Seriale

Muszą ją ogolić znowu. Z włosami nie wygląda juz tak klimatycznie :lol:


Coś w tym jest - Immortale :lol:

C4QPymoXAAMdoyG.jpg


Z drugiej strony na tym zdjęciu 11 ma perukę.
 
Taboo może nie trzyma tak w napięciu ciągle, ale moim zdaniem się ciekawie rozwija. Jest dość tajemniczo, a to zawsze trzyma w nadziei. Sama fabuła ma potencjał. Hardy gra dobrze, jego postać nabiera z każdym odcinkiem. Teksty czasem dobre też lecą. Sezon ocenia się po całości, a nie 3 odcinkach. Nie na każdego musi zadziałać rodzaj budowania historii jaki jest w pierwszych odcinkach jakiegokolwiek serialu. Nie każdy w końcu się może zajebiście zacząć, zależy od historii na jakiej podstawie jest. Nie ma co szukać dziury w całym i marudzić. Jak ktoś zaczął to i skończy, w końcu po tym się nas facetów poznaje :)
 
W koncu przemoglem sie, zeby przebrnac przez pierwsze parenascie minut pierwszego odcinka Expanse i zaluje, ze tak dlugo sie za to zabieralem. Z odcinka na odcinka coraz bardziej wciaga. Chyba najlepszy obecnie serial s-f, a space opera to na pewno.
 
Zacząłem oglądać. Trzyma poziom 1 odcinka?

Po obejrzeniu całości jestem bardzo zadowolony. Pussy Magnet i Vaginatarian to moje ulubione postacie w serialu, córka to w ogóle talent czystej wody - na akcji w finale japa mi się cieszyła mocno - "Your commitment to this is outstanding" :lol:
 
Po obejrzeniu całości jestem bardzo zadowolony. Pussy Magnet i Vaginatarian to moje ulubione postacie w serialu, córka to w ogóle talent czystej wody - na akcji w finale japa mi się cieszyła mocno - "Your commitment to this is outstanding" :lol:
6 odc jest jakis zajebisty? Bo widze, ze ma 70 pobran, a reszta po 10:) a lajkow zero:nono:.
 
Tak żeście tu zachwalali The leftovers, że obejrzałem cały pierwszy sezon i... takie średnie to mocno. Nie mówię, że jest zły ale dupy na pewno nie urywa. Nawet nie wiem czy drugi sezon obejrzę.
Ktoś widział Master of None?
 
Last edited:
The OA, Taboo, Hemlock Grove, Frontier, Zakazane Impreium, Santa Clarita Diet. Ktos cos o tych serialach. Ktore warto, ktore na pewno nie warto?
 
The OA, Taboo, Hemlock Grove, Frontier, Zakazane Impreium, Santa Clarita Diet. Ktos cos o tych serialach. Ktore warto, ktore na pewno nie warto?
Zakazane Imperium polecam, świetny serial. Hemlock Grove - obejrzałem pierwszy sezon i strasznie się wynudziłem. Wg beznadziejny klimat, nie wiem jakim cudem ten serial doczekał się chyba 3 sezonów.
 
The 100 daje rade nowy sezon, ciagle cos sie dzieje, troche idiotyzmow jak zawsze, ale te 45 minut to mija bardzo szybko
 
@lugasek jak dla mnie santa clarita strasznie slabe, a mam pytanie jako fan family guy masz moze kolekcje cala? ogladalem 1 sezon, pozniej ostatnie chyba 3, ale problem z napisami mialem, masz moze po kolei sezony z napisami?
 
Back
Top