Seriale

Skazana, ale to jest dobre, rzadko oglądam polskie seriale, a ten tutaj wywarł dobre wrażenie.
 
Ja to zawsze czekam na cały sezon, wkurwia mnie takie oglądanie 1 odcinka na tydzień.


Cowboy Bebop nawet spoko wyszedł, dziś skończyłem oglądać. Jak dla mnie to dobrze zachowany klimat space opery, ale tutaj soundrack z anime robi swoje.
Muzyka złoto, smak dzieciństwa :antonio:


Mnie się w podoba, może mniej niż anime ale czuję klimat dawno oglądniętej animacji, która spowodowała, ze pokochałem anime.
boom bang bang dziwki
 
Yellowstone.

Wciągnąłem pierwszy sezon w jeden dzień i zaczynam drugi co mi się nie przydarzyło od kilku lat. Za serial odpowiada Taylor Sheridan, który był scenarzystą Sicario, Hell or High Water czy Wind River.
 
Yellowstone.

Wciągnąłem pierwszy sezon w jeden dzień i zaczynam drugi co mi się nie przydarzyło od kilku lat. Za serial odpowiada Taylor Sheridan, który był scenarzystą Sicario, Hell or High Water czy Wind River.
Też się nim podniecalem, ale s03 to już taka telenowela, że czwartego nie ruszyłem. A szkoda, bo serial z początku był czysta epą - po każdym odcinku testosteron wywalał mi ponad skalę xD
 
Yellowstone.

Wciągnąłem pierwszy sezon w jeden dzień i zaczynam drugi co mi się nie przydarzyło od kilku lat. Za serial odpowiada Taylor Sheridan, który był scenarzystą Sicario, Hell or High Water czy Wind River.

Do czwartego sezonu włącznie trzyma poziom. Jeden z moich ulubionych seriali
 
Dom z papieru 5 odcinków ostatniego sezonu obejrzane ciągiem, ehh, na prawdę dobre zakończenie, tak jak często spierdolą to tutaj dali radę. Polecam.
Jestem na drugim odcinku i moje odczucia są takie, że w trakcie próbuję sobie przypomnieć kiedy i czy w ogóle oglądałem gorszy serial. Tak spektakularnego spadku jakości nie pamiętam.
 
A co jesli szczepionka powoduje bezplodnosc? :zakręcony:

Widzę kolega jest człowiekiem kultury. Lata przed szurami wszystko rozkminione. Serial TOP!
Ale kurwa żeby cyganów?
 
Back
Top