Seriale

Czy ktoś z Was miał podobny problem do mojego z PayPal i Netflix? Chcę opłacić miesiąc w Netflix, mam swoją kartę podpiętą z rzeczywistymi danymi, dzięki której wykorzystałem ten darmowy miesiąc. Obojętne, czy używam metody płatności w Netflixie za pomocą podpiętej karty, czy za pomocą PayPal, gdzie mam podpiętą tę samą kartę, wyskakuje wciąż i wciąż ten sam błąd, edycja danych niczego nie zmienia, moja karta zostaje odrzucona. Wygląda to tak:
8667a8f8882ae.bmp


Dodam tylko, że na koncie PayPal mam jakieś 7 zł. Może o to chodzi?
Ktoś, coś?
Daj mi login i hasło do konta bankowego i sprawdzę miałem ten sam problem. Pomogę Ci
 
No ok to może spróbujemy inaczej. Ja ci dam mój numer konta i jak mi przelejesz to ci powiem czy mi przyszło
Przeleję Ci kaskę, ale do swojego nr konta dodaj hasło i login dostępu, a swój telefon prześlij mi pocztą (nie wyciągaj karty), nie blokuj konta, bo chcę jedynie sprawdzić, czy moje pieniądze wpłynęły, a na Twój telefon wrzucę Ci zdjęcia z namiarami na super hot laski (tanio) i haki na Twojego szefa i prawdziwego tatę.
 
Przeleję Ci kaskę, ale do swojego nr konta dodaj hasło i login dostępu, a swój telefon prześlij mi pocztą (nie wyciągaj karty), nie blokuj konta, bo chcę jedynie sprawdzić, czy moje pieniądze wpłynęły, a na Twój telefon wrzucę Ci zdjęcia z namiarami na super hot laski (tanio) i haki na Twojego szefa i prawdziwego tatę.
560c3fa063ec2.jpg

żeby nie było za dużego spamu to powiem że czekam na Dark 12 czerwca ale w sumie przyznam że mam obawy dotyczące tego jak rozwiną wątek przyszłości. Oby nie zrobili z tego marnego SF bo to jeden z nie lubianych przeze mnie gatunków
 
Jakie seriale warto ruszyć? Od razu mówię, że nie mam ochoty na "arcydzieła" w stylu "pierwsze 20 odcinków chujowe, ale potem się już rozkręca". Podobał mi się Narcos, Chłopaki z baraków, Atypowy, Black Mirror, Ślepnąc od świateł, Gomorra. Zacząłem Peaky Blinders (super), a na oku mam The Punisher, Ozark, Line of Duty. Raczej jakieś kryminały, komedie, sensacyjne. Za sci-fi raczej nie przepadam, ale jak będzie coś fajnego to czemu nie. No i fajnie jakby było na netflixie, ale nie jest to warunek konieczny :roberteyeblinking:
 
Jakie seriale warto ruszyć? Od razu mówię, że nie mam ochoty na "arcydzieła" w stylu "pierwsze 20 odcinków chujowe, ale potem się już rozkręca". Podobał mi się Narcos, Chłopaki z baraków, Atypowy, Black Mirror, Ślepnąc od świateł, Gomorra. Zacząłem Peaky Blinders (super), a na oku mam The Punisher, Ozark, Line of Duty. Raczej jakieś kryminały, komedie, sensacyjne. Za sci-fi raczej nie przepadam, ale jak będzie coś fajnego to czemu nie. No i fajnie jakby było na netflixie, ale nie jest to warunek konieczny :roberteyeblinking:
Jak chcesz akcję non stop od pierwszego odcinka to Ozark.
 
Jakie seriale warto ruszyć? Od razu mówię, że nie mam ochoty na "arcydzieła" w stylu "pierwsze 20 odcinków chujowe, ale potem się już rozkręca". Podobał mi się Narcos, Chłopaki z baraków, Atypowy, Black Mirror, Ślepnąc od świateł, Gomorra. Zacząłem Peaky Blinders (super), a na oku mam The Punisher, Ozark, Line of Duty. Raczej jakieś kryminały, komedie, sensacyjne. Za sci-fi raczej nie przepadam, ale jak będzie coś fajnego to czemu nie. No i fajnie jakby było na netflixie, ale nie jest to warunek konieczny :roberteyeblinking:
Dom z papieru (La casa de papel)
 
@Tar-Ellendil @Gambit

bedzie 2 sezon Pachnidła ?
Oby nie ::clintdis:: szkoda pieniędzy na takie chore produkcje
Jakie seriale warto ruszyć? Od razu mówię, że nie mam ochoty na "arcydzieła" w stylu "pierwsze 20 odcinków chujowe, ale potem się już rozkręca". Podobał mi się Narcos, Chłopaki z baraków, Atypowy, Black Mirror, Ślepnąc od świateł, Gomorra. Zacząłem Peaky Blinders (super), a na oku mam The Punisher, Ozark, Line of Duty. Raczej jakieś kryminały, komedie, sensacyjne. Za sci-fi raczej nie przepadam, ale jak będzie coś fajnego to czemu nie. No i fajnie jakby było na netflixie, ale nie jest to warunek konieczny :roberteyeblinking:
Line of duty :duckfap: akurat obejrzysz cztery sezony i może wrzucą już piąty. Mam nadzieję.

E: Punisher też git i tak jak wyżej majkelo napisał, La casa De papel też wciągająca. To są akurat takie seriale, w których praktycznie ciagle się coś dzieje, bez żadnych zamykających wątków obyczajowo-fabularnych :D
 
Jakie seriale warto ruszyć? Od razu mówię, że nie mam ochoty na "arcydzieła" w stylu "pierwsze 20 odcinków chujowe, ale potem się już rozkręca". Podobał mi się Narcos, Chłopaki z baraków, Atypowy, Black Mirror, Ślepnąc od świateł, Gomorra. Zacząłem Peaky Blinders (super), a na oku mam The Punisher, Ozark, Line of Duty. Raczej jakieś kryminały, komedie, sensacyjne. Za sci-fi raczej nie przepadam, ale jak będzie coś fajnego to czemu nie. No i fajnie jakby było na netflixie, ale nie jest to warunek konieczny :roberteyeblinking:
Że tak ni z tego, ni z owego zapytam - Breaking Bad widziałeś pewnie? Jeśli nie - powinieneś ;) Moim skromnym zdaniem po obejrzeniu BB, jeśli nie widziałeś polecam - Rodzina Soprano i The Wire oraz Zakazane Imperium, następnie skorzystałbym z propozycji majkelo89, czyli "Dom z papieru", potem Ozark (zapodane przez Tar-Ellendila).
 
Jakie seriale warto ruszyć? Od razu mówię, że nie mam ochoty na "arcydzieła" w stylu "pierwsze 20 odcinków chujowe, ale potem się już rozkręca". Podobał mi się Narcos, Chłopaki z baraków, Atypowy, Black Mirror, Ślepnąc od świateł, Gomorra. Zacząłem Peaky Blinders (super), a na oku mam The Punisher, Ozark, Line of Duty. Raczej jakieś kryminały, komedie, sensacyjne. Za sci-fi raczej nie przepadam, ale jak będzie coś fajnego to czemu nie. No i fajnie jakby było na netflixie, ale nie jest to warunek konieczny :roberteyeblinking:

Luther
 
Jakie seriale warto ruszyć? Od razu mówię, że nie mam ochoty na "arcydzieła" w stylu "pierwsze 20 odcinków chujowe, ale potem się już rozkręca". Podobał mi się Narcos, Chłopaki z baraków, Atypowy, Black Mirror, Ślepnąc od świateł, Gomorra. Zacząłem Peaky Blinders (super), a na oku mam The Punisher, Ozark, Line of Duty. Raczej jakieś kryminały, komedie, sensacyjne. Za sci-fi raczej nie przepadam, ale jak będzie coś fajnego to czemu nie. No i fajnie jakby było na netflixie, ale nie jest to warunek konieczny :roberteyeblinking:

Rodzina Soprano i Punisher. Już od drugiego odcinka idzie się wkręcić :crazy:
 
Że tak ni z tego, ni z owego zapytam - Breaking Bad widziałeś pewnie? Jeśli nie - powinieneś ;) Moim skromnym zdaniem po obejrzeniu BB, jeśli nie widziałeś polecam - Rodzina Soprano i The Wire oraz Zakazane Imperium, następnie skorzystałbym z propozycji majkelo89, czyli "Dom z papieru", potem Ozark (zapodane przez Tar-Ellendila).
Moim zdaniem BB to jest właśnie to czego @J-Son chce uniknąć pisząc o arcydziełach, które długo się rozkręcają.
 
Moim zdaniem BB to jest właśnie to czego @J-Son chce uniknąć pisząc o arcydziełach, które długo się rozkręcają.
Z tego co pamiętam to już pierwszy odcinek intryguje i z kolejnymi jest tylko lepiej. Cały serial trzyma wysoki poziom, a już z pewnością nie można o BB powiedzieć, że 20 pierwszych odcinków jest chujowe. :no no:
 
Z tego co pamiętam to już pierwszy odcinek intryguje i z kolejnymi jest tylko lepiej. Cały serial trzyma wysoki poziom, a już z pewnością nie można o BB powiedzieć, że 20 pierwszych odcinków jest chujowe. :no no:
Chujowe może i nie, ale moim zdaniem jest straszna zamuła i serial się rozkręca tak naprawde jakoś w trzecim sezonie. Po prostu wydaje mi się, że nie tego J-Son szuka obecnie patrząc na to jakie seriale wymienił.
 
Chujowe może i nie, ale moim zdaniem jest straszna zamuła i serial się rozkręca tak naprawde jakoś w trzecim sezonie. Po prostu wydaje mi się, że nie tego J-Son szuka obecnie patrząc na to jakie seriale wymienił.
Co kto lubi, jak dla mnie żaden sezon nie zamula, tym bardziej "strasznie".
 
Jakie seriale warto ruszyć?

Masz tutaj najlepszą sekwencje kina kopanego jaką udało się stworzyć w serialowym światku ;) A tak poważnie, dla mnie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, chociaż nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Karate Kida.

 
Back
Top