Seriale


@Gambit Co o tym myślisz? dużo ludzi to hypuje.


Właśnie miałem wrzucać ;) Komiks i film ocierają się o kult, stąd taki hajp na tytuł. Po Leftovers, Lindelof ma u mnie pomnik, także dla mnie to chyba największa premiera tego roku. Sam trajla właściwie nic nie pokazuje, zwłaszcza, że scenariusz Damona jest ponoć piekielnie oryginalny i tylko bazuje na materiale oryginalnym - akcja produkcji dzieje się 30 lat po zakończeniu historii w komiksie.
 
game-of-thrones-weirwood.jpg

I9XLZYN.jpg

jeszcze z Tyriona zrobili tępaka, który (serio kurwa?) myślał, że przekona Cersei ckliwą gadką o dzieciach. :stevecarell:

Właśnie ta scena ostatecznie przekonała mnie do tego, że ostatni sezon z pierwszymi z wiele nie ma wspólnego.
Emocjonalny Tyrion odwołuje się do uczuć Cersei - przecież to już samo w sobie kurwa brzmi absurdalnie, jak jakiś oksymoron wręcz. I do tego Jaimie - "chuj, jednak lecę do Cersei, jebać moją transformację." Już nie wspomnę o flocie Eurona, która okazała się tak przebiegła, że Danka na smokach jej nie zauważyła pomimo tego, że płynęli prawie pod jej nosem. Mam nadzieję, że Cersei ich rozjebie wszystkich w pizdu a na końcu potknie się o próg i sobie głupi ryj rozwali.

:mjsmile:

idealne podsumowanie tego czegoś,

od siebie dodam tylko taki mały szczególik:
jakby tak łatwo było zabić smoka to Targaryenowie nie podbiliby i nie rządzili Westeros tyle pokoleń, co do reszty nawet nie komentuję, to jest jakiś dramat
 
3 odcinek najlepszy w tym sezonie, choć trochę nielogiczności. Imo w GOT słabo dają sobie radę ze scenami bitewnymi, są widowiskowe, ale realizatorzy nie panują nad logiką tego co się dzieje w trakcie starć na poziomie jakichś strategii i ogólnie talentów dowódczych postaci (Jon Snow).
Za długo pociągnęli serię, 5-6 sezonów to powinien być max dla seriali, potem prawie zawsze jest zjazd w dół.
Mimo wszystko nawet 1 sezony GOTa nie dorównywały innemu serialowi HBO sprzed kilkunastu lat "Rzym" sezony 1 i 2. Dialogi i gra aktorska, scenografia zostawiają w tyle GOT, brakuje tam scen bitewnych, ale może to i dobrze jak teraz patrzy się na GOT, jeśli nie byli w stanie stworzyć przemyślanych scen bitewnych na wysokim poziomie to podjęli słuszną decyzję.
Czwarty nie trzeci, poza tym będzie dużo więcej rozczarowań, nie wiem jak oni chcą to zakończyć w następnych 2 odcinkach, nie przewiduję niczego satysfakcjonującego widza.
 
5 ep Warriora :antonio: Nie wiem czy jest szansa, żeby ten serial poszedł w konwencje full westernu, ale ten oderwany od reszty odcinek jest fenomenalnym hołdem dla gatunku, doskonała i krwawą godziną.

The-End.png
 
Z tych 4 odcinków, to jedynie trzeci był spoko. Reszta to średniowieczna telenowela.
Ktoś oglądał Undercover na Netflixie?
 
Pierwszy ep Czarnobyl wchodzi świetnie :antonio: zapowiada się kawał serialu.
Yyy, czego? Wrzuć jakiś link, połowa ludzi pewnie nie jest w temacie. Chyba, że to moje codzienne chlanie to spowodowało, wtedy olej. I pamiętaj o wymianie oleju :pociesznymirek:
 
Yyy, czego? Wrzuć jakiś link, połowa ludzi pewnie nie jest w temacie. Chyba, że to moje codzienne chlanie to spowodowało, wtedy olej. I pamiętaj o wymianie oleju :pociesznymirek:

Na HBO, dopiero co wszedl, wykup i ogladaj, chyba ze wybierasz netflixa to wtedy olej ten serial jak ja ^_^
 
Night King tak naprawdę wygrał.
Przypominam, że wg Brana taki był cel NK:
Endless night. He wants to erase this world. And I am its memory.
NK chciał wymazać pamięć o tym świecie, jego celem było zapomnienie. I zobaczmy, co się stało po bitwie:

1) Danka zapomniała o flocie Eurona.

2) Zapomniała też, że bez Davos to ich ostatni doświadczony żeglarz i mógłby się przydać w wyprawie morskiej.

3) Tyrion i Varys przeszli całkowitę lobotomię i zapomnieli, jak myśleć logicznie.

4) Jamie zapomniał o całym swoim wątku i zmianie osobowości, którą przeszedł (nie wiem, jak przetłumaczyć "character arc").

5) Jon zapomniał o więzi ze swoim wilkorem.

6) Cersei zapomniała, że chciała zabić Tyriona.

7) Bran zapomniał, po co właściwie został trójoką wroną i jak wykorzystać swoje zdolności.

8) Tormund zapomniał, że przecież sam latał na smoku.

9) Sam zapomniał podczas wybierania imienia dla syna, że Jon go zostawił na śmierć, a Edd oddał za niego życie.

10) Zombiaki w ogóle zapomniały, że bohaterów trzeba dobić, a nie tylko obskoczyć i poczekać.

11) Wszyscy zapomnieli, że Arya z palcem w dupie mogłaby zabić Cersei.

12) Wątki chyba 5 z 7 królestw zostały całkowicie zapomniane.

13) Zapomniano, jak w ogóle wygląda Westeros - dlatego King's Landing prezentuje się zupełnie inaczej. Ponadto zapomniano, że jest zima.

14) Reżyser zapomniał zabrać kubek po kawie ze stołu.

Tak naprawdę kiedy Bran zwargował we wrony i poleciał do Night Kinga, to poza kamerami stoczyli walkę umysłów, którą NK wygrał. To dlatego nie spieszył się do Brana i dał zabić Aryi. On już wygrał, a teraz świat GoT trawi zapomnienie.
 
Night King tak naprawdę wygrał.
Przypominam, że wg Brana taki był cel NK:
Endless night. He wants to erase this world. And I am its memory.
NK chciał wymazać pamięć o tym świecie, jego celem było zapomnienie. I zobaczmy, co się stało po bitwie:

1) Danka zapomniała o flocie Eurona.

2) Zapomniała też, że bez Davos to ich ostatni doświadczony żeglarz i mógłby się przydać w wyprawie morskiej.

3) Tyrion i Varys przeszli całkowitę lobotomię i zapomnieli, jak myśleć logicznie.

4) Jamie zapomniał o całym swoim wątku i zmianie osobowości, którą przeszedł (nie wiem, jak przetłumaczyć "character arc").

5) Jon zapomniał o więzi ze swoim wilkorem.

6) Cersei zapomniała, że chciała zabić Tyriona.

7) Bran zapomniał, po co właściwie został trójoką wroną i jak wykorzystać swoje zdolności.

8) Tormund zapomniał, że przecież sam latał na smoku.

9) Sam zapomniał podczas wybierania imienia dla syna, że Jon go zostawił na śmierć, a Edd oddał za niego życie.

10) Zombiaki w ogóle zapomniały, że bohaterów trzeba dobić, a nie tylko obskoczyć i poczekać.

11) Wszyscy zapomnieli, że Arya z palcem w dupie mogłaby zabić Cersei.

12) Wątki chyba 5 z 7 królestw zostały całkowicie zapomniane.

13) Zapomniano, jak w ogóle wygląda Westeros - dlatego King's Landing prezentuje się zupełnie inaczej. Ponadto zapomniano, że jest zima.

14) Reżyser zapomniał zabrać kubek po kawie ze stołu.

Tak naprawdę kiedy Bran zwargował we wrony i poleciał do Night Kinga, to poza kamerami stoczyli walkę umysłów, którą NK wygrał. To dlatego nie spieszył się do Brana i dał zabić Aryi. On już wygrał, a teraz świat GoT trawi zapomnienie.

:damjan:

@HubiSSJ3 na reżysera
 
Back
Top