.
 
Ja to zawsze czekam na cały sezon, wkurwia mnie takie oglądanie 1 odcinka na tydzień.


Cowboy Bebop nawet spoko wyszedł, dziś skończyłem oglądać. Jak dla mnie to dobrze zachowany klimat space opery, ale tutaj soundrack z anime robi swoje.
Muzyka złoto, smak dzieciństwa :antonio:


Dno, jeśli chodzi o wątki fabuły i zmiany, które w nich zaszły w stosunku do oryginału. Do tego standardowe LPG + wjebane na siłę. Wszystko troszkę za sterylne i sztuczne takie 5/10, troszkę zmarnowali potencjał.
 
Dno, jeśli chodzi o wątki fabuły i zmiany, które w nich zaszły w stosunku do oryginału. Do tego standardowe LPG + wjebane na siłę. Wszystko troszkę za sterylne i sztuczne takie 5/10, troszkę zmarnowali potencjał.
Jedynie walki niewidomych spoko zrobione :frankapprove: no i pomysl byl spoko - wykonanie w chuj gorsze, scenariuszowo lezy totalnie bo normalnie jak zaczynam sezon to i znajde czas zeby go skonczyc, a tutaj nie chce ogladac ratowania mudzynow :crazy:
 
Back
Top