Seriale

Zacząłem oglądać Euforię. Po opiniach ludzi liczyłem na relatywnie ciekawą fabułę oraz masę kobiecych piersi, a tymczasem odpuszczę oglądanie tego serialu po wykładzie na temat fotografowania męskich przyrodzeń ::clintdis:: Ilość kobiecych piersi do przykrego widoku męskich przyrodzeń w tym serialu jest wybitnie niekorzystna na niekorzyść tego pierwszego. Nie polecam.
Po prostu nie zrozumiałeś niczego.
 
Ófærð/Trapped/W płapce

Mocno polecam, po części zobaczycie jak mi się tu żyje w zimę :DC::usunto:
Dzięki Tobie mile spędziliśmy z żonką wieczór. Dobrze się ogląda. Połknęliśmy 3 odcinki na raz. Zazdroszczę Ci, odkąd zaczęły się w Polsce upały marzę o zamieszkaniu w Islandii lub w północnej Kanadzie. Urzeka mnie ten specyficzny spokój i bezlitosność krajobrazu ;)
 
Dzięki Tobie mile spędziliśmy z żonką wieczór. Dobrze się ogląda. Połknęliśmy 3 odcinki na raz. Zazdroszczę Ci, odkąd zaczęły się w Polsce upały marzę o zamieszkaniu w Islandii lub w północnej Kanadzie. Urzeka mnie ten specyficzny spokój i bezlitosność krajobrazu ;)
Niektórzy nie rozumieją jak mogę tu żyć, a dla mnie to najlepsze miejsce w życiu. Mieszkałem w Londynie i już nigdy więcej nie chce wracać do tak wielkich miast, myślę że zostanę już na Islandii. Spokoj, bez Pogoni i czas płynie jakby wolniej.
 
Niektórzy nie rozumieją jak mogę tu żyć, a dla mnie to najlepsze miejsce w życiu. Mieszkałem w Londynie i już nigdy więcej nie chce wracać do tak wielkich miast, myślę że zostanę już na Islandii. Spokoj, bez Pogoni i czas płynie jakby wolniej.

mnie juz cieszy ze jest taki polmrok, przynajmniej dziewczyna chetniej zasiada ze mna do netflixa :lol:
 
no to jedziemy, 11 pazdziernika, juz sie nie moge doczekać :)

trailer filmu Enchanted, ktory ukazuje dalsze losy kultowego serialu Breaking Bad

 
The Office - serial który zaczynasz z pewnym dystansem, oglądasz bez szału kilka pierwszych odcinków, a chwilę później łapiesz się na tym, że związałeś się z bohaterami i w sumie katujesz już połowę czwartego sezonu. Po tylu pozytywnych opiniach stąd, aż dziwne, że wziąłem się za ten serial dopiero teraz, ale mega mi siadł humor jak i sposób produkcji
 
Screenshot_2019-09-12-09-47-16-200_com.brave.browser.jpg

Wiedźmin 17 grudnia
 
@Scurvol jak wrażenia po 8 odcinku 3 sezonu Snowfalla? Końcówka nieźle się odkurwiła co?
nie wiem, nie widzialem jeszcze ale tak w ciemno strzelam, ze pewnie smierc tworcy serialu Singletona mogla miec wplyw na jego scenariusz. Materialu, smialo bylo by jeszcze na kilka sezonow a tak mozliwe, ze zakoncza serie. (taka moja hipoteza, zostaly mi dwa ostatnie odcinki do obejrzenia)
 
Właśnie jestem po 1 odc Trapped. Fajnie zobaczyć jak ludzie żyją na takim mroźnym zadupiu. Fabuła zaś zapowiada się kiepsko. Będzie tysiąc pobocznych wątków, ślepych uliczek. Każdy coś będzie ukrywał. Nic ciekawego. Typowy pseudo kryminał z nieciekawą samą zagadką , zapychany wątkami obyczajowymi oraz infantylną polityką.
Jedyny niezły serial jaki widziałem ostatnio to Good Omens.

 
Dark Crystal potwierdza moją opinię, że żyjemy w złotych czasach TV, a na horyzoncie mnóstwo hitów. Cieszy też fakt, że Netflix wypuszcza kolejny udany sezon (Mindhunter był bardzo udany), a już za niedługo Breaking Bad i Wiedźmin.


:redford:
 
Last edited:
Ja nadrabiam Synów Anarchii. Polecam każdemu, Adam Małysz. Wzruszyłem się przy końcówce ostatniego sezonu, chociaż już prawie każdy bohater mnie zdążył wkurzyć, poza Opiem i głównym bohaterem, z którym ciężko nie sympatyzować,ale niestety w 12 odcinku na minus
 
Ja nadrabiam Synów Anarchii. Polecam każdemu, Adam Małysz. Wzruszyłem się przy końcówce ostatniego sezonu, chociaż już prawie każdy bohater mnie zdążył wkurzyć, poza Opiem i głównym bohaterem, z którym ciężko nie sympatyzować,ale niestety w 12 odcinku na minus

Ostatni sezon SoA to największe serialowe DNO jakie udało się osiągnąć, nawet finał Dextera nie wyjebał się na pysk tak spektakularnie.
 
Back
Top