Seriale

Kurde, ten trailer Dextera jest ... fajny, tylko ten myk na końcu.



Masz na mysli jego syna?

Ogladalem juz dawno i sporo rzeczy nie pamietam. Co sie dzialo z Harrisonem po tym co zrobil ten zabojca(Trojkowy?)slynna scena w wannie. Dex go wychowywal?

Btw - Top boy zajebisty serial. Tak jak pisaliscie - obejrzalem od summerhouse, pozniej nowy sezon. Klasa, zajebisty klimat.

@MaloHombre - cos ty odjebal? Odpalaj summerhouse, nawet sie nie zastanawiaj
 
Last edited:
Masz na mysli jego syna?

Ogladalem juz dawno i sporo rzeczy nie pamietam. Co sie dzialo z Harrisonem po tym co zrobil ten zabojca(Trojkowy?)slynna scena w wannie. Dex go wychowywal?
Pamiętaj o wrzucaniu takich rzeczy w spoiler! Co się tyczy Twojego pytania to
generalnie było tak jak piszesz - po zabiciu matki Harrison a Dexter sam go wychowywał, dziećmi jego matki wyjechały do dziadków bodajże ale trochę jeszcze się później w epizodycznych rolach pojawiały. Wątek Harrisona skończył się tak, że jak po śmierci Debry w ostatnim sezonie Dexter upozorował własną śmierć i uciekł na Alaskę to jego synem zajęła się ta blondyna trucicielka z którą Dex kręcił w szóstym czy siódmym sezonie bodajże - w jednej ostatnich scen byli pokazani w Buenos Aires bodajże.
 
Dobra Pany, co teraz dobrego polecacie? Jestem mega zacofany jeśli chodzi o seriale, dlatego nawet jakieś starsze wchodzą w grę. Ostatnio obejrzany przeze mnie to Peaky Blinders (najlepszy jaki do tej pory oglądałem) i krótki Kalifat, i Suburra.
@klocuniek pisał coś o Sopranos, słyszałem, że niby John Wick dobry, czy może coś nowszego?
 
Dobra Pany, co teraz dobrego polecacie? Jestem mega zacofany jeśli chodzi o seriale, dlatego nawet jakieś starsze wchodzą w grę. Ostatnio obejrzany przeze mnie to Peaky Blinders (najlepszy jaki do tej pory oglądałem) i krótki Kalifat, i Suburra.
@klocuniek pisał coś o Sopranos, słyszałem, że niby John Wick dobry, czy może coś nowszego?
Sopranos to klasyka, lutuj
 
Dobra Pany, co teraz dobrego polecacie? Jestem mega zacofany jeśli chodzi o seriale, dlatego nawet jakieś starsze wchodzą w grę. Ostatnio obejrzany przeze mnie to Peaky Blinders (najlepszy jaki do tej pory oglądałem) i krótki Kalifat, i Suburra.
@klocuniek pisał coś o Sopranos, słyszałem, że niby John Wick dobry, czy może coś nowszego?
Boardwalk Empire ?
 
Top boy - wymiękłem po pierwszym odcinku. Klimat bujających się, wrzeszczących czarnuchów skutecznie mnie odepchnął. Chociaż jedna scena mnie ujeła za serce swoją realnością i prawdziwością - główny bohater po odsiadce wychodzi, daje rade przepracować w wypożyczalni samochodów dosłownie chwilę jako uczciwy, przykładny obywatel po czym podejmuje decyzję, że on to jednak jedzie na robote, thug life i jebać prace xd - i sruuu jedziemy obrabować sklep monopolowy z jakąś przypadkową drugą łajzą poznaną na dyskotece, którego koniec końców zabija i spierdala przestraszony. Czysty patomurzynizm.
 
pisał coś o Sopranos, słyszałem, że niby John Wick dobry, czy może coś nowszego?

zostal mi jeszcze 6 sezon. Strasznie w mojej recenzji zniszczę ten serial :(

5 to maks , w skali 1-10. To ile tam jest absurdów to głowa mała. Obejrzałem w życiu tylko miodowe lata , gre o tron i breaking bad czyli same arcydzieła i Soprano wypada przy nich jak parodia. :(
To jest straszne co scenarzyści zrobili temu serialowi.
 
zostal mi jeszcze 6 sezon. Strasznie w mojej recenzji zniszczę ten serial :(

5 to maks , w skali 1-10. To ile tam jest absurdów to głowa mała. Obejrzałem w życiu tylko miodowe lata , gre o tron i breaking bad czyli same arcydzieła i Soprano wypada przy nich jak parodia. :(
To jest straszne co scenarzyści zrobili temu serialowi.
@Endrju Golara
I cyk, od razu wiadomo, że warto oglądać... :cool:
 
Sopranos to klasyka, lutuj
zostal mi jeszcze 6 sezon. Strasznie w mojej recenzji zniszczę ten serial :(

5 to maks , w skali 1-10. To ile tam jest absurdów to głowa mała. Obejrzałem w życiu tylko miodowe lata , gre o tron i breaking bad czyli same arcydzieła i Soprano wypada przy nich jak parodia. :(
To jest straszne co scenarzyści zrobili temu serialowi.
@Endrju Golara
I cyk, od razu wiadomo, że warto oglądać... :cool:
Co robić, jak zdania ekspertów są podzielone? :beczka:
 
Co robić, jak zdania ekspertów są podzielone?
Tak Ci powiem - jeśli podobało Ci się Peaky Blinders to i The Sopranos Ci siądzie.
Tony Soprano GIFs - Get the best GIF on GIPHY


Soprano wypada przy nich jak parodia. :(
The Sopranos Tony Soprano GIF - TheSopranos TonySoprano JamesGandolfini -  Discover & Share GIFs | Tony soprano, Sopranos, Tony
the sopranos GIFs - Primo GIF - Latest Animated GIFs
 
@klocuniek

Będzie recenzja. Na spokojnie opiszę jak strasznie to przehypowany serial. Serio aż jestem w szoku jak słabe jest Soprano :( Tym bardziej się rozpisze bo nie lubię marnować czasu na głupoty , a tu tego za dużo , oj za dużo.
 
Zacząłeś odliczanie. 2-3 szanse inaczej koniec na lata.

8 jest już na banicji. Olek przemyśl to.
Dawaj listę potępionych, chętnie dowiem się z kim trzymam sztamę xD

@Mes_
a zależy o co pytasz. AoT zakończone, szkoda, że zabralem się za nie tak "wcześnie" bo teraz muszę czekać na finałowy sezon.
A s03 What We Do In The Shadows wchodzi pięknie.
 
Dawaj listę potępionych, chętnie dowiem się z kim trzymam sztamę xD

@Mes_
a zależy o co pytasz. AoT zakończone, szkoda, że zabralem się za nie tak "wcześnie" bo teraz muszę czekać na finałowy sezon.
A s03 What We Do In The Shadows wchodzi pięknie.
Zgłaszam się! Jako jeden z pierwszych trafiłem na listę :antonio:

@ZELAZNAREKA chuj! Wypierdalaj do tematów o fame mma!
 
Dawaj listę potępionych, chętnie dowiem się z kim trzymam sztamę xD

@Mes_
a zależy o co pytasz. AoT zakończone, szkoda, że zabralem się za nie tak "wcześnie" bo teraz muszę czekać na finałowy sezon.
A s03 What We Do In The Shadows wchodzi pięknie.
O AoT. Jak Ci się 4 sezon widzi do tej pory?
 
O AoT. Jak Ci się 4 sezon widzi do tej pory?
Powiem Ci szczerze, że początek był ciężki. Nie pomogła kreska - tam nowe studio za s04 odpowiada, no i zmiana perspektywy na drugą stronę barykady, z tymi dzieciakami, też mi niezbyt pasował, ale końcowe rozwiązanie wynagrodziło początkowe zgrzyty. Świetnie to wszystko wytłumaczyli i naprawdę mieli pomysł na historię tego świata. Tylko to czekanie na finał jest wkurzające.
 
Dobra Pany, co teraz dobrego polecacie? Jestem mega zacofany jeśli chodzi o seriale, dlatego nawet jakieś starsze wchodzą w grę. Ostatnio obejrzany przeze mnie to Peaky Blinders (najlepszy jaki do tej pory oglądałem) i krótki Kalifat, i Suburra.
@klocuniek pisał coś o Sopranos, słyszałem, że niby John Wick dobry, czy może coś nowszego?

Lutuj Sopranos i nie słuchaj żelaznych psioch i innych osób bez gustu co do seriali. Pozostali w tym temacie mają rację, to serial wybitny. Nie na darmo mówi się, że to właśnie premiera Rodziny Sopranos odmieniła oblicze telewizji i seriali.
 
Powiem Ci szczerze, że początek był ciężki. Nie pomogła kreska - tam nowe studio za s04 odpowiada, no i zmiana perspektywy na drugą stronę barykady, z tymi dzieciakami, też mi niezbyt pasował, ale końcowe rozwiązanie wynagrodziło początkowe zgrzyty. Świetnie to wszystko wytłumaczyli i naprawdę mieli pomysł na historię tego świata. Tylko to czekanie na finał jest wkurzające.
I ten moment kiedy cali na czarno i w nowym sprzęcie wyskakują Diabły z Paradis


 
Powiem Ci szczerze, że początek był ciężki. Nie pomogła kreska - tam nowe studio za s04 odpowiada, no i zmiana perspektywy na drugą stronę barykady, z tymi dzieciakami, też mi niezbyt pasował, ale końcowe rozwiązanie wynagrodziło początkowe zgrzyty. Świetnie to wszystko wytłumaczyli i naprawdę mieli pomysł na historię tego świata. Tylko to czekanie na finał jest wkurzające.
Spotkałem się z głosami niezadowolonymi tą zmiana perspektywy i dlatego byłem ciekaw Twojego zdania.
Dla mnie super sprawa, że możemy zobaczyć jak to wyglada z tej drugiej strony właśnie i zrozumieć jej motywacje. Kierwa jaram się, że to jest tak niejednoznaczne do oceny i pokazuje jak chujową rzeczą jest szowinizm i wojna.
Wątek Reinera mnie zaskoczył bardzo mocno na plus. Przejazd po jego przeoranej PTSD psychice to dodatkowy bonus.
A co do zmiany kreski to gdybym nie wiedział, że takowa nastąpiła to nie wiem czy w ogóle zwróciłbym na to uwagę.
 
Back
Top