Seriale

Dzięki, obejrzę z (mam nadzieję) przyjemnością :)
Takie pytanie - drugiego epa nie ma, bo nigdzie nie leżał czy jest może połączony jakoś z pierwszym?

Pewnie nie dorzucił bo taki plik jest
Ripper.Street.S01E02.In.My.Protection.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-BS

@Gambit wlasnie nie wiem, moze Shameless? :}

Jak najbardziej, super serial.

BTW, fotka z nowego sezonu Stranger Things
C3xLnqTUcAIEHXT.jpg:large
 
Last edited:
Zacząłem oglądać Parks and Recreation. I mam pytanie: w następnych sezonach też będzie tyle tej blondynki? Bo w skali bycia wkurwiającą zaczyna doganiać Skyler White, a to wyczyn po dwóch odcinkach dojść do takiego poziomu.
 
Zacząłem oglądać Parks and Recreation. I mam pytanie: w następnych sezonach też będzie tyle tej blondynki? Bo w skali bycia wkurwiającą zaczyna doganiać Skyler White, a to wyczyn po dwóch odcinkach dojść do takiego poziomu.
Oui, ale przy okazji będzie też coraz śmieszniej.
 
Pare dni temu skonczylem Black Mirror. Dla mnie to jeden z lepszych mini seriali/seriali ever. Mam nadzieje, ze bedzie dalszy ciag. Nie rozumiem za to podjarki "Strangers things". Serial dobry ocenilbym na 6/10. Na plus klimat lat 80 (mojego dziecinstwa) i muzyka. Moze gdybym byl 25 lat mlodszy to inaczej odebralbym te produkcje ;)
 
Pare dni temu skonczylem Black Mirror. Dla mnie to jeden z lepszych mini seriali/seriali ever. Mam nadzieje, ze bedzie dalszy ciag. Nie rozumiem za to podjarki "Strangers things". Serial dobry ocenilbym na 6/10. Na plus klimat lat 80 (mojego dziecinstwa) i muzyka. Moze gdybym byl 25 lat mlodszy to inaczej odebralbym te produkcje ;)

Jeśli chodzi o Black Mirror to dałem sobie spokój po 1 odcinku (reszta czeka na lepsze czasy) ale moją opinią proszę się nie sugerować, jestem zwykłym balasem :kis:

Stranger Things z jednej strony film o dzieciakach ale tak genialnie zrobiony, że obejrzałem cały sezon w 2 dni. Jestem grubo po 30 a oglądałem z zapartym tchem :penn:
 
Stranger Things z jednej strony film o dzieciakach ale tak genialnie zrobiony, że obejrzałem cały sezon w 2 dni. Jestem grubo po 30 a oglądałem z zapartym tchem
nie no to jest dobry serial, bardzo przypomina mi The Goonies, ktorym jaralem sie za dzieciaka, w mrocznych czasach VHS-ow. Troche wedlug mnie przehajpowany albo po prostu --> :wink:
 
Back
Top