Seriale

Masz tutaj najlepszą sekwencje kina kopanego jaką udało się stworzyć w serialowym światku ;) A tak poważnie, dla mnie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, chociaż nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Karate Kida.


Masz kajś napisy do 2 sezonu? Hataki na razie tylko 1 odcinek przetłumaczyły
 
SPOILER
nie wytrzymalem i obejrzalem trzy odcinki od razu
ale dymy, ostatni odcinek miazga, napierdalanka przez ponad godzine
szkoda, ze od poczatku bylo pewne, ze nocny krol padnie, bo niby co innego mogli wymyslec skoro cala obsada byla zamknieta w zamku?
sansa go zabila troche z dupy, wleciala jak Jon Rambo i go na hita wziela, no ale coz odcinek i tak byl femoenalny
najlepiej na gotraki na koniach ruszyly i swiatla szybko zgasly
 
SPOILER
nie wytrzymalem i obejrzalem trzy odcinki od razu
ale dymy, ostatni odcinek miazga, napierdalanka przez ponad godzine
szkoda, ze od poczatku bylo pewne, ze nocny krol padnie, bo niby co innego mogli wymyslec skoro cala obsada byla zamknieta w zamku?
sansa go zabila troche z dupy, wleciala jak Jon Rambo i go na hita wziela, no ale coz odcinek i tak byl femoenalny
najlepiej na gotraki na koniach ruszyly i swiatla szybko zgasly

"SPOILER"

:juanlaugh:
 
"SPOILER"

:juanlaugh:
596.gif
 
SPOILER
nie wytrzymalem i obejrzalem trzy odcinki od razu
ale dymy, ostatni odcinek miazga, napierdalanka przez ponad godzine
szkoda, ze od poczatku bylo pewne, ze nocny krol padnie, bo niby co innego mogli wymyslec skoro cala obsada byla zamknieta w zamku?
sansa go zabila troche z dupy, wleciala jak Jon Rambo i go na hita wziela, no ale coz odcinek i tak byl femoenalny
najlepiej na gotraki na koniach ruszyly i swiatla szybko zgasly

wiesz jak sie robi spoiler ?

o tak
kurwa
 
Obejrzałeś całe? Ja po dwóch odcinkach jestem i spoko wjeżdża. Konwencja taka sama jak Chefs Table, które wciągnąłem całe czyli więcej o historii ludzi niż jedzenia, ale mi się podoba ten klimat jaki robią i muzyka. Przez Chefs Table nawet zacząłem słuchać Vivaldiego czasami :cryme:
1700 komentarzy i nie umie dodać spoilera :facepalm:
1700 tylko na tym koncie :D
 
ktos oglada nowy sezon gomorry? jakie macie zdanie o tym sezonie?
bo jak dla mnie straszna padaka, nie trzyma sie tu nic wogole sensu, np. po huj gennaro podstawil samolot dla patrizii skoro mogl ja odjebac gdziekolwiek i pozbyc sie ciala, a nie zostawic na plycie lotniska i zajebany samolot mozgiem jej meza
 
GRA O TRON to jest dzielo sztuki co zjada calego Netflixa na sniadanie
czemu to juz koniec?
ktos wie czy to jest definitywny koniec czy moze wrocimy za pare lat?
bo teraz ma byc jakis spin off, moze po nim wroca do westeros
 
GRA O TRON to jest dzielo sztuki co zjada calego Netflixa na sniadanie
czemu to juz koniec?
ktos wie czy to jest definitywny koniec czy moze wrocimy za pare lat?
bo teraz ma byc jakis spin off, moze po nim wroca do westeros
No już są poważne plany na spin off . 2021 już coś powinno się zacząć dziać w tym temacie
 
ktos oglada nowy sezon gomorry? jakie macie zdanie o tym sezonie?
bo jak dla mnie straszna padaka, nie trzyma sie tu nic wogole sensu, np. po huj gennaro podstawil samolot dla patrizii skoro mogl ja odjebac gdziekolwiek i pozbyc sie ciala, a nie zostawic na plycie lotniska i zajebany samolot mozgiem jej meza
zadał jej pytanie, a ona go oszukała. Może gdyby powiedziała prawdę to by ja puścił... ale faktycznie ten sezon jakiś taki inny
 
zadał jej pytanie, a ona go oszukała. Może gdyby powiedziała prawdę to by ja puścił... ale faktycznie ten sezon jakiś taki inny
ale ziomek w samolocie odjebal jej meza w trakcie pytania, skad wiedzial co odpowiedziala
 
Back
Top