Seriale

gotu
View attachment 15989
ja ogladalem o 2 w nocy i wszystko bylo w miare widac
do tego na hbo, a tam tylko chyba HD jest
 
Najbardziej wyczekiwane przez wszystkich bolcowanie w GoT.
vcjzjd4myew21.jpg

A jak ktoś chce sobie bardzo pospoilować to tutaj dość prawdopodobne, zwłaszcza, że leak z 4 epa potwierdza większość. No i zakończenie, chyba takie jakie ubzdurał sobie Martin.
 
Końcówka sezonu Gommory to styl z poprzednich sezonów miodzio. jednak ogólnie cały sezon słabszy niż 3 poprzednie ale i tak wiadomo klasa sama w sobie
 
Nikt juz nie ogląda?
dla mnie zaskakujaco dobry odcinek. Dodatkowo spoilery wyzej chyba beda trafne
 
Dobry odcinek GOT. Jak to dobrze, że omijam wszelkie spoilery, bo bym sobie zepsuł cały seans, a tak...
Zaskakująca, znakomita scena śmierci smoka jak za starych dobrych pierwszych sezonów GoT. Szybka, bez zbędnego przedłużania, jeb, jeb, jeb i gadzina w wodzie. Brawo!
Danka popada w szaleństwo. Jak widać co w rodzinie to nie ginie.
Snow naiwny i rozgrywany na razie.
Varys jak zwykle najlepszy. W książce razem z Baelishem był dla mnie zawsze najciekawszą postacią i czekam co dalej wykombinuje w następnych odcinkach, bo widać, że już jest gotowy do zdrady.
Tyrion trochę stracił. Naiwny się zrobił strasznie, a kiedyś był jedną z najmądrzejszych postaci serialu.
No i Cercei pokazała jak świetnym i doświadczonym graczem jest.
A i jeszcze została Aria z Ogarem, którzy wyruszyli na misję wiadomo jaką. Jeszcze chyba 2 nazwiska zostały na liście Arii i zapewne tak się zakończy GoT.
Czekam z niecierpliwością na następny odcinek
 
ktos oglada nowy sezon gomorry? jakie macie zdanie o tym sezonie?
bo jak dla mnie straszna padaka, nie trzyma sie tu nic wogole sensu, np. po huj gennaro podstawil samolot dla patrizii skoro mogl ja odjebac gdziekolwiek i pozbyc sie ciala, a nie zostawic na plycie lotniska i zajebany samolot mozgiem jej meza

Ja to rozkminiłem tak:

Może chodziło o to, ze chciał pokazać, że wraca? Tak jak dla tej młodej od Levantych, kazał jej przekazać braciom, że Gannaro powrócił
 
Nikt juz nie ogląda?
dla mnie zaskakujaco dobry odcinek. Dodatkowo spoilery wyzej chyba beda trafne
Dla mnie nowy GOT to żenada straszna. Surowa kara za narzekanie na trzeci.
Kurwa jaka Moda na sukces tam się odjebała:facepalm:
Dobry odcinek GOT. Jak to dobrze, że omijam wszelkie spoilery, bo bym sobie zepsuł cały seans, a tak...
Zaskakująca, znakomita scena śmierci smoka jak za starych dobrych pierwszych sezonów GoT. Szybka, bez zbędnego przedłużania, jeb, jeb, jeb i gadzina w wodzie. Brawo!
Danka popada w szaleństwo. Jak widać co w rodzinie to nie ginie.
Snow naiwny i rozgrywany na razie.
Varys jak zwykle najlepszy. W książce razem z Baelishem był dla mnie zawsze najciekawszą postacią i czekam co dalej wykombinuje w następnych odcinkach, bo widać, że już jest gotowy do zdrady.
Tyrion trochę stracił. Naiwny się zrobił strasznie, a kiedyś był jedną z najmądrzejszych postaci serialu.
No i Cercei pokazała jak świetnym i doświadczonym graczem jest.
A i jeszcze została Aria z Ogarem, którzy wyruszyli na misję wiadomo jaką. Jeszcze chyba 2 nazwiska zostały na liście Arii i zapewne tak się zakończy GoT.
Czekam z niecierpliwością na następny odcinek

Nuda.
Otwarta zdrada Varysa jest budowana zbyt szybko, przez to niewiarygodnie (serio ja zdradzi bo ma wlasne zdanie na naradach wojskowych?).
Rozbili flote Daenerys, niedobitki ledwo uszly z zyciem (na Końcu Burzy?) , a jednak przybyli (przed Jonem) do stolicy? Skad wiedzieli kogo wyciagneli z wody (Missandei)? W ogole jacy snajperzy na tych lodziach :)
Tak jak w E03 wszedlem w ciagu (wszystkie sezony pod rzad) i mialem poczatkowo wyzsze oceny (choc tez nie wysokie) niz po tym jak pyl opadl (#nocomments), tak ten odcinek jest dla mojej mamy: jakies pozegnania, lzy, milosne usciski, odrzucone oswiadczyny, rozdziewiczenia, smierc ukochanej, pozegnanie ukochanej dla innej ukochanej, zdrady i potyczki slowne, a generalnie pol odcinka to kobiecy foch - tej na tą i tamtego, tamtej na tamtą i innego, aaa no i jeszcze tamta na tamtą...
wtf
 
Jak dla mnie dobry ep got nie będę się już przypierdalał o celność tych balist czy coś bo po co? Fajnie, że smok usmiercony bez ceregieli, do tego bardzo fajna egzekucja misandei. Danka już zaczyna szaleć tutaj na bank wydarzy sie coś czego się nie spodziewamy. (to jej granie brwiami to jakaś tragedia:facepalm:) pytanie co to był za zamek przy którym się spotkali?
 
No faktycznie, bo każdy twórca filmu czy serialu, któremu się coś takiemu przydarzyło (a kurwa łatwiej wskazać komu się nie przydarzyła taka wpadka), ma w głębokim poważaniu swoje dzieło. Reakcje co poniektórych są tak dramatyczne, że aż szkoda czytać.

Akurat gość prowadzi bardzo fajnego bloga, a ten wpis (w takim dramatycznym tonie) spowodowany pewnie przez wkurw na to co odwalili w s08e04.
https://kulturawplot.pl/2019/05/06/gra-o-tron-s08e04-ciekawostki/
 
Back
Top