Seriale

Fakt, ale jednak myślałem, że poza wstawkami jawnie z przeszłości akcja dzieje się równolegle. Ja nie z tych czepialskich, jak to się stało, mi tam pasuje :) Ale patrząc na to, gdzie była, a gdzie się pokazała wydaje mi się, że jednak mogło zaskakiwać, że pokazała się tak szybko w tych rejonach.
A to nie byka ostatnia scena?
 
13511954_1058018214251190_3754057394171713356_n.jpg
 
Szkoda, że GoT zmierza w dość przewidywalnym kierunku co psuje całą frajdę.

A to za sprawą matki Teresy od smoków, która nie dość, że wraz ze swoimi jaszczurami totalnie nie pasuje do klimatu dark-low fantasy, to jeszcze ze względu na owe jaszury nie zginie zapewne do końca serii, a jeśli już to w ostaniej bitwie poświęcając się dla dobra ludzkości.
 
Obejrzałem Gomorre już do końca. Co to jest za epickość to nie mam pytań!!!



Świetne, dzięki za muzę
Co tam jakieś Gry o Tron, wjeżdża Westworld i tym trajlerem rozpierdziela wszystkie inne produkcje TV !!!



Pierwszy raz o tym słyszę, grubo się zapowiada!
Jeszcze nie sciagalem. Dobrze ze przypomniales.

OZ to prawdziwy klasyk
 
Szkoda, że GoT zmierza w dość przewidywalnym kierunku co psuje całą frajdę.

A to za sprawą matki Teresy od smoków, która nie dość, że wraz ze swoimi jaszczurami totalnie nie pasuje do klimatu dark-low fantasy, to jeszcze ze względu na owe jaszury nie zginie zapewne do końca serii, a jeśli już to w ostaniej bitwie poświęcając się dla dobra ludzkości.

Dany to słaba strona serialu, ale w książce Martin nas na pewno czymś zaskoczy jak je skończy za 10 lat :D
 
Apropos Aryi w ostatnim odcinku Gry o Tron, też Was naszło skojarzenie, że uczyła się od najwybitniejszego specjalisty, jeżeli chodzi o zemstę, tj. od:
EricCartman.png
 
Apropos Aryi w ostatnim odcinku Gry o Tron, też Was naszło skojarzenie, że uczyła się od najwybitniejszego specjalisty, jeżeli chodzi o zemstę, tj. od:
EricCartman.png
Raczej od Tytusa Andronikusa, bo GRR Martin South Parka nie ogląda.
 
Raczej od Tytusa Andronikusa, bo GRR Martin South Parka nie ogląda.
A to skąd wiesz? Jest gruby, leniwy, nieprzewidywalny, jego opowieści są brutalne (tak jak np. opowieść wigilijna EC z jednego z odcników).... Jak nic inspiruje się Cartmanem :DC:
 
A to skąd wiesz? Jest gruby, leniwy, nieprzewidywalny, jego opowieści są brutalne (tak jak np. opowieść wigilijna EC z jednego z odcników).... Jak nic inspiruje się Cartmanem :DC:
Jakbyś czytał jego bloga to byś wiedział, że z rzeczy po 1950 to tylko NFL ogłada.
 
Panowie, oglądam Mr Robot i zaczalem sie bac ze odpierdala sie tutaj akcja z Podziemnego Kręgu i na koniec okaże się, że połowa bohaterów to oddzielne świadomości tej samej osoby. Proszę o ostrzeżenie.
 
W USA showrunner jednak jest dużo ważniejszy niż reżyserzy poszczególnych odcinków (w ten sposób tłumaczę sobie udział tej k^*#y Holland w The Wire).

Niby jest, ale sam showrunner nic nie znaczy bez dobrego reżysera. Dobitnie ukazuje to Detektyw gdzie w drugim sezonie nie było Fukunagi, który trzymałby Pizzolatto za jaja i wyszło jak wyszło. To samo jest w przypadku Fullera, koleś robił niesamowite rzeczy w Hannibalu (wcześniej w Pushing Daisies) ale bez nadzoru i przyjmowania tabletek jego odloty były zbyt wielkie i serial dostał cancela. W GoT jest podobnie bo D&D w 6 sezonie zaczynali lać taką wodę, ze już powoli odchodziły mi chęci do oglądania.
Z drugiej strony jak serial zaczyna się ocierać o kult, to lubię sobie sprawdzać kto reżyseruje kolejne odcinki, żeby cieszyć japę gdy zobaczę tam znajomą mordę :lol:

@Masu nie Ty pierwszy i nie ostatni ...
 
Dobitnie ukazuje to Detektyw gdzie w drugim sezonie nie było Fukunagi, który trzymałby Pizzolatto za jaja i wyszło jak wyszło
Dla mnie to bardziej brak pomysłu na sezon i serialowy odpowiednik drugiego albumu.
Fullera, koleś robił niesamowite rzeczy w Hannibalu
Hannibal miał wiele fajnych rzeczy, ale spójność i główna oś fabuły nigdy nie były jego mocną stroną.
 
Fuck Logic. Kto ogląda to gówno ?

Szczerze? Ja. Nawet nie wiem po huj, bo jest gówniane i połowę oglądam na strzałce przewijając. To jest kurwa poezja oglądać gówno, wiedząc, że jest gówniane ale dalej oglądać. Fuck logic.
 
Tymczasem Priczer zamiast spodziewanego cancela dostał zamówienie na drugi sezon i 13 odcinków :confused:
Fuck Logic. Kto ogląda to gówno ?
Jak czytam komentarze na Facebooku (Hataki i inne FP), Filmwebie, innych stronach polskich oraz zagranicznych, to widzę, ze ludzie faktycznie to oglądają! I ze się im to podoba. Nie jesem w stanie tego pojąć.
 
Back
Top