Seriale

Wstydźcie się kurwa w takim razie. Odpalać netflixy i oglądać.
Panie ta opinia zostanie uwzględniona ale najpierw trzeba obejrzeć punishera, 2 sezon dzieci z netflixa i tego darka, ktorym wszyscy sie tak zachwycaja.
 
Panie ta opinia zostanie uwzględniona ale najpierw trzeba obejrzeć punishera, 2 sezon dzieci z netflixa i tego darka, ktorym wszyscy sie tak zachwycaja.
Panie, jak ogarniesz opinie na necie to Black mirror wciąda dupą wszystkie wymienione przez Ciebie pozycje
 
Panie, jak ogarniesz opinie na necie to Black mirror wciąda dupą wszystkie wymienione przez Ciebie pozycje
Nie wykluczam takiej możliwości ale nie moge pozwolić sobie na przeskoczenie paru pozycji bo na moim telefonie/tv zapanuje anarchia a stamtąd już tylko krok do wykupienia ppv na ksw i ogladania popka przed swietami. Wszystko po koleji, moge obiecać,że przed nowym rokiem uporam się z tym serialem i podziele się opinią.:gabi_much_love:
 
Black Mirror to dla mnie arcydzielo daje 10/10, takie Sci-Fi to ja lubie. Mniej jakies stwory, duchy i inne bzdety. @mampytanie pierwszy odcinek sredni ale nie zrazaj sie bo kazdy jest inny, moim zdaniem warto obejrzec calosc. Ryje banie bo sytuacje tam przedstawiane smialo moga zaistniec w niedalekiej przyszlosci.
 
Dziś finał Belfra II. Można powiedzieć nareszcie, choć obudził się trochę w dwóch ostatnich odcinkach. Szkoda, że tak to wyglądało. Wnioskując po wypowiedziach aktorów to finał będzie zagmatwany i raczej będą chcieli robić Belfra III, aby domknąć jakieś wątki. Zobaczymy.
 
Czas obejrzeć drugi sezon Daredevila, babka będzie kręcić Wiedźmina. Współczuję jej jak coś nie wyjdzie z tym serialem.
 
Black Mirror to dla mnie arcydzielo daje 10/10, takie Sci-Fi to ja lubie. Mniej jakies stwory, duchy i inne bzdety. @mampytanie pierwszy odcinek sredni ale nie zrazaj sie bo kazdy jest inny, moim zdaniem warto obejrzec calosc. Ryje banie bo sytuacje tam przedstawiane smialo moga zaistniec w niedalekiej przyszlosci.
Obejrzałem tylko pół pierwszego odcinka tego serialu. Ten motyw ze świnią był tak kurwa głupi że wyłączyłem to w pizdu :lol:
 
Obejrzałem tylko pół pierwszego odcinka tego serialu. Ten motyw ze świnią był tak kurwa głupi że wyłączyłem to w pizdu :lol:
troche malo zeby oceniac, tymbardziej ze kazdy odcinek jest inny
 
Jest tu ktoś, kto nie oglądał „czarnego lustra”?
Dziękuję za przypomnienie o tym serialu. Jestem w połowie trzeciego odcinka i muszę to z siebie wyrzucić, użyję dużego skrótu myślowego więc proszę nie traktować go ad personam. Tak będzie wyglądał nasz świat już za chwilę, dzięki zjebom oglądającym Wojewódzkiego i ustawiającym filtry na Facebooku. Mocna rzecz:beer:
 
O kurwa ale Gennaro dał się wyruchać teściowi. Coś mi się wydaje, że razem z Ciro zawiążą sojusz i dobiorą się reszcie do dupy. Ciekaw tylko jestem w co gra Patrizia. Obstawiam, że domyśla się, że do Gennaro stoi za śmiercią Don Pietra i przy pomocy Chanel chce go wyeliminować albo gra na dwa fronty po to by ugrać coś większego. Nie spodziewałem się, że to powiem ale ten sezon może być najlepszy ze wszystkich. Zabieram się za 5 odcinek :popcorn:
 
O kurwa ale Gennaro dał się wyruchać teściowi. Coś mi się wydaje, że razem z Ciro zawiążą sojusz i dobiorą się reszcie do dupy. Ciekaw tylko jestem w co gra Patrizia. Obstawiam, że domyśla się, że do Gennaro stoi za śmiercią Don Pietra i przy pomocy Chanel chce go wyeliminować albo gra na dwa fronty po to by ugrać coś większego. Nie spodziewałem się, że to powiem ale ten sezon może być najlepszy ze wszystkich. Zabieram się za 5 odcinek :popcorn:
jest jeszcze 6 z napisami, a byc moze dzisiaj albo jutro wyjda napisy do 7 i 8.
 
co za niesamowitej klasy gowno, inni tworcy pierwszego sezonu i inni drugiego i rzuca sie to w oczy, ogolnie jedna z najglupszych rzeczy jakie ogladalem
i najgorsze jest to, że będzie pewnie sezon 3 ;) a człowiek zmarnował te kilka ładnych godzin
 
Ok jest tu ktos kto nakresli mi fabule Belfra, porowna do innego serialu/filmu i poleci lub zniecheci do obejrzenia go?
I sezon Belfra można porównać może do Missing(Zaginiony) i to do dwóch sezonów tamtego serialu albowiem gdzieś ci rodzicie(rodzic) biorą aktywny udział w rozwiązaniu zagadki związanej z ich dzieckiem. Choć nie kojarzę takiego typowego serialu na podstawie, którego pierwszy Belfer został nakręcony.
II sezon Belfra można porównań do M jak Miłość, czy Na wspólnej. Czekałem, aż coś się wydarzy i po finale dalej czekam. Dziś znalazłem dobre podsumowanie "jeśli w skandynawskich serialach finał wydaje ci się zagmatwany to nie widziałeś finału Belfra II".
 
Back
Top