Seriale

Gra ok, ale wokalnym żeby Jon nie ruchał ani siostry ani kuzynki. Ale jak bym miał wybierać to jednak blond siostrę.
 
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
 
No i tak jak wspomniałem wyżej wszystkie te postacie zmarły w ostatnim odcinku . Jakieś 300 śmierci w 1 odcinku ładnie. Potwierdzenie teorii z której mam nadzieje G.R.R.M zrezygnuje czyli Lyanna + Rhaegar = Jon Snow . Ogólnie ten serial niczym mnie nie zaskakuje i wszystko przewiduje co się wydarzy . Deanerys wreszcie płynie do Westeros i to ma całkiem niezłą szajke złożoną z kobiet . No i Jon Snow King of the North . Teraz to już chyba tylko wojna o tron została z Cersei i później obrona przed innymi na smokach , ślub Dany z Jonem i szczesliwy koniec jeszcze wspomnicie moje słowa . Jeszcze ten teleport Varysa :facepalm:
Akurat dwóch rzeczy jestem pewny, a dokładniej: R+L=J bo był to jeden z głównych zamysłów Martina, oraz tego, że zakończenie nie będzie "happy endem", bo sam Martin zarzeka się od kiedy pamiętam, że zwieńczenie całej historii będzie słodko-gorzkie. Dla wielu osób wątki robią się przewidywalne, bo gdzie się nie zerknie to ktoś snuje swoje teorie, bądź wrzuca różnego rodzaju wycieki do sieci - to też ciężko nawet unikając jakichkolwiek informacji nie zasłyszeć od kogoś jakiejś celnej teorii
I mimo wszystko uwielbiam cały cykl Pieśni Lodu i Ognia, jak i również ten serial, bo daję mi mnóstwo radości z oglądania.
 
Akurat dwóch rzeczy jestem pewny, a dokładniej: R+L=J bo był to jeden z głównych zamysłów Martina, oraz tego, że zakończenie nie będzie "happy endem", bo sam Martin zarzeka się od kiedy pamiętam, że zwieńczenie całej historii będzie słodko-gorzkie. Dla wielu osób wątki robią się przewidywalne, bo gdzie się nie zerknie to ktoś snuje swoje teorie, bądź wrzuca różnego rodzaju wycieki do sieci - to też ciężko nawet unikając jakichkolwiek informacji nie zasłyszeć od kogoś jakiejś celnej teorii
I mimo wszystko uwielbiam cały cykl Pieśni Lodu i Ognia, jak i również ten serial, bo daję mi mnóstwo radości z oglądania.

O ile w sadze nie musi być happy endu to w serialu śmierdzi nim na kilometr niestety od kiedy przeczytałem sage miedzy 5 a 6 sezonem to straciłem jakieś mega ciśnienie na ten serial spoko sie go ogląda ale śmieszy mnie to że razem z kuzynem przed tym sezonem we dwóch przewidzieliśmy połowe wydarzeń które miały miejsce w tym sezonie . Twórcy chyba nie są w stanie nas już niczym zaskoczyć a jak czytam jak jakiś błazen pisze , że wgl nie spodziewał się Aryi u Freya to mnie pusty śmiech ogarnia bo to było pewne . Tak jak już wspomniałem oglądam podobają mi się sceny itp ale niczym mnie to nie zaskakuje.
 
Ostatnie dwa epy GoT przywróciły mi wiarę w ten serial, ze wskazaniem na finał w którym muzyka zrobiła kapitalną robotę. Pionki ustawione na szachownicy jak nigdy wcześniej, wreszcie mogę powiedzieć, że czekam na kolejny sezon.

A i jeszcze dodam, ze finał Silicon Valley też kapitalny, ale ten serial jest poza zasięgiem innych obecnie emitowanych komedii.
 
Da king in da Norf !
:bleed::robbie:
Da king in da Norf !

I tak najlepsze było King's Landing...:bayan:

BaggySparklingBoto-size_restricted.gif
 
Gdyby moja mama zabiła Natalie Dormer, też bym się pewnie zabił.
Hahhahaha, mistrz :D
 
Zajebisty odcinek!

Wszystko idzie tak jak powinno, chyba pierwszy raz w historii tego serialu. Tylko ciekawi mnie, kiedy Jon się dowie, że jako Król na Północy, nie jest synem Neda.

@chudy

Jak możesz to weź poprzewiduj wyniki Euro, trochę kasy mi się przyda. A i jak następnym razem będziesz przewidywał, to podaj dokładne przewidywania i to przed sezonem.
 
Trzy najwyżej ocenione odcinki Gry o Tron były nakręcone przez jednego reżysera - Miguela Sapochnika. W następnym sezonie pewnie dadzą mu jeszcze więcej pola do popisu patrząc jak im hype nakręcił.
 
Następny sezon gry o tron to już będzie ostatni ? Ten 10 odcinek wyglądał jak zapowiedź decydującego starcia.

Nie wiem czemu ale chciałbym widzieć starcie Lannisterów z Nocnym Królem :lol: Ogólnie pewnie ci wszyscy południowcy by się posrali. Smoki by spierdalały pierwsze :lol:
 
Następny sezon gry o tron to już będzie ostatni ? Ten 10 odcinek wyglądał jak zapowiedź decydującego starcia.

Nie wiem czemu ale chciałbym widzieć starcie Lannisterów z Nocnym Królem :lol: Ogólnie pewnie ci wszyscy południowcy by się posrali. Smoki by spierdalały pierwsze :lol:
Jeszcze dwa sezony
 
Następny sezon gry o tron to już będzie ostatni ? Ten 10 odcinek wyglądał jak zapowiedź decydującego starcia.

Nie wiem czemu ale chciałbym widzieć starcie Lannisterów z Nocnym Królem :lol: Ogólnie pewnie ci wszyscy południowcy by się posrali. Smoki by spierdalały pierwsze :lol:

A właśnie ciekawe jak Biali Wędrowcy reagują na ogień. Wiadomo, że można ich zabić valyriańskim ostrzem, ale o tym czy można dokonać tego za pomocą ognia nie wiadomo. Niby Umarłych można zabijać ogniem, ale kto wie co z Nocnym Królem i jego świtą?
 
Nie obejrzałem żadnego odcinka w 6 sezonie GoT i jakoś zupełnie nie czuje ochoty, żeby się za to zabrać :( Warto czy nie?
A i zabieram się za 4 sezon Banshee - miazga, zajebisty serial, poleciłem paru znajomym i też się wciągnęli :D
 
A właśnie ciekawe jak Biali Wędrowcy reagują na ogień. Wiadomo, że można ich zabić valyriańskim ostrzem, ale o tym czy można dokonać tego za pomocą ognia nie wiadomo. Niby Umarłych można zabijać ogniem, ale kto wie co z Nocnym Królem i jego świtą?

śmiga sobie na luzie między zwykłym ogniem
jest jeszcze smoczy ogień i dziki ogień, może to działa lepiej
 
Nie wiem czemu ale chciałbym widzieć starcie Lannisterów z Nocnym Królem :lol: Ogólnie pewnie ci wszyscy południowcy by się posrali. Smoki by spierdalały pierwsze :lol:
A właśnie ciekawe jak Biali Wędrowcy reagują na ogień. Wiadomo, że można ich zabić valyriańskim ostrzem, ale o tym czy można dokonać tego za pomocą ognia nie wiadomo. Niby Umarłych można zabijać ogniem, ale kto wie co z Nocnym Królem i jego świtą?
śmiga sobie na luzie między zwykłym ogniem
jest jeszcze smoczy ogień i dziki ogień, może to działa lepiej

Kurwa, Panowie. To jeszcze Cohones, czy już konwent fantasy dla gimnazjalistów? :DC:
 
Męczę Fargo. Z całą pewnością jest to jakaś świezynka na amerykańskim rynku, nietuzinkowa historia, ale mi się ogląda to strasznie źle. Nawet jak podchodzę do tego na wielkim luzie, wkurwiaja mnie niektóre rzeczy. I wiem, że tak ma być, wiem, że na tym polega oryginalność serilau itd. Jedną z rzeczy za które mogę pochwalić ten serial to przejścia między scenami, czy praca między kamerami (np. jak 2 osoby rozmawiają przez telefon i kreska na środku, albo chociażby począki odcinków, gdzie są fajne przejścia). Zostały mi jeszcze 2 odcinki drugiego sezonu, więc je przemęczę. Pierwszy sezon mi się bardziej podobał.
 
O ile w sadze nie musi być happy endu to w serialu śmierdzi nim na kilometr niestety od kiedy przeczytałem sage miedzy 5 a 6 sezonem to straciłem jakieś mega ciśnienie na ten serial spoko sie go ogląda ale śmieszy mnie to że razem z kuzynem przed tym sezonem we dwóch przewidzieliśmy połowe wydarzeń które miały miejsce w tym sezonie . Twórcy chyba nie są w stanie nas już niczym zaskoczyć a jak czytam jak jakiś błazen pisze , że wgl nie spodziewał się Aryi u Freya to mnie pusty śmiech ogarnia bo to było pewne . Tak jak już wspomniałem oglądam podobają mi się sceny itp ale niczym mnie to nie zaskakuje.
Ale jak czytałeś książki to czym jest przewidytwanie wydarzeń w serialu :P? A propos teleportu to Arya też sprawnie się przeniosła :D
 
Wy tak o tym teleportowaniu a ja nie widziałem w żadnej ze scen kalendarza.


PS Mr Robot s01e01 faktycznie wchodzi.
Fakt, ale jednak myślałem, że poza wstawkami jawnie z przeszłości akcja dzieje się równolegle. Ja nie z tych czepialskich, jak to się stało, mi tam pasuje :) Ale patrząc na to, gdzie była, a gdzie się pokazała wydaje mi się, że jednak mogło zaskakiwać, że pokazała się tak szybko w tych rejonach.
 
Back
Top