Seriale

Yellostone mega klimatyczne. Polecam tę historię, intrygę i problemy kowbojskiej rodziny przedstawione w przepięknych okolicznościach przyrody. Costner jak zwykle pierwsza klasa
 
Za namową brata zapodałem Daredevila, bo niby podobny do Punishera, który był wykurwisty. Jak w drugim sezonie wszedł
Fanank i najebał diabełkowi w parę strzałów, kiedy ten parę odcinków wstecz pół odcinka macał się z jakimś śmiesznym ninja
, to było :robbie::robbie: - różnica klas.

PS: Co z Netflixa polecacie? JJaserialowy lamus, nawet Narcos jeszcze nie nadrobiłem.
 
Z AHS dałem sobie spokój na sezonie z tymi klaunami, ale to wygląda tak smakowicie, że nie mogę się doczekać + Emma :lizoremotmaly2::heart::heart::heart:

 
Carnvial Row był kręcony w większości w Czechach, jak ktoś był to rozpozna lokacje.

Fajny czas dla fantasy. Carnvial Row ponoć mocny średniak, ale uwielbiam steampunkowe klimaty więc i tak dam mu szansę. Do tego niedługo Wiesiek z którym jakoś większych nadziei nie wiąże. A tymczasem Netflix jednak zaskoczył i rozjebał bank kontynuacją, a raczej prequelem The Dark Crystal. Jestem dopiero po 4 epach, ale wizualenie to CUDO. Świat w nim ukazany jest piękny, magiczny, tętniący życiem. Po prostu baśniowy. Ogrom włożonej pracy budzi szacunek. Mimo, że serial to fantasy także dla młodej widowni, to ma dużo mhroku i poważnych klimatów. Uwielbiam oryginał i miałem obawy do serialowej wersji, ale być może własnie Netflix wypuścił najlepszy serial pod swoim szyldem?
 
Skończyłem Mindhuntera i kurwa czuję lekki zawód. Cały sezon zajebisty, no może poza lesbijskim wątkiem pani doktor, a końcówka jakąś taką po chuju. Jedynie Sławomir w oksach ratował sytuację.
 
Kiedy będzie drugi sezon Narcos: Mexico? Były głosy, że lato/jesień 2019, ale nic nie słychać o dacie premiery..
 
Skończyłem Carnival Row, Orlando całkiem przyzwoicie zagrał jak na niego. Dziwnie się to oglądało z myślą, że niedawno byłem w tych samych lokacjach.
 
Back
Top