Seriale

i jak? da się to oglądać ze szprechaniem?
Jak najbardziej się da. Jeden z odcinków oglądałem z dubbingiem angielskim, być może wszystkie w ten sposób są zdubbingowane. Jeśli zaś chodzi o sam film, niektórzy twierdzą, że Netflix niechcący zrobił lepszy serial od Stranger Things. Co by nie mówić - jak najbardziej polecam, serial bardzo dobry, zabieram się właśnie za 7 odcinek.
 
Pisałem Ci, że w dekoderze można zmienić na napisy PL z angielskim audio ... przynajmniej ja mam tak na NC+. A 4 ep w Multi już jest jako coś.

zdradź ziomeczku gdzie bo na warezach nigdzie nie widziałem :beer: @Cactus a u Ciebie już gdzieś śmiga 4 odcinek Peaky Blinders ?
 
DQX36pWXUAA4NWv.jpg

:lol:
 
Ale mnie wkręca ten Dark... Przypominam sobie jak gdzieś w okolicach połowy lat 80 wsłuchiwaliśmy się np w Joy Division i te klimaty wypisz, wymaluj pasują do odczuć w czasie oglądania ale Dark przede wszystkim wydobył z czeluści mojej pamięci pewien zespół niemiecki - Einstürzende Neubauten. Np. ten kawałek:

Albo ten:

lub:
 
alfie ogolnie jest zajebisty, zajebista postac, chociaz teraz adrien brody tez gra swietna role, jak dla mnie polly stala sie calkowicie zbedna,

Właśnie skończyłem 4 odcinek. Adrien Brody po mistrzowsku zagrał Luce Changrette. Jedna z najlepszych serialowych ról w ostatnich latach. Co do Alfiego to w 2 i 3 sezonie ta postać zdecydowanie lepiej "wjeżdżała" do serialu ale dobrze, że wrócił bo na pewno będzie ciekawie :lol:
 
Jakby ktoś miał jakiś dostęp do dzisiejszej premiery i drugiego sezonu The Crown to niech się podzieli :)
 
Back
Top