Seriale

Top boy ogladal ktos? Dobre to?


 
5 sezon, czyli 5 odcinków Domu z papieru - o cię panie, dużo lepszy sezon od poprzedniego, a końcówka rozwaliła system po całości, szok, tylko weź tu czekaj do grudnia na kolejnych 5 odcinków.
 
The North Water. Mini serial angielski, świetna obsada, m.inn. Colin Farrell. Klimat typowo angielski, XIX wiek, brud (fizyczny i mentalny) twarde warunki, mordowanie, polowania na foki i wieloryby, walka o przetrwanie w warunkach arktycznych... słowem świetna rozrywka familijna. 5 odcinków, polecam. Trochę końcówki zabrakło, z bardziej spektakularnym zamknięciem, ale i tak warto.
 
Top boy ogladal ktos? Dobre to?


Bardzo dobre!
 
Top boy ogladal ktos? Dobre to?


Dojebane, ogladaj od summerhouse, później następny.
 
The North Water. Mini serial angielski, świetna obsada, m.inn. Colin Farrell. Klimat typowo angielski, XIX wiek, brud (fizyczny i mentalny) twarde warunki, mordowanie, polowania na foki i wieloryby, walka o przetrwanie w warunkach arktycznych... słowem świetna rozrywka familijna. 5 odcinków, polecam. Trochę końcówki zabrakło, z bardziej spektakularnym zamknięciem, ale i tak warto.
Na jakiej platformie?
Czuć zapach Alice in Borderland.:antonio: Pierwsza rzecz ktora mnie zaciagnie przed TV w tym roku.


Ciekawie to wygląda
 
Na jakiej platformie?

1630856711538.png
 
To znaczy, że Ciro przeżył postrzał i nurkowanie w Zatoce Neapolitańskiej? Pierwsze dwa sezony zajebiste, 3 średni, bez Ciro to już nie to samo i odpuściłem 4 sezon.

Był film jeszcze o "przygodach" Ciro:


i tam właśnie było pokazane co i jak. Ogółem film szału nie robi, ale czekając na kolejny sezon Gomorry, można było obejrzeć.
 
Oglądam The Last Kingdom - stwierdzam, że to bardzo dobre dzieło. Jestem po dwóch sezonach, dobrze się to ogląda, nie ma zbytniej mitologii, sceny pojedynków są realistyczniej zrobione niż w Vikingach no i dodatkowo nie ma nieśmiertelnych bohaterów - w przeciwieństwie do Wikingów w których niektórzy bohaterowie musieli otrzymać trzy ciosy mieczem, 11 strzał a jeszcze i tak byli w stanie jeździć konno i podnieść miecz. Dodatkowo wydaje mi się, że jest dużo bardziej zbliżony do prawdy historycznej i po prostu bardziej obiektywny.

Ma ktoś info czy Netflix planuje kiedyś wrzucić 4 sezon? Bo widzę, że wyszedł już rok temu, a póki co mają go tylko w swojej ofercie w USA.
 
Oglądam The Last Kingdom - stwierdzam, że to bardzo dobre dzieło. Jestem po dwóch sezonach, dobrze się to ogląda, nie ma zbytniej mitologii, sceny pojedynków są realistyczniej zrobione niż w Vikingach no i dodatkowo nie ma nieśmiertelnych bohaterów - w przeciwieństwie do Wikingów w których niektórzy bohaterowie musieli otrzymać trzy ciosy mieczem, 11 strzał a jeszcze i tak byli w stanie jeździć konno i podnieść miecz. Dodatkowo wydaje mi się, że jest dużo bardziej zbliżony do prawdy historycznej i po prostu bardziej obiektywny.

Ma ktoś info czy Netflix planuje kiedyś wrzucić 4 sezon? Bo widzę, że wyszedł już rok temu, a póki co mają go tylko w swojej ofercie w USA.
5 sezon już skończyli kręcić, więc może puszcza 4 niedługo, zanim 5 wyjdzie. Zawsze tez można sięgnąć po książkę. The Saxon Stories.
 
Top boy ogladal ktos? Dobre to?


Wszedlem tu by napisać o tym serialu i prosze!
Wlasnie dziś skonczylem (ten nowszy). Klimat to jest coś pięknego, mega produkcja. Myślę, że obejrzę to jeszcze nie raz.

Warto obejrzeć ten starszy, czy bez sensu już?
 
Wszedlem tu by napisać o tym serialu i prosze!
Wlasnie dziś skonczylem (ten nowszy). Klimat to jest coś pięknego, mega produkcja. Myślę, że obejrzę to jeszcze nie raz.

Warto obejrzeć ten starszy, czy bez sensu już?
Warto i zle zrobiles, ze obejrzales go od dupy strony. No ale co sie stalo to sie nie odstanie
 
Back
Top