Seriale

Gra o Tron przerosła możliwości HBO, które przecież ma najlepszą markę w świecie seriali, inni mają o tyle lepiej że mogą się uczyć na tych błędach, pierwszy jest taki żeby nie brać nieukończonych adaptacji.

Mimo wszystko zapiszą się w historii jako fenomen społeczny, który przekroczył bariery TV i na horyzoncie nie widać następcy.
 
b91n619t9lw21.jpg
:DC:
 
Czyli Arya/Jaime zabija Cersei, Danka pali miasto i ginie przy okazji, a Jon przybywa i wygrywa. I zostaje królem.

Czy Missandei nie mogła ruszyć głową i w momencie gdy Cersei trzymała ją za ramie, złapać ją desperackim ruchem i próbować skoczyć razem z nią? I tak wiedziała, że umrze.
 
Last edited:
Czyli Arya/Jaime zabija Cersei, Danka pali miasto i ginie przy okazji, a Jon przybywa i wygrywa. I zostaje królem.

Czy Missandei nie mogła ruszyć głową i w momencie gdy Cersei trzymała ją za ramie, złapać ją desperackim ruchem i próbować skoczyć razem z nią? I tak wiedziała, że umrze.
no juz teraz logiki nie ma co sie doszukiwac, tak jak laserowo naprowadzane strzaly ze statkow w smoka idealnie w leb
 
Czyli Arya zabija Cersei, Danka pali miasto i ginie przy okazji, a Jon przybywa i wygrywa. I zostaje królem.

Królem zostanie Gruby Reprodutkor Tarly, na samym końcu będzie scena w której stary Samiułel będzie siedział przy kominku i pisał książkę, kamera najedzie na nią z góry i zobaczymy tytuł "Dedecy, historia pizdzielstwa"

Czy Missandei nie mogła ruszyć głową i w momencie gdy Cersei trzymała ją za ramie, złapać ją desperackim ruchem i próbować skoczyć razem z nią? I tak wiedziała, że umrze.

Nauczony poprzednim epem i kilkoma wcześniejszymi, doszukujesz się tutaj jakiekolwiek logiki? Przecież, scenariusz wygląda jakby pisało go dziecko z podstawówki albo stażysta na wyjebce po kliku reddsach.
 
I DONT KNOW WHICH ENDING THEY CHOOSE

One will be fanservice One will be fuck you One will be bittersweet One will be sUbVeRt ExPeCtAtIoNs One will be GRRM
 
jeszcze z Tyriona zrobili tępaka, który (serio kurwa?) myślał, że przekona Cersei ckliwą gadką o dzieciach. :stevecarell:
Właśnie ta scena ostatecznie przekonała mnie do tego, że ostatni sezon z pierwszymi z wiele nie ma wspólnego.
Emocjonalny Tyrion odwołuje się do uczuć Cersei - przecież to już samo w sobie kurwa brzmi absurdalnie, jak jakiś oksymoron wręcz. I do tego Jaimie - "chuj, jednak lecę do Cersei, jebać moją transformację." Już nie wspomnę o flocie Eurona, która okazała się tak przebiegła, że Danka na smokach jej nie zauważyła pomimo tego, że płynęli prawie pod jej nosem. Mam nadzieję, że Cersei ich rozjebie wszystkich w pizdu a na końcu potknie się o próg i sobie głupi ryj rozwali.
 
Właśnie ta scena ostatecznie przekonała mnie do tego, że ostatni sezon z pierwszymi z wiele nie ma wspólnego.
Emocjonalny Tyrion odwołuje się do uczuć Cersei - przecież to już samo w sobie kurwa brzmi absurdalnie, jak jakiś oksymoron wręcz. I do tego Jaimie - "chuj, jednak lecę do Cersei, jebać moją transformację." Już nie wspomnę o flocie Eurona, która okazała się tak przebiegła, że Danka na smokach jej nie zauważyła pomimo tego, że płynęli prawie pod jej nosem. Mam nadzieję, że Cersei ich rozjebie wszystkich w pizdu a na końcu potknie się o próg i sobie głupi ryj rozwali.
Imo Jamie przypalił głupa, powiedział że jest przepełniony nienawiścią, ale wydaje mi się że to nienawiść do Cersei. Królobójca wyruszył zabić siostre, misja samobójcza.
 
Zdecydowanie najlepszy odcinek w końcu trochę polityki a to dla mnie zawsze był najmocniejszy punkt przynajmniej w tych starszych sezonach :lol: wolę jak spiskują niż się biją.
3 odcinek najlepszy w tym sezonie, choć trochę nielogiczności. Imo w GOT słabo dają sobie radę ze scenami bitewnymi, są widowiskowe, ale realizatorzy nie panują nad logiką tego co się dzieje w trakcie starć na poziomie jakichś strategii i ogólnie talentów dowódczych postaci (Jon Snow).
Za długo pociągnęli serię, 5-6 sezonów to powinien być max dla seriali, potem prawie zawsze jest zjazd w dół.
Mimo wszystko nawet 1 sezony GOTa nie dorównywały innemu serialowi HBO sprzed kilkunastu lat "Rzym" sezony 1 i 2. Dialogi i gra aktorska, scenografia zostawiają w tyle GOT, brakuje tam scen bitewnych, ale może to i dobrze jak teraz patrzy się na GOT, jeśli nie byli w stanie stworzyć przemyślanych scen bitewnych na wysokim poziomie to podjęli słuszną decyzję.
 
Back
Top