Seriale

kl50a9757d.jpg
 
Jestem po dwoch pierwszych odcinkach Westworld. Bardzo dobre. Mysle, ze smialo obejrze calosc. Klimat i ogolnie koncept bardzo przypomina mi Black Mirror.
 
Skonczylem Westworld 8/10. Bardzo dobre, jesli podobalo ci sie Black Mirror to istnieje, duza szansa, ze spodoba ci sie ta produkcja. Fajny pomysl, bardzo dobre wykonanie, sa oczywiscie, jakies minusy ale ogolnie warto obejrzec.
 
Zajebistcie sie skonczylo jak dla mnie, ogolnie mega serial, dawno mnie nic tak nie wciagnelo. Oby zrobili drugi sezon, na co sie zapowiada!
A tak btw. macie jakie streamy zeby obejrzec online Legion? 2 ostatnie odcinki (niekoniecznie po polsku) ? Ciagle mam problemy zeby znalezc to (telefon nie ulatwia, niby z5 spoko jest, ale zajebana pamiec cala a nie mam nawet gdzie zrzucic).
Czytam teraz, ze pisalscie o black mirror, to tez jest dobry mindfuck, ale westworld jakos nie zacheca mnie w ogole so obejrzenia
 
Chodzi mi o 3 i 4 odcinek Legionu leci na fox chanell, marvel production, http://www.fox.com/watch/882174531961/7868057088 tu jest niby wszystko ale ciul wie o co tu chodzi? Trzeba miec tylko tego playera czy placic jakis hajs?

A to myślisz, że za darmo FOX będzie pokazywał swój serial?

Posypuję głowę popiołem, tak się jarałem Taboo, a serial okazał się ogromnym rozczarowaniem. Chujowa sprawa Tomku, zjebałeś po całości.
 
Nie wiem co Wy chcecie od TWD teraz ;] Chyba nie oceniacie jednego odcinka, gdy oni mają w zwyczaju poświęcać je jednemu wątkowi, nie każdemu przypadającemu do gustu. Mi też Eugene lata, ale fajnie dopełnić wiedzę o tym co tam się dzieje tym co i tam u Neganów się dzieje :) Sezony trzeba oceniać a najlepiej cały serial, nie zapominając o np. 1 sezonie ;)

Ja tam nie umiem tak marudzić na serial, z którym się zżyłem :D Zbyt lojalny jestem, a tu chyba wszyscy szybko nudzący się :D
 
Nie wiem co Wy chcecie od TWD teraz ;] Chyba nie oceniacie jednego odcinka, gdy oni mają w zwyczaju poświęcać je jednemu wątkowi, nie każdemu przypadającemu do gustu. Mi też Eugene lata, ale fajnie dopełnić wiedzę o tym co tam się dzieje tym co i tam u Neganów się dzieje :) Sezony trzeba oceniać a najlepiej cały serial, nie zapominając o np. 1 sezonie ;)

Ja tam nie umiem tak marudzić na serial, z którym się zżyłem :D Zbyt lojalny jestem, a tu chyba wszyscy szybko nudzący się :D

Ja jestem fanem zombie i post apokalispy co większość już wie, a TWD to praktycznie jedyny serial o tej tematyce (reszta wcale nie lepsza). Co do obecnego sezonu to odcinki z Neganem i Dwightem dla mnie były ciekawsze niż z grupą Ricka.
 
Posypuję głowę popiołem, tak się jarałem Taboo, a serial okazał się ogromnym rozczarowaniem. Chujowa sprawa Tomku, zjebałeś po całości.
Obejrzalem tylko ze wzgledu na Hardy-ego. Szalu nie ma, dupy nie urywa. Mysle, ze gdyby nie, wlasnie Tom to moglbym skapitulowac gdzies tak w polowie serii.
 
Back
Top