Seriale

Mnie po 2 epizodzie odrzuciło, warto podejść raz jeszcze?
:fjedzia:
Ja bym dał jeszcze szansę, ale na siłę bym nie walczył. Mnie trzyma bardzo mocny sentyment do tego tytułu, więc nawet jak kolejne odcinki będą rozczarowujące to i tak obejrzę do końca.
 
Szkoda ze taki hit niszcza, osobiscie mam wielki sentyment do wersji animowanej :jon:
Ja też uwielbiam anime i specjalnie zrobiłem sobie powtórkę jak wrzucili na Netflixa. Niestety oni chyba tam mają, że wyjdzie im coś raz na 100 produkcji i nic sobie nie robią z faktu, że spieprza kultowca.
 
Kto lubi naprawde dobry serial polecam z czystym sercem "sukcesja" muzyka, montaz, aktorzy, no wszystko na plus, kozak serial.
 
Kto lubi naprawde dobry serial polecam z czystym sercem "sukcesja" muzyka, montaz, aktorzy, no wszystko na plus, kozak serial.

Kiedy to się rozkręci? Bo obejrzałem dwa odcinki i jestem rozczarowany, nie rozumiem kompletnie zachwytów nad tym serialem.
 
Jestem w połowie 2 odcinka. Nie licząc walki z Bruxą w końcówce 1 odcinka to straszny paździerz, ciężko się to ogląda.
a tak z ciekawosci czego oczekiwales? tez koncze 2 odcinek i co ci nie gra? serial podaza za opowiadaniami, to nawet saga nie jest.
 
a tak z ciekawosci czego oczekiwales? tez koncze 2 odcinek i co ci nie gra? serial podaza za opowiadaniami, to nawet saga nie jest
Oczekiwałem tego, że mimo paździerzu z 1 sezonu to będą potrafili jakoś to utrzymać w kupie i nie wypierdolą przez okno tego co jest fundamentem postaci Geralta, Yennefer i całej historii zamku Kaer Mohren.


A wygląd Nivellena to jest jakaś kurwa kpina, jakby go wyciągnęli z polskiego serialu. :juanlaugh:
 
Oczekiwałem tego, że mimo paździerzu z 1 sezonu to będą potrafili jakoś to utrzymać w kupie i nie wypierdolą przez okno tego co jest fundamentem postaci Geralta, Yennefer i całej historii zamku Kaer Mohren.


A wygląd Nivellena to jest jakaś kurwa kpina, jakby go wyciągnęli z polskiego serialu. :juanlaugh:
no po 2 odcinkach nie rozumiem ciebie, co tam mieli zrobic innego jak dalej bazuja na opowiadaniach? chodzi ci o efekty? czy fabule?
 
Jako fan poprzednich sezonów spodziewałem się paździerza, ale i tak musiałem obejrzeć. O dziwo bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Mam tylko nadzieję, że tego nie spierdol* :tellmemore:
Ja jako fan ksiazek, uwazam, ze to straszne gowno. Zmienili calkiem postac dextera, scen z debra za duzo. I duzo bezsensownych scen.
 
Kiedy to się rozkręci? Bo obejrzałem dwa odcinki i jestem rozczarowany, nie rozumiem kompletnie zachwytów nad tym serialem.
Jeśli szukasz akcji to jej nie znajdziesz, jeśli Ci się nie podoba koncept to odpuść i tyle. Chociaż dodam że w przypadku Sukcesji cały sezon jest budowany pod punkt kulminacyjny na sam koniec.
 
Jeśli szukasz akcji to jej nie znajdziesz, jeśli Ci się nie podoba koncept to odpuść i tyle. Chociaż dodam że w przypadku Sukcesji cały sezon jest budowany pod punkt kulminacyjny na sam koniec.
@HubiSSJ3 troche sie nie zgadzam z powyzszym, to serial intryga, swietna sciezka dzwiekowa, montaz, gra aktorów, no musisz przyznac, ze to topka, Ale jesli oczekujesz naglego wow to sie nie doczekasz, Intryga goni intryge, ale w wolnym tempie.
 
Back
Top