Seriale

Ted Lasso leżał u mnie na dysku dość sporo czasu, nie mogłem się zebrać, ale jak już odpaliłem to poszło na dwa razy:fjedzia: bardzo dobry serial, polecam niezdecydowanym :popcorn:
 
@Mes_ dzięki za polecenie Ataku Tytanów, jestem dopiero w połowie s01 a już wkręciłem się na maksa. Tylko ten główny bohater wkurwia, za to lasia-Mikasa TOP.
 
@Mes_ dzięki za polecenie Ataku Tytanów, jestem dopiero w połowie s01 a już wkręciłem się na maksa. Tylko ten główny bohater wkurwia, za to lasia-Mikasa TOP.
Mikasa jest TOP, ale jeszcze bardziej TOP jest Levi. Cieszę się, że Ci się podoba:tiphatb:
Już nie pamiętam, czy to z @Mes_ em tak przyjacielsko tu rozmawiałem o Ataku Tytanów?

:beczka:
Nie przypominam sobie, żebyśmy kiedykolwiek rozmawiali w inny sposób
 
Mikasa jest TOP, ale jeszcze bardziej TOP jest Levi. Cieszę się, że Ci się podoba:tiphatb:
Wcześniej wspomniałeś o lore i kurde faja, odkrywanie kolejnych kart tego świata jest fascynujące, a intro i początek s02 mega intrygujące.
 
Wcześniej wspomniałeś o lore i kurde faja, odkrywanie kolejnych kart tego świata jest fascynujące, a intro i początek s02 mega intrygujące.
Ja oglądając AoT tez bylem w szoku ile warstw ma ta fabuła i że trzeba się naprawdę skupić żeby wszystko z tego świata ogarnąć. Głupia sprawa - konstrukcja samego muru i rozmieszczenie w nim bram - jakoś to przeoczyłem na samym początku i później mi się mocno nie zgadzała historia pierwszego ataku. Rozwój niektórych bohaterów też jest cud miód, ale o tym się jeszcze przekonasz.
 
jesli nie widziales obejrzyj filmy cocaine cowboys 1 i 2 i ksiazka tez jest dobra.
widzialem, co do ksiazki to chyba zabralem sie do tego od dupy strony. Najpierw powinna byc ksiazka pozniej reszta...
 
W serialu jest Nadja ❤️
już ta jedna rzecz sprawia, że jest półkę wyżej
True

what-we-do-in-the-shadows-jacking-off.gif
 
Last edited:
Making a murderer - kurwa ale pojebana akcja, aż podnosi ciśnienie
1629326355095.png

Brendan good fucking job you idiot:korwinlaugh:
 
Od 26 sierpnia Mr. Robot na netlixie. Polecam bardzo:coffeepc:nie zniechecac sie na poczatku, przebrnac przez 2 sezon, a pozniej ten serial to majstersztyk. 4 sezon to chyba najlepsze co ogladalem jezeli chodzi o seriale, 3s niewiele gorszy. Ps - ogladac wieczorem, lepiej wchodzi:cool:
 
Od 26 sierpnia Mr. Robot na netlixie. Polecam bardzo:coffeepc:nie zniechecac sie na poczatku, przebrnac przez 2 sezon, a pozniej ten serial to majstersztyk. 4 sezon to chyba najlepsze co ogladalem jezeli chodzi o seriale, 3s niewiele gorszy. Ps - ogladac wieczorem, lepiej wchodzi:cool:
Ja parę miesięcy temu odpadłem po 3-4 odcinkach. Nie dałem radę przebrnąć przez te idiotyzmy. Mimo, że chciałem skoro tak wszyscy chwalą...
 
Back
Top