Seriale

chodzi mi ogolnie, co odcinek sukcesji piszesz jaki to byl kozak, urywki z youtuba, ogolnie o sukcescji 2 sezonie napisales juz z 10 postow. ja np. czekam az sezon sie skonczy, piszac tak, troche psujesz mi zabawe.Peaky blinders tez nie ogladalem, wiec piszac, ze ostatni odcinek bedzie kozakiem, mowisz mi, ze wczesniejsze byly hujowe.
Widzę twój argument, ale nie wydaje mi się żeby takie posty miały zmienić to jak postrzegasz dany serial. To że mi się coś podoba to tylko moja subiektywna opnia, nie spoiler.

Czy nie na tym ten temat głównie polega, żeby się dzielić serialami które nam się podobają? Jeśli nie zdradzam punktów fabularnych to w czym problem?
 
Widzę twój argument, ale nie wydaje mi się żeby takie posty miały zmienić to jak postrzegasz dany serial. To że mi się coś podoba to tylko moja subiektywna opnia, nie spoiler.
generalnie masz racje, ale zauwazylem, ze mamy podobny gust :D wiec jak piszesz, ze ktorys odcinek byl zajebisty w sukcesji to bede wiedzial, ze tak bedzie ;) :friends: spoko nie mialem zamiaru cie obrazic
 

giphy.gif
 
Czy Wikingowie są już całkowicie zakończeni, można oglądać?
I tak warto oglądać do finału bodajże czwartego sezonu. Nie będę Ci spojlerował, ale jak już to nastąpi to sam będziesz wiedział, że o to mi chodziło. Dalej nie ma sensu bo im bardziej w las tym gorzej a ostatnie sezony to już padaka.
 
A ja chciałem coś luźnego na szybko wrzucić i bez jakichś większych rozkmin. Padło na starszy polski serial, o którym kiedyś słyszałem a ostatnio wrzucili na Netflixa - Głęboka woda. Kurrrła dobre to, niesamowicie refleksyjne i prawdziwe. Oglądam i czuję się jakbym uczestniczył w każdej scenie na żywo.
 
Oglądał ktoś z was serial "The Knick" z 2014r. z Clive Owenem w roli głównej?
Gdzieś tam słyszałem kiedyś, że klimatyczne dzieło.
 
O Negócio serial o tym jak kilka prostytutek wpada na pomysł, że będą nagle luksusowymi prostytutkami.
Myślałem, że to jest jakaś tandeta, ale mega wyśmiewa tzw. produkty luksusowe. Scenarzyści mieli łeb. Mogę się założyć, że duża cześć dialogów wniosków to są jakieś cytaty
 
Back
Top