Seriale

Ja parę miesięcy temu odpadłem po 3-4 odcinkach. Nie dałem radę przebrnąć przez te idiotyzmy. Mimo, że chciałem skoro tak wszyscy chwalą...
im dalej tym gorzej, wszystko jest później tak pogmatwane i popierd*lone że łeb mały
 
Soprano sezon 4 skończony. Ocena na tą chwilę serialu maks 5-6 na 10. Czy 2 sezony coś zmienią czy jednak dla mnie to wielki niewypał. Cdn.


2 sezon arcydzieła już kręcony

 
ostatnio dodali polski serial netflixowy Otwórz oczy 6-odcinkowy, a w produkcji już kolejny nowy serial reprezentujący nasz kraj.

tylko teraz zaśmierdzi transem, ale aktorzy są w trudnym okresie to biorą co mogą :lol:

1630149499152.png


 
ostatnio dodali polski serial netflixowy Otwórz oczy 6-odcinkowy, a w produkcji już kolejny nowy serial reprezentujący nasz kraj.

tylko teraz zaśmierdzi transem, ale aktorzy są w trudnym okresie to biorą co mogą :lol:

View attachment 25565

::clintdis::::clintdis::::clintdis::
 
Ale to nie dla bastka.

no jedyna komedia ktora ogladalem z seriali to After Life i to bylo nawet fajne, reszty netflixowych nie widzialem bo ogladam same thrillery, ale czasem juz tu wychwalaliscie jakis mega serial po czym obejrzalem 1-2 odcinki i musialem rezygnowac
 
no jedyna komedia ktora ogladalem z seriali to After Life i to bylo nawet fajne, reszty netflixowych nie widzialem bo ogladam same thrillery, ale czasem juz tu wychwalaliscie jakis mega serial po czym obejrzalem 1-2 odcinki i musialem rezygnowac
ale to nie jest netflxa serial.
 
Back
Top