Seriale

Panowie chciałbym wam polecic serial Ted Lasso i niech was nie zniechęca tematyki piłki nożnej, dajcie szanse.
 
Dawno temu pytałem tu jako antyserialowiec o Soprano. A więc tak właśnie jestem na 3 sezonie 2 odcinka. I tak bardzooo powoli się pcham do przodu, bo jak się już zabrałem to trzeba to skończyć, ale cholera nie jest to może zły serial ale cholernie dluzacy. Te 50 minut jednak robi swoje. Szczerze starczyłoby mi maks 3 czy 4 sezony a tu jeszcze 6 sezon ma 21 odcinkow XD

Już z całą stanowczością wiem że GOT i Breaking Bad /jedyne moje USA seriale/oglądało mi się 100 razy lepiej, dlatego tak czułem że z tym serialem może być ciężko, ale zawsze te 3 chciałem mieć na rozkładzie, więc zmierzam dzielnie do celu.
Ps- dobrze że mam suwaczek jak w MMA bo nie ukrywam że dosyć często go używam w tym serialu.
 
Obejrzałem ostatnio BCS i daje radę, mimo, że początkowo niechętny byłem do oglądania go ze względu na to, że większość postaci się tam powtarza z breaking bad i znamy ich dalsze losy, ale tak czy siak warto obejrzeć, żeby się dowiedzieć chociażby dlaczego zostali tym kim zostali.
 
2gi sezon już dostępny @Comber
Tym co nie ogladali jeszcze wcale tego to polecam, ja jeszcze nie zaczalem 2-giego sezonu, ale niebawem pewnie zaczne ^_^
1625724201532.png
 
Miałem to wrzucać właśnie. Kierwa niech robią ale czy da się poprawić doskonałość? Mówię o wersji amerykańskiej
 
Miałem to wrzucać właśnie. Kierwa niech robią ale czy da się poprawić doskonałość? Mówię o wersji amerykańskiej
Ooo, na pewno! U nas wszystko się da poprawić! Zwłaszcza jak do pracy zaangażują takie talenty jak, np. Karolak albo Gosia Socha!
 
Nie będzie lepszego serialu komediowego na świecie niz Miodowe lata. Możecie się rozejść.

Jedyny serial polski skończony przeze mnie A do Z ale to top 10 wszechczasów świata trzeba im to oddać.

2 rzeczy które rozśmieszyły do łez mnie w życiu - Wielki biały ninja i miodowe lata. Reszta nawet nigdy nie była blisko
:(
 
Nie będzie lepszego serialu komediowego na świecie niz Miodowe lata. Możecie się rozejść.

Jedyny serial polski skończony przeze mnie A do Z ale to top 10 wszechczasów świata trzeba im to oddać.

2 rzeczy które rozśmieszyły do łez mnie w życiu - Wielki biały ninja i miodowe lata. Reszta nawet nigdy nie była blisko
:(
Szkoda Chrisa Farleya, miał ten dryg do komedii, no ale niestety też i do koko
 
Oglądał ktoś drugi sezon alienisty? Jest tak samo dobry jak pierwszy i warto go obejrzeć? Bo zabieram się dość długo już do niego i zabrać się nie mogę, a pierwszy sezon obejrzałem parę tygodni po premierze, więc już średnio pamiętam.
 
Oglądał ktoś drugi sezon alienisty? Jest tak samo dobry jak pierwszy i warto go obejrzeć? Bo zabieram się dość długo już do niego i zabrać się nie mogę, a pierwszy sezon obejrzałem parę tygodni po premierze, więc już średnio pamiętam.
Tak
 
Oglądał ktoś drugi sezon alienisty? Jest tak samo dobry jak pierwszy i warto go obejrzeć? Bo zabieram się dość długo już do niego i zabrać się nie mogę, a pierwszy sezon obejrzałem parę tygodni po premierze, więc już średnio pamiętam.

2-gi sezon troche babski, ale i tak fajny
 
Oglądał ktoś drugi sezon alienisty? Jest tak samo dobry jak pierwszy i warto go obejrzeć? Bo zabieram się dość długo już do niego i zabrać się nie mogę, a pierwszy sezon obejrzałem parę tygodni po premierze, więc już średnio pamiętam.
Mam podobnie, coś nie mogę ugryźć 2 sezonu
 
Back
Top