Seriale

"Ferajna z Baker Street" ktoś oglądał ?
Bardzo science-fiction to jest ?
Tak. Ogólnie jeśli zaintrygowało Cię to powiązanie z Holmesem, to się zawiedziesz. Ja dotrwałem do końca, ale mam mocno mieszane odczucia, trochę poprawność polityczna wjechała za mocno.
 
Tak. Ogólnie jeśli zaintrygowało Cię to powiązanie z Holmesem, to się zawiedziesz. Ja dotrwałem do końca, ale mam mocno mieszane odczucia, trochę poprawność polityczna wjechała za mocno.

ja wgl nie znam Holmsa, moje pytanie jest tylko strikte czy to SF czy nie, bo ja nie lubie SF, a po opisie serialu wydaje sie być ciekawy
 
Mare of Easttown, serial z HBO. Zapowiada się ciekawie. Dobra obsada, małe miasteczko w USA, morderstwa, śledztwo, mystery... klimat. Pierwszy trochę się ciągnie, ale już pod koniec i 2 nabierają tempa. Warto sprawdzic
Dołączam się do rekomendacji.
Miks kina obyczajowego i kryminału.
 
ja wgl nie znam Holmsa, moje pytanie jest tylko strikte czy to SF czy nie, bo ja nie lubie SF, a po opisie serialu wydaje sie być ciekawy
No to Ci odpowiedziałem. Ja też nie jestem fanem sci-fi, a po samym opisie serialu spodziewałem się czegoś w klimacie horroru, ale zawiodłem się totalnie.
 
@Gambit to ty sie tak zachwycales ta bajka "Invincible"? Bo mam teraz niezly dysonans poznawczy, przebrnalem przez 3 i pol odcinka i to yy..bajka dla dzieci?
 
@Gambit to ty sie tak zachwycales ta bajka "Invincible"? Bo mam teraz niezly dysonans poznawczy, przebrnalem przez 3 i pol odcinka i to yy..bajka dla dzieci?

"bajka dla dzieci" wut? chyba że nazywasz tak każda animację? Dla mnie najlepsze produkcja tego roku.
dff802e9acfa66db5a13cc02b9df193154053107.gif
 
@Gambit to ty sie tak zachwycales ta bajka "Invincible"? Bo mam teraz niezly dysonans poznawczy, przebrnalem przez 3 i pol odcinka i to yy..bajka dla dzieci?
Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek, jeśli wytrwasz do końca to sądzę że będziesz zadowolony. Z tą bajka dla dzieci trochę przesadziłeś :wink:
 
Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek, jeśli wytrwasz do końca to sądzę że będziesz zadowolony. Z tą bajka dla dzieci trochę przesadziłeś :wink:
No dla troche starszych dzieci, troche krwi, rozterki nastolatkow, nie wiem oczekiwalem czegos wiecej, koncze na 4 i daje sobie spokoj, nie podszedl mi
 
Nie czuję tego kompletnie. Poprzednimi sezonami cieszyłem się jak 10-latek lodem Ekipy a tu się po prostu nudzę. Jestem na 5 odcinku i nadal mnie nie wciągnęło.
no ja wlasnie obejrzalem 1 odcinek kiedys tam i jakos tak nie podszedl mi ten klimat.
 
Skala produkcji LOTR-a na Amazonie jest porównywalna do ostatniego sezonu Gry o Tron, a do dzisiaj nie było żadnego przecieku. Ciekawe jak im się to udało.
 
Lily z implantami wygląda jak wypisz-wymaluje Pamela, do tego mają być sceny erotyczne (z dublerką of course^^), więc pewnie będą nagrywać seks-taśmę z Tommym Lee

 
Skala produkcji LOTR-a na Amazonie jest porównywalna do ostatniego sezonu Gry o Tron, a do dzisiaj nie było żadnego przecieku. Ciekawe jak im się to udało.


Nowa Zelandia #nikogo :)

Jak juz jestem w tym watku czy ktos wie czy kreca juz te arcydzielo serialowe - Alice in Borderland sezon 2?
 
Back
Top