Seriale

Większa beka jest z Brana, spotyka siostrę i mówi jej że wyglądała pięknie w dniu w, którym zgwałcił ją Ramsey i on to widział.
tez mnie to właśnie rozjebalo. Co za nieczuły skurwysyn :lol:. Ale w sumie dobrze bo jej nie trawie
[/QUOTE]
a ta chyba w ciąży jeszcze jest
 
tez mnie to właśnie rozjebalo. Co za nieczuły skurwysyn :lol:. Ale w sumie dobrze bo jej nie trawie
a ta chyba w ciąży jeszcze jest

Jeśli byłaby w ciąży to już dawno by było widać, od tego czasu minęło już sporo czasu.
 
Jeśli byłaby w ciąży to już dawno by było widać, od tego czasu minęło już sporo czasu.
chuj wie, nosi duże szaty, bo piździ
798a92a47c3235772f5be64fbba1c4e6.jpg
 
chuj wie, nosi duże szaty, bo piździ
798a92a47c3235772f5be64fbba1c4e6.jpg
Sansa jak usłyszała, że ma objąć władzę to od razu się jej micha ucieszyła.
Sansa: hey Bran! Welcome back

Bran: I'm not Bran, I'm the three eyed raven

Sansa: Hey Arya, welcome back!

Arya: I'm not Arya, I'm no one

Sansa: Hi Jon, welcome again

Jon: I am not a Stark, I am a Targaryen

Sansa: Hi Theon, welcome back

Theon: I am not Theon, I am Reek

Sansa: Hi Uncle Benjen, nice to see you alive

Benjen: Sorry I am half-dead

Sansa: fu*k you all! I'm out!
 
Sansa jak usłyszała, że ma objąć władzę to od razu się jej micha ucieszyła.
Sansa: hey Bran! Welcome back

Bran: I'm not Bran, I'm the three eyed raven

Sansa: Hey Arya, welcome back!

Arya: I'm not Arya, I'm no one

Sansa: Hi Jon, welcome again

Jon: I am not a Stark, I am a Targaryen

Sansa: Hi Theon, welcome back

Theon: I am not Theon, I am Reek

Sansa: Hi Uncle Benjen, nice to see you alive

Benjen: Sorry I am half-dead

Sansa: fu*k you all! I'm out!
Ja to czekam na "reunion" ogara ze Starkównami, pewnie jeszcze spotkanie z Brienne będzie creepy af, wątek Ogara i Aryi i w ogóle Ogara to mój ulubiony, kurwa chłop od zawsze moja ulubiona postać, ale w ostatnich 2 sezonach to taki dobry chłopina się zrobił, ale nadal jest zabójcą i jeszcze te jego teksty orają wszystkich albo jak pogrzeb robił dobre nawiązanie do teorii z grabarzem w książce to co mówił "proszę matkę o coś, bla bla, pieprzyć to nie pamiętam dalej savage af
 
Ja to czekam na "reunion" ogara ze Starkównami, pewnie jeszcze spotkanie z Brienne będzie creepy af, wątek Ogara i Aryi i w ogóle Ogara to mój ulubiony, kurwa chłop od zawsze moja ulubiona postać, ale w ostatnich 2 sezonach to taki dobry chłopina się zrobił, ale nadal jest zabójcą i jeszcze te jego teksty orają wszystkich albo jak pogrzeb robił dobre nawiązanie do teorii z grabarzem w książce to co mówił "proszę matkę o coś, bla bla, pieprzyć to nie pamiętam dalej savage af
okn9xmmm7vcz.png
 
Ja to jeszcze tego najemnika Tyriona opór lubiłem
Bronna, no jest w moim top 5, kurna Barristana w serialu zjebali, w książce żyje i ma się zajebiście, rozpierdala dowódcę drugich synów kijem, takiego zajebistego typka z areny w chuj szybkiego, jest jedną z głównych postaci w tańcu ze smokami, a w serialu, Hotaha też zjebali (w serialu ten murzyn w dorne (w książce byl białasem i kozakiem w chuj
 
Danusi całkiem już sodówka do głowy uderzyła i przez to przegra. Ciekawe czy nadal będzie tak cwaniaczyć do Jona.. Ogólnie to jedynym godnym Cersei rywalem zostają Starkowie. Jon jako prawowity następca tronu, Arya bez twarzy, Bran co to wszystko wie i jeszcze ruda w tym samym miejscu. Prawie cała rodzinka w jednym miejscu, może być ciekawie. Tylko z Nocnym Królem muszą sobie poradzić..
 
Panowie ja mam taką rozkmine o GoT i miałem o tym zażartą dyskusję z kuzynem mianowicie kto jest gorszym zdrajcą osoba, która zdradza króla czy swojego seniora przykład Robb zdradzając króla Joffreya czy Tarly zdradzający swojego seniora któremu służył od lat?
 
Panowie ja mam taką rozkmine o GoT i miałem o tym zażartą dyskusję z kuzynem mianowicie kto jest gorszym zdrajcą osoba, która zdradza króla czy swojego seniora przykład Robb zdradzając króla Joffreya czy Tarly zdradzający swojego seniora któremu służył od lat?
Na chłopski rozum to Król zawsze ma pierwszeństwo przed seniorem. Jednak przypadek Robba jest trudny bo tam król zamordował jego ojca.
 
Panowie ja mam taką rozkmine o GoT i miałem o tym zażartą dyskusję z kuzynem mianowicie kto jest gorszym zdrajcą osoba, która zdradza króla czy swojego seniora przykład Robb zdradzając króla Joffreya czy Tarly zdradzający swojego seniora któremu służył od lat?
to niedorzeczna rozkmina, 1.Robb nikogo nie zdradził, potem Robb dowiedział się że joffrey nie ma prawa do tronu, 2.nie przysięgał joffreyowi, nie ugiął kolana itp., 3.joffrey był pizdą, kwintesencją beznadziejnego człowieka i zabił mu ojca, Tarly nie miał żadnych takich powodów
 
No to kto teraz wg Was zdradzi?
Myślę, że w najbliższych odcinkach zrodzona z Burzy zostanie zdradzona trzeci raz - coś Danka za bardzo w dupkę dostaje, teoria ze zdradziecką Missandei jak najbardziej prawdopodobna.
 
Back
Top