Seriale

Tak oglądam tego Darka (jestem po 7 odcinkach), patrzę na kolejne plany Netflixa i myślę sobie jak bym się cieszył, gdyby zrobili ekranizacji (aktorską) Higurashi no Naku Koro ni. Amerykańscy widzowie pewnie by się obsrali gdyby to zobaczyli :)
 
Obejrzałem sobie Inhumans. Raczej dla fanów universum Marvela i ogólnie gatunku. Powiem tak - można obejrzeć ale nie trzeba. Ogólnie spoko, pomimo paru wkurzających/nie logicznych kwestii rzucających mi się w oczy.
 
Mam tego nazistowskiego Darka i sie czaje jak rak do pierdolenia. Od dwoch dni, jakos nie chce mi sie go wlaczac. Zasadnicze pytanie mam, czy sa tam jakies elementy Sci-Fi?
 
Obejrzałem 2 odcinki Dark. Rozumiem ludzi którym sie bardzo to podoba ale dla mnie to jest póki co tylko ok. Bezsensowne zachowanie niektórych bohaterów mnie zajebiście wkurwia a w recenzjach pisali, że wszystko jest bardzo logiczne. No właśnie według mnie nie jest. Niektóre elementy sa faktycznie odgapione od Stranger Things ale i tak bym tych seriali do siebie nie porównywał. Inna bajka zupełnie.

Czołówka jest bardzo dobra, jedna z lepszych jakie widziałem.
 
Last edited:
wlasnie obejrzalem calkiem ciekawy serial netflixa izraelski, o konflikcie palestynsko - izraelskim Fauda, odcinki po 30 min, wyszedl jeden sezon 12 odcinkow, wiec wchodzi jak kiedys maslo, a teraz margaryna.
 
Jestem po Dark i jestem ciekaw Waszych opinii. Dla mnie początek mega wciągający i polecałem wszystkim. Czym dalej w las tym słabiej ale to tylko moja opinia :fjedzia:


Przygodę z "czarne lustro" skończyłem po 1 odcinku :lol: Jak ten prezydent czy ktoś tam miał ruchać świnie :mamed:
 
Last edited:
Back
Top