Seriale

W ostatnich dniach powtórzyłem "Odwróceni", bo pamiętałem serial, jak przez mgłę. Teraz zacząłem "Odwróceni: Ojcowie i córki". Jest słabiej, ale klimat poniekąd podtrzymany. Więckiewicz najmocniejszym plusem zarówno z 2007, jak i 2019 roku. To, co on robi ze swoją rolą jest po prostu genialne :D

BTW. Wie ktoś może, gdzie obejrzę "Alfabet Mafii"? Pamiętam, że kiedyś był dostępny normalnie na YouTube, teraz już usunięty i nigdzie nie mogę znaleźć.
BTW 2. Wie ktoś może, gdzie obejrzę "Belfer"? :D
 
W ostatnich dniach powtórzyłem "Odwróceni", bo pamiętałem serial, jak przez mgłę. Teraz zacząłem "Odwróceni: Ojcowie i córki". Jest słabiej, ale klimat poniekąd podtrzymany. Więckiewicz najmocniejszym plusem zarówno z 2007, jak i 2019 roku. To, co on robi ze swoją rolą jest po prostu genialne :D

BTW. Wie ktoś może, gdzie obejrzę "Alfabet Mafii"? Pamiętam, że kiedyś był dostępny normalnie na YouTube, teraz już usunięty i nigdzie nie mogę znaleźć.
BTW 2. Wie ktoś może, gdzie obejrzę "Belfer"? :D

Belfer na canal+ go :-D
 
W ostatnich dniach powtórzyłem "Odwróceni", bo pamiętałem serial, jak przez mgłę. Teraz zacząłem "Odwróceni: Ojcowie i córki". Jest słabiej, ale klimat poniekąd podtrzymany. Więckiewicz najmocniejszym plusem zarówno z 2007, jak i 2019 roku. To, co on robi ze swoją rolą jest po prostu genialne :D

BTW. Wie ktoś może, gdzie obejrzę "Alfabet Mafii"? Pamiętam, że kiedyś był dostępny normalnie na YouTube, teraz już usunięty i nigdzie nie mogę znaleźć.
BTW 2. Wie ktoś może, gdzie obejrzę "Belfer"? :D
Alfabet mafii ciężko dorwać.
Wbij tutaj: https://cohones.mmarocks.pl/threads/prośby-o-linki-filmy-seriale-muzyka-itp.44474/

Nasi czarodzieje powinni coś wyczarować.
 
Serial o Czarnobylu, a grają same Brytole.

:stevecarell:

Ciesz się, że nie oglądamy tam amerykańskich mord, obsada jest znakomita i robi mega klimat. Ile w tym odcinku jest zajebistych scen to ja nie mam pytań

- moment gdy gość podaje fajkę napromieniowanemu umierającemu ziomkowi i zaczyna "padać deszcz"
- scena gdy technik zagląda do wnętrza reaktora
- moment gdy strażak podnosi radioaktywny grafit
- monolog starego komucha
- rozmowa o "niesprawnych" dozymetrach
- dzieci bawiące się w radioaktywnym pyle
- scena z technikiem wysłanym na dach reaktora
Wszystko w tym odcinku rozpierdala, poniewiera emocjonalnie, ściska z gardło, kopie w jaja. Po prostu najlepsza godzina jaką zaserwowała mi TV od dawien dawna, przypominając jak kiedyś HBO w swoim prime było nieosiągalne dla konkurencji.

@Tar-Ellendil zauważyłeś,
że Jared Harris skończył tu dokładnie tak jak w Mad Men ;)
 
Ciesz się, że nie oglądamy tam amerykańskich mord, obsada jest znakomita i robi mega klimat. Ile w tym odcinku jest zajebistych scen to ja nie mam pytań

- moment gdy gość podaje fajkę napromieniowanemu umierającemu ziomkowi i zaczyna "padać deszcz"
- scena gdy technik zagląda do wnętrza reaktora
- moment gdy strażak podnosi radioaktywny grafit
- monolog starego komucha
- rozmowa o "niesprawnych" dozymetrach
- dzieci bawiące się w radioaktywnym pyle
- scena z technikiem wysłanym na dach reaktora
Wszystko w tym odcinku rozpierdala, poniewiera emocjonalnie, ściska z gardło, kopie w jaja. Po prostu najlepsza godzina jaką zaserwowała mi TV od dawien dawna, przypominając jak kiedyś HBO w swoim prime było nieosiągalne dla konkurencji.

@Tar-Ellendil zauważyłeś,
że Jared Harris skończył tu dokładnie tak jak w Mad Men ;)
Obejrzałem pierwszy odcinek "Chernobyl'a" i w 100% zgadzam się z tym co napisałeś.
Pierwszy odcinek kopie w dupę pod względem komuchowego absurdu i zachowań ludzi w elektrowni, którzy wiedzieli co ich czeka.
 
Hello. Some info on the prequel.
renderTimingPixel.png

George was heavily involved in writing the script for the pilot. He also gave many ideas to Jane and she's planning on using them all.

Josh Whitehouse is playing the protagonist Brandon Stark, and Miranda Richardson is playing his overprotective mother Mary. Naomi Watts is playing Lady Blackwood, a very meaty role.

We'll start filming in August. We're very excited.


George zamiast się skupić na książce to kolejny serial tworzy, przynajmniej będzie dobry dopóki się nim będzie zajmował.
 
Ej, wydaje mi się, że o jednym chyba wszyscy zapomnieli, a to może być dość istotne.

A gdzie Dario Naharis? Pilnuje jakiegoś tam miasta i ma chyba trochę wojaków przy sobie, może przybędzie pomóc Khaleesi?
 
Czarnobyl - o kurwa jakie to dobre i klimatyczne. Oby kolejne odcinki trzymały poziom pierwszego, chociaż czuję, że będzie ciężko to przebić
 
Ślepnąc od świateł najlepiej na necie do obejrzenia a jak nie ma to i do pobrania może być, bo miałem się zabrać a znowu chuj bombki strzelił
 
A ja chciałbym już 3 sezon Cobra Kai. Jeden dzień bingowania i rok czekania?! Przeca to niehumanitarne ...
12kzk7hk40x21.jpg
 
Obejrzałem 0805 i im dalej w las tym gorzej. Czy ktoś się orientuje, jakie były argumenty za podzieleniem sezonu na jedynie sześć odcinków? Ewidentnie brakuje czasu na sensowne domknięcie wątków.
 
Ja też już po 0805.. Cóż. Jak to się mówi.. Odcinek wjechał jak chrzesny na quadzie..
fajny odcinek, dobry mind fuck, chędożyć danke za takie swawole
 
Skorpiony z 1km zasięgu przysnajperowały smoka z zaskoczenia.
Teraz wszyscy przygotowani, flota nie jest niczym nawodnym czy naziemnym atakowana , ma tylko jeden cel, a jednak lecą pojedyncze bełty? Nie mam problemu z nietrafianiem, wiadomo - fabuła, ale z tym strzelaniem juz tak...
Energia kinetyczna zionięcia smoka rozp*a mury jak gigantyczny taran? Nie je topiąca (jak w Harrenhal), gazem, czy tam cieczą, ale druzgocąca? Ok.
Król Północy patrzący bezradnie jak także i jego wojska dokonują rzezi i gwałtów ? Żadnych rozkazów? Żadnych chorążych? Zabicie jakiegoś randoma, zamiast ogarnięcia burdelu?
Danka w przez 7 sezonów jak Chrystus Narodów, a w 2 epizody metamorfoza w ziejącą nienawiścią urażonę babę z kompleksami, która niszczy doszczętnie swoją upragnioną stolicę, zamek z Żelaznym Tronem, zabija wszystkich mieszkańców bez wyjątku, nie zważając na swoich w mieście?
Znowu frontalne przebijanie zbroi mieczem. Krótkie pchnięcie sztyletem przebijające czaszkę?
No i nagle ta zima.

Na tle poprzednich i tak nie jest źle, niestety bitwa o Winterfell tak nisko ustawiła poprzeczkę :) Ginie Góra i Sandor, Cersei i Jamie, Euron, Qyburn...

EDIT: aaa no jeszcze
P4V04hb.jpg

@Jakub Bijan to co tam jeszcze jest do domknięcia? ;)
 
Last edited:
No zrobili rozpierdol, żeby podomykać wątki i pousuwać nieistotne postacie, stąd walka Eurona z Jaimem, wszystkie Qyburny i inne nooby padające przy byle okazji.

Daenerys odjebalo, co w sumie nie było takie zaskakujące, utraciła wszystko przez zjebanych doradców, jej lovelas bratanek jednak nie chce dupcyć ciotki, ona nie ma największych praw do tronu, więc dostała meltdownu i rozjebała wszystko.

Całe bieganie Aryi jak z piórkiem w pizdzie, chyba ma tylko uzasadnić jej późniejsze zabicie Dany, że zobaczyła jak szalona Targeryanka pali wszystko.

Walka Ogara z zombie-Górą nawet fajna, choć przewidywalna, wiadomo, że obaj musieli zginąć w ogniu.

Cersei i Jaime - meh, słabe. Jaime dostał dwa krytyki z daggera +3 ale dalej śmiga i nawet nie stęka za bardzo. No ale umiera w ramionach kochającej go kobiety, a wszyscy myśleli, że to Brienne będzie.

--------

Skończy się gorzkosłodko hollywoodzko, Jon na tronie, Arya jako jego przyboczny asasyn, Tyrion jako ręka kolejnego króla, coraz bardziej bezjajeczny, Sansa jako namiestnik północy, Szary Robak dalej bezjajeczny i bezkutaśny, Davos dalej nudny w chuj. Gruby Sam jako grand maester, Bran jako sroka pizdooka. O kimś zapomniałem? Aaa, Yara Greyjoy jako... chuj wie kto, zbieracz muszli i kamieni. Nobody gives a shit.
 
-brak takiego pierdolnięcia jak na ostatnie odcinki ostatniego sezonu, tylko 3ci taki mega
-najwiekszy plus odcinka to Ogar z Aryą, piękne zakończenie ich relacji, Ogar odszedł z klasą, fajnie wyjaśnił tych gwardzistów, jeszcze przepuscil Cersei, gdyby tylko po Jorahu przejął Jad Serca, to valyrianska stal mogłaby zniszczyć Górę
-ten moment, gdy Arya widzi spaleniznę po Ogarze :jon:, chyba nie było innego sposobu aby znalazł spokój
-szkoda Varysa, rzeczywiście służył krolestwu, tylko czemu Tyrion go sprzedał
-cały charakter development Jaimiego poszedl się chrzanić
-Daenerys w momencie jak ma pełną kontrolę, wygrywa zaczyna robić rzeź, jprdl
-ironia, że Qyburn zginął od swojego eksperymentu, ale trzeba mu oddać że był lojalny do końca, nie oczekiwał raczej nikt po nim takiego oddania
-jak żołnierze zobaczyli, że Danuta pali wszystko to się rzucili na armię lannisterów co się poddała i na wszystkich cywili?!?W przypadku ludzi z północy to mnie dziwi, że każdy tak zrobił.Tylko Jon, Davos i Arya zostali wtedy przy zdrowych zmysłach
-w ogóle ludzie północy ruszyli za szarym robakiem bez zastanowienia WTF, ludzie północy jednak nie tacy z zasadami itp., szary robak i nieskalani jebać ich maczetami
-mieli tyle skorpionów, smoki w poprzednim odcinku wyjaśnione, a w tym uniki jak w matrix

Chyba po raz pierwszy żal mi Cersei, fakt że Daenerys z punktu wyjścia była lepsza, ale gdy straciły dużo to Cersei miała więcej zdrowych zmysłów i moralności
Jeszcze żal Barristana, że zginął dla kogoś takiego
Pozdro dla rodziców co nazwali córki Daenerys
Mój ziomek spoilery na FB zamieszcza a potem śmiesznie się czyta te żale, a myślałem że ja jestem takim nerdem, niektórzy nadal się nie nauczyli niescrollować Facebooka przed obejrzeniem odcinka :pociesznymirek:
 
Last edited:
@Jakub Bijan to co tam jeszcze jest do domknięcia? ;)
Nie chodzi nawet o to, że coś jeszcze zostało, bo nie zostało już prawie nic, a bardziej o to, w jaki sposób to zrobiono - w pośpiechu. Chociaż jak patrzę na idiotyczne wątki, które się pojawiły nie wiem po co
np. pojedynek Jaimiego z Euronem - po chuj to było?
, to w zasadzie skłaniam się do tego, że to nie brak czasu a nieudolność twórców.
 
Last edited:
Back
Top