Seriale

P.jpg


Pierwszy sezon zaliczony, polecam :frankapprove:. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja. :kis:
 
Na szybko. Niemiecka produkcja Dark. Widział ktoś? W dwa dni ze znajomymi z akademika wchłonęliśmy cały pierwszy sezon. Gruba rozkmina cały czas szła, jestem w szoku trochę. Oglądałem z letorem, więc sam język niemiecki w uszy mnie nie kolał. Jest na Netflixie. Jestem w stanie określić tą produkcję jako coś mocniejszego niż Stranger Things - coś właśnie nie dla dzieci, mroczniejsze
 
Na szybko. Niemiecka produkcja Dark. Widział ktoś? W dwa dni ze znajomymi z akademika wchłonęliśmy cały pierwszy sezon. Gruba rozkmina cały czas szła, jestem w szoku trochę. Oglądałem z letorem, więc sam język niemiecki w uszy mnie nie kolał. Jest na Netflixie. Jestem w stanie określić tą produkcję jako coś mocniejszego niż Stranger Things - coś właśnie nie dla dzieci, mroczniejsze
Ja jestem w połowie, zajebista produkcja. Szkoda tylko, że tak podobna do Stranger Things.
 
Zostały mi dwa odcinki do końca Punishera i póki co to polecam każdemu. Ostatni raz serial wciągnął mnie od pierwszego odcinka to chyba House of Cards lub Banshee było. Cały sezon prawie już obejrzałem w kilka dni,także polecam allegrowicza.
 
@Cactus siema, dzieki za pingwiny;) masz do ogarniecia peaky blinders dzisiejszy odcinek tj. 4 odcinek sezonu 4, z lektorem bo taki dzisiaj lecial na "alekino", zwykle ogladam na zywo, ale dzisiaj wiadomo mikolaj zjebal misje ;)
 
Na szybko. Niemiecka produkcja Dark. Widział ktoś? W dwa dni ze znajomymi z akademika wchłonęliśmy cały pierwszy sezon. Gruba rozkmina cały czas szła, jestem w szoku trochę. Oglądałem z letorem, więc sam język niemiecki w uszy mnie nie kolał. Jest na Netflixie. Jestem w stanie określić tą produkcję jako coś mocniejszego niż Stranger Things - coś właśnie nie dla dzieci, mroczniejsze

Ja jestem w połowie, zajebista produkcja. Szkoda tylko, że tak podobna do Stranger Things.

Oba tytuły czekają w kolejce. Od którego lepiej zacząć?
 
Porównania Dark do Stranger Things nie uniknie, ale to dwa zupełnie różne seriale. ST to Spielberg, a Dark to Lynch :)

@marcinos Peaky z AleKino wychodzi wersja multi (lektor+napisy).
 
Last edited:
Na szybko. Niemiecka produkcja Dark. Widział ktoś? W dwa dni ze znajomymi z akademika wchłonęliśmy cały pierwszy sezon. Gruba rozkmina cały czas szła, jestem w szoku trochę. Oglądałem z letorem, więc sam język niemiecki w uszy mnie nie kolał. Jest na Netflixie. Jestem w stanie określić tą produkcję jako coś mocniejszego niż Stranger Things - coś właśnie nie dla dzieci, mroczniejsze
I za to lubię ten temat. Człowiek ma w roosterze już tyle produkcji, że nie idzie ogarnąć wszystkich nowości, a tu taka perełka by mi umknęła.
 
w takim razie @Cactus, mistrzu masz moze ten Dark, najlepiej z lektorem skoro to nazistowska produkcja :wink:
 
Back
Top