Seriale

Odpaliłem Stranger Things i patrzymy z gówniakiem po jednym odcinku co wieczór. W trzecim prawie był przypał bo tam jakieś lekkie macanko na początku odcinka, w sumie nic wielkiego
jak ja byłem w jego wieku nie takie rzeczy się oglądało :redford:
ale żona akurat była w pokoju i narobiła rabanu :D Jakoś się udało uratować temat i po czwartym odcinku jesteśmy. Całkiem spoko ale na razie bez szaleństw.

PS: Altered Carbon ktoś oglądał/poleca?
 

Netflix nie będzie już wrzucał wszystkiego na raz (testują).


Najpierw w ramach testów zablokowali darmowy próbny okres co jest jeszcze zrozumiałe ale jeśli teraz zaczną wrzucać rzeczywiście po jednym odcinku tygodniowo to spora część widzów od nowa zakoleguje się z torrentami
 
niektore seriale od dawna sa wrzucane 1 odc tygodniowo

Pewnie Wiedźmina beda chcieli tak wrzucac na wzor Gry o Tron
wrzucają tak seriale które nie są ich np. Star Trek. A wiedźmina puszcza całego, już zapowiedzieli
 

Netflix nie będzie już wrzucał wszystkiego na raz (testują).

To w sumie logiczne. Dobre dla biznesu bo zarówno trzyma subskrybentów jak i podtrzymuje dyskusję - a za nią zainteresowanie danym tytułem. Przy binge-watchingu to było trudne.
 
Wczoraj skończyłem The Dark Crystal: Age of Resistance bez wątpienia najlepszy serial fantasy jaki powstał. Dla mnie poziom osiągalny tylko dla LOTRa :o o:Najlepsza rzecz z portfolio Netflixa i wreszcie mogę im przyklasnąć, ze w zalewie szitu jaki wypuszczają, udała się taka perełka. Ten serial jest jakimś błędem w Matrixie - nie ma racji bytu w holly czy dzisiejszej TV, a jednak wyszedł i pozamiatał. Przede wszystkim to nie jest bajka dla dzieci, ale bardzo mocna i poważna historia. Intrygi, spiski, kłamstwa, morderstwa, spaczenie seksualne. Skeksowie to zwyrodnialcy w czystej postaci, to co robią jest bardzo sugestywne i nie wiem jak będą to odbierać dzieciaki w wieku 7-10 lat. A jeśli serial doczeka się kontynuacji, na co bardzo liczę, a twórcy doprowadzą do sytuacji z filmu to ja nawet tego nie ogarnę. Szacun i bez wątpienia czeka nas najbardziej posępna, mroczna historia fantasy jaką widziało kino i TV, prawdziwy młot emocjonalny bez happy endu.

10/10 i :heart:
 
Jako fan Peaky Blinders śmiało przyznaję, że nowy sezon wchodzi bardzo ładnie jest dobrze.

Jakby ktoś przeoczył, ruszył też finałowy sezon Ballers. Serial, który jest krótki i też wchodzi fajnie (chyba, że ktoś ma awersje do The Rocka). No i od razu pytanko - czy są jakieś jeszcze seriale podobne Entourage i Ballers (przy obu producentem był Wahlberg)? Podoba mi się, że w obu mamy dwóch agentów (Ari i Joe), którzy po prostu rozpierdalają system, świetni bohaterzy.
 
A ja wczoraj dopiero zacząłem Mindhuntera i jestem usatysfakcjonowany. Bardzo przyjemnie się to ogląda. Wciągnęło mnie dobrze.
 
Zacząłem oglądać Euforię. Po opiniach ludzi liczyłem na relatywnie ciekawą fabułę oraz masę kobiecych piersi, a tymczasem odpuszczę oglądanie tego serialu po wykładzie na temat fotografowania męskich przyrodzeń ::clintdis:: Ilość kobiecych piersi do przykrego widoku męskich przyrodzeń w tym serialu jest wybitnie niekorzystna na niekorzyść tego pierwszego. Nie polecam.
 
Roberto Saviano i mam mokro.
Stefano Sollima i mam mokro.
Ekipa od Gommory i mam ...
Zapowiada się epa.

 
Mordeczki polecam The Spy MEGA mini serial. Po odpaleniu myślałem, że będzie coś kiczowatego bo gra tam Sasha Baron Cohen.. ale jest to serial wysokich lotów. Polecam
 
Last edited:
Ja oglądam na fili.cc, wiem, że kiedyś był na netflix ale chyba juz nie ma a potem amazon ? cos takiego, musisz poszukać ale jest na fili jak coś. Aaa i nazwa to Ófærð/Trapped/W płapce
https://www.imdb.com/title/tt3561180/
https://www.filmweb.pl/serial/W+pułapce-2015-753852

Tutaj online https://fili.cc/serial/w-pulapce/2450
Mocno polecam, po części zobaczycie jak mi się tu żyje w zimę :DC::usunto:

"W pułapce", pisalem już o tym serialu, nawet Cie oznaczyłem @PIR, jest ten serial na Netflixie.

mnie mega nudził i mega mi się te klimaty w Islandii nie podobały, ta wstrętna ciągła zima, o boshhhe i tyle śniegu...
 
Back
Top