Seriale

Ostatni sezon SoA to największe serialowe DNO jakie udało się osiągnąć, nawet finał Dextera nie wyjebał się na pysk tak spektakularnie.
Ale pozostałe sezonu mam nadzieję, że spoko? Czy już po 1 jest mocny zjazd?


I do ostatniego sezonu muzyki nie robił przypadkiem The White Buffalo? Jeżeli tak to nie może być tak źle :antonio:
 
Ale pozostałe sezonu mam nadzieję, że spoko? Czy już po 1 jest mocny zjazd?

:damjan:
Ja nadrabiam Synów Anarchii. Polecam każdemu, Adam Małysz. Wzruszyłem się przy końcówce ostatniego sezonu,

Dla mnie sezony 1-3 to rewelka, 5tez świetny. Później zjazd na mordę.

Pany, ale perełka. Jestem po 2 epach Undone od Amazona i jeśli utrzyma poziom to bedzie topka roku obok Czarnobyl i Dark Crystal. Naprawdę wyjątkowa i wciągająca historia, doprawiona kapitalna strona wizualną.
 
Mam kolejny serial dla was. Ófærð jest to islandzki serial kryminalny, bardzo dobry. Jest z lektorem jak coś :conorsalute:
Zaufajcie koledze i odpalcie

Dzięki luju za przypomnienie ! kiedyś przez przypadek widziałem w telewizji jakiś urywek i nie mogłem sobie po czasie przypomnieć jak się ten serial nazywał. Biorę się za oglądanie :)
 
Finał sezonu Peaky zapowiada się nieźle. Dodatkowo jak co poniedziałek muszę napisać i przypomnieć, że Sukcesja rządzi i dzieli odcinek po odcinku.
 
Pany, ale perełka. Jestem po 2 epach Undone od Amazona i jeśli utrzyma poziom to bedzie topka roku obok Czarnobyl i Dark Crystal. Naprawdę wyjątkowa i wciągająca historia, doprawiona kapitalna strona wizualną.
Przez Ciebie podpiąłem kartę na Amazon i właśnie korzystam od wczoraj z darmowego tygodnia. Dzięki Tobie po raz kolejny upajam się dalece ponadprzeciętnym obrazem, dzięki za wskazanie na Undone :antonio:
i wcześniej Dark Crystal. :antonio:
Szkoda ze w nie wszystkich serialach netflixa jest lektor pl, bo jak wlaczam do obiadu ( ktory potrafie jesc dlugo ) to by sie przydał :ashamed:
Mam to samo :lol:
 
Dzięki luju za przypomnienie ! kiedyś przez przypadek widziałem w telewizji jakiś urywek i nie mogłem sobie po czasie przypomnieć jak się ten serial nazywał. Biorę się za oglądanie :)
Trapped . Nie polecam. Tak słabe że brak sił aby to wyłuszczyć.
 
Last edited:
Pany, ale perełka. Jestem po 2 epach Undone od Amazona i jeśli utrzyma poziom to bedzie topka roku obok Czarnobyl i Dark Crystal. Naprawdę wyjątkowa i wciągająca historia, doprawiona kapitalna strona wizualną.
Wczoraj zobaczyłem dwa, dzisiaj trzy. Zaiste - serial Rewelacyjny! Niesamowity Saul z Breaking Bad (Bob Odenkirk) ale to co robi Rosa Salazar (grająca Almę) wybiega daleko ponad przeciętność kunsztu aktorskiego.
741224_1.1.jpg


alita.jpg

maxresdefault.jpg


alita_battle_angel_interview_rosa_salazar.jpg


tumblr_pmbk28ujCQ1x0bvwko1_500.gif

undone-undone_102_sg_018_rgb-h_2019.jpg


undone-via-amazon-on-youtube-2019.jpg

to%20headlining%20Robert-m.jpg


:antonio:
 
Tabula Rasa z zasobów netflixa. W trzyma poziom choć zdarzyło mi się przysnac że dwa razy. Finał ładnie rozpierdala głowę.
 
:korwinwhat:

w Mindhunterze nie ma nic sensownego z kryminologii ? Ty to tak na poważnie ?
łopatologia. Szoł z celi bez historii i rozwinięcia poszczególnych seryjniaków. Toczące się sprawy właściwie się nie toczą tylko wleczą i są słabe. Jeszcze chłopca psychopate dodali i homo i nerwice oficera i polityka i sraka. Właśnie brakuje tylko żeby żeby ktoś zaczął cierpieć na zespól jelita drażliwego w 3 s bo pomysłów brak
 
Last edited:
Coś tam jest ale jest ale jest tego tak mało. Że to jest tak jak z zupkami z proszku. 2% pora reszta to chój wie co i aromat pora.
Na przewijaniu obejrzeć można. Ciekawe bywa jak wszyscy się zbiorą . Opracowują metodologie. Oraz później podsumowują zebrany materiał. No i przesłuchania chodź to też różnie.
 
Last edited:
Co niby zaspoilerowałem, że sezon się kończy?
:penn:
chodzi mi ogolnie, co odcinek sukcesji piszesz jaki to byl kozak, urywki z youtuba, ogolnie o sukcescji 2 sezonie napisales juz z 10 postow. ja np. czekam az sezon sie skonczy, piszac tak, troche psujesz mi zabawe.Peaky blinders tez nie ogladalem, wiec piszac, ze ostatni odcinek bedzie kozakiem, mowisz mi, ze wczesniejsze byly hujowe.
 
Back
Top