Seriale

calkiem calkiem? to masz kurewsko wysublimowane gusta, boje sie zapytac jaka jest twoja topka:) ale powiem ci 1 sezon to chyba 4 razy ogladalem i jest w sumie roznica, jak ogladasz na lapku, a jak na tv z dobrym naglosnieniem. Przeciez tam montaz, muzyka wgniata w hotel. Brud, syf, do tego nick cave, dla mnie jeden z najlepszych jakie widzialem.
Bardziej bym stawiał na swoje małe obeznanie i nie wyrobiony gust serialowy ;) Samo Peaky Blinders mi się podoba, szczególnie właśnie otoczka, kreacje, akcent :antonio: Jest dobrze ;) Bo tak to za wiele seriali nie oglądałem, Synów Anarchi, Dom z papieru, Gambit królowej i to na tyle z tych współcześniejszych.
 
Bardziej bym stawiał na swoje małe obeznanie i nie wyrobiony gust serialowy ;) Samo Peaky Blinders mi się podoba, szczególnie właśnie otoczka, kreacje, akcent :antonio: Jest dobrze ;) Bo tak to za wiele seriali nie oglądałem, Synów Anarchi, Dom z papieru, Gambit królowej i to na tyle z tych współcześniejszych.

Peaky Blinders byl spoko, ale Breaking Bad duzo lepszy
 
Bardziej bym stawiał na swoje małe obeznanie i nie wyrobiony gust serialowy ;) Samo Peaky Blinders mi się podoba, szczególnie właśnie otoczka, kreacje, akcent :antonio: Jest dobrze ;) Bo tak to za wiele seriali nie oglądałem, Synów Anarchi, Dom z papieru, Gambit królowej i to na tyle z tych współcześniejszych.
Ja jakis czas temu przeszedlem wlasciwie tylko na seriale, bo produkcje showtime, hbo, amazona, czy netlixa chociaz mniej sa w wiekszosci lepsze od wiekszosci filmow, ktore teraz wychodza. Problem seriali jest taki, ze czesto nie wiedza kiedy skonczyc, wiec 1-3 sezony sa zajebiste a pozniej idzie juz papka.
 
U mnie idzie też jeszcze Squid Game
i po pierwszych dwóch odcinak muszę przyznać że zapowiada się ciekawie :frankapprove:
 
Szukam dobrych, koreańskich seriali, w stylu np. Squid Game lub Sweet Home


@Gambit ?

GIF - Puhlease, I'm begging you GIF - Viral Viral Videos
 
ok, jade z tym:

 
Szukam dobrych, koreańskich seriali, w stylu np. Squid Game lub Sweet Home


@Gambit ?

GIF - Puhlease, I'm begging you GIF - Viral Viral Videos
Nie za bardzo siedzę w tamtejszych serialach, ale nie pamiętam czy gadaliśmy o Netlixowej Alicji, ale chyba tak i z tego co kojarzę denerwowały Ci tamtejsze głupotki.
Kingdom to jednak inny klimat, ale kawał porządnej produkcji.
Dobre oceny zbiera The Uncanny Counter, ale jeszcze tego nie widziałem.
 
Nie za bardzo siedzę w tamtejszych serialach, ale nie pamiętam czy gadaliśmy o Netlixowej Alicji, ale chyba tak i z tego co kojarzę denerwowały Ci tamtejsze głupotki.
Tak niektóre elementy można by zrobić tam o wiele lepiej tym samym nakładem sił i środków ale generalnie serial mi przypasował (Imawa no Kuni no Alice).
Ok, ja tylko zajajczyłem, naprawdę mam to gdzieś.
no ale jak to? Rozumiem, że jedna żelazna ręka ale 8 mln takich rąk masz gdzieś?
Top 30 Kevin Malone Laugh GIFs | Find the best GIF on Gfycat
 
11 epizod 6 sezonu RS. Kolejne złoto scenarzystów. No kto by się spodziewał. Jeszcze wiedząc że kuzyn twojej żony jest kim jest.

K...a może ja wystawie RS 10 na 10 jako komedia :lol:
 
Szef Netflixa : Wszelkie dane oglądalności pokazują, że Squid Game może być największym hitem w historii Netflixa jako produkcja nieanglojęzycznya.


:applause::applause::applause::applause::applause:


Azjaci to Wasz czas. Tak jak mówiłem.
 
od 15 października
You : sezon 3 :heart:
Wycinek recenzji zawodowego krytyka publikującego na filmweb:

"Żałuje że wogóle zaczęłam to oglądać. Kolejny odcinek był bardziej irytujący niż poprzedni, wszystko mi się wydawało takie naciągane. Mimo tego obejrzałam do końca, liczyłam na jakiś zwrot akcji, ale nie, ostatni odcinek był jakimś absurdem. Nie polecam. Szkoda tylko głównego aktora uważam, że był całkiem dobry w roli psychopaty, głównie ze względu na niego nie dałam 1."

słowem:
zdania specjalistów są podzielone
oczywiście to post jakiejś laski z forum na filmweb:
 
Wycinek recenzji zawodowego krytyka publikującego na filmweb:

"Żałuje że wogóle zaczęłam to oglądać. Kolejny odcinek był bardziej irytujący niż poprzedni, wszystko mi się wydawało takie naciągane. Mimo tego obejrzałam do końca, liczyłam na jakiś zwrot akcji, ale nie, ostatni odcinek był jakimś absurdem. Nie polecam. Szkoda tylko głównego aktora uważam, że był całkiem dobry w roli psychopaty, głównie ze względu na niego nie dałam 1."

słowem:
zdania specjalistów są podzielone
oczywiście to post jakiejś laski z forum na filmweb:

Ten serial to petarda, 1 sezon obejrzalem w jedna niedziele, tak to wciagnelo, drugi sezon taki se, ale czuje ze 3ci bedzie w pyte
 
Adaptacja Fundacji Asimova wjechała już z 2 odc. Oglądał już ktoś? Przeczytałem swego czasu cały cykl + imperium galaktyczne 3cz. Czyli taki prequel do fundacji i było to najlepsze science-fiction jakie czytałem. Dlatego obawiam się co do tego serialu, szczególnie że po obsadzie widzę że zmienili ważną postacią na kobitę i ogolnie cos sporo pigmento dodatnich:boystop:
 
Adaptacja Fundacji Asimova wjechała już z 2 odc. Oglądał już ktoś? Przeczytałem swego czasu cały cykl + imperium galaktyczne 3cz. Czyli taki prequel do fundacji i było to najlepsze science-fiction jakie czytałem. Dlatego obawiam się co do tego serialu, szczególnie że po obsadzie widzę że zmienili ważną postacią na kobitę i ogolnie cos sporo pigmento dodatnich:boystop:
Obejrzę dopiero jak przeczytam wszystko Asimova. Czyli za jakieś kilka lat :awesome:
 
Back
Top