Seriale

Ktoś poleci jakieś dobre seriale kryminalne na netflix? Motywy morderstwa, śledztwa itp. itd.

Coś np. w stylu Line of Duty, Broadchurch, Marcella etc.

EDIT: Ewentualnie klimaty terroryzmu itp, coś jak Fauda, Kalifat.
 
Last edited:
Ktoś poleci jakieś dobre seriale kryminalne na netflix? Motywy morderstwa, śledztwa itp. itd.

Coś np. w stylu Line of Duty, Broadchurch, Marcella etc.

EDIT: Ewentualnie klimaty terroryzmu itp, coś jak Fauda, Kalifat.
Mindhuner i dokument Making a Murderer.

Potwierdzam, Mare jest świetna.
 
Ktoś poleci jakieś dobre seriale kryminalne na netflix? Motywy morderstwa, śledztwa itp. itd.

Coś np. w stylu Line of Duty, Broadchurch, Marcella etc.

EDIT: Ewentualnie klimaty terroryzmu itp, coś jak Fauda, Kalifat.
Właśnie skończyłem The Serpent na Netflixie o gościu który w latach 70-ych polował na hipisów w Tajlandii i innych częściach Azji. Fajnie przedstawiony klimacik lat 70 w Bangkoku, ale sam serial momentami trochę rozwleczony i jak dla mnie mogli śmiało to wszystko zmieścić w 2/3 objętości, jednak mimo wszystko przyzwoita produkcja.
 
Ktoś poleci jakieś dobre seriale kryminalne na netflix? Motywy morderstwa, śledztwa itp. itd.

Coś np. w stylu Line of Duty, Broadchurch, Marcella etc.

EDIT: Ewentualnie klimaty terroryzmu itp, coś jak Fauda, Kalifat.
Mindhunter
Manhunt unabomber
Narcos
American vandal (ale to jest komediowy kryminal)
 
Ostatnio obejrzałem Mare z Easttown, bardzo dobre, ale na HBO GO.
No i wczoraj wieczorem zacząłem... i tak oglądałem do 2giej w nocy. Na dziś rano zostawiłem sobie tylko ostatni odcinek. :D Mega serial, dzięki! Coś jeszcze wartego polecenia na HBO? Oglądałem chyba tylko 4blocks, bo ostatnie dwa lata to tylko na netflixie siedziałem.

Edit: oglądałem jeszcze true detective, czarnobyl, fargo. :)
 
No i wczoraj wieczorem zacząłem... i tak oglądałem do 2giej w nocy. Na dziś rano zostawiłem sobie tylko ostatni odcinek. :D Mega serial, dzięki! Coś jeszcze wartego polecenia na HBO? Oglądałem chyba tylko 4blocks, bo ostatnie dwa lata to tylko na netflixie siedziałem.

Edit: oglądałem jeszcze true detective, czarnobyl, fargo. :)

Spróbuj Snowfall jeżeli jeszcze nie obejrzałeś.

 
No i wczoraj wieczorem zacząłem... i tak oglądałem do 2giej w nocy. Na dziś rano zostawiłem sobie tylko ostatni odcinek. :D Mega serial, dzięki! Coś jeszcze wartego polecenia na HBO? Oglądałem chyba tylko 4blocks, bo ostatnie dwa lata to tylko na netflixie siedziałem.

Edit: oglądałem jeszcze true detective, czarnobyl, fargo. :)
Jakiś konkretny gatunek czy po prostu coś ciekawego?
 
Coś jeszcze wartego polecenia na HBO?
Za tych co widziałem, absolutny top:
THE WIRE
THE SOPRANOS
GOMORRA
BOARDWALK EMPIRE
BAND OF BROTHERS

Do topów pewnie zaliczę również THE PACIFIC ale jeszcze nie widziałem (polecany przez wykwintnych oglądaczy)

Bardzo dobre:
OLIVE KITTERIDGE
TABOO
THE NEW POPE
MR. ROBOT
ASH VS EVIL DEAD
WHAT WE DO IN THE SHADOWS

Dobre/ujdzie/dobrze się ogląda:
BANSHEE
WARRIOR
LEGION
WATCHMEN
DEVS
CASTLE ROCK
THE OUTSIDER
SHARP OBJECTS
----------

Z pewnością znajdą się jeszcze perły ale podałem tylko te seriale, które oglądałem
 
Skończyłem dziś 3 sezon Soprano. Szczerze to już połowa a ja nadal nie widzę fenomenu. Zobaczymy może te ostatnie 3 sezony coś zmienia.

Ps-3 był najsłabszy dla mnie jak na razie, za bardzo nie wiem co ten sezon chciał pokazać oprócz

postaci Ralpha i Jackie , a i że Meadow ma ochotę teraz na zabawę co 2 dzień i lata z gumeczkami :lol: Czułem się w tym sezonie jakbym trochę parodie oglądał :lol:
Plus jeszcze ta wariatka.

Dobra komedia się robi z tego serialu:lol:

A ta scena gdy Meadow wsiada za kółko i bęc po 5 sekundach. Scenarzyści mieli dobra popijawę. :lol:

Obecna ocena serialu 4 na 10-rozczarowanie i to cholernie duze. Czy 3 sezony uratują ten serial? Cdn.
 
Last edited:
czy na HBO Go jest coś wartego uwagi? Mam kod na 30 dni i urlop ojcowski więc coś by pooglądał.
kryminał/akcja raczej te klimaty
 
Back
Top