Seriale

Szczerze? Ja. Nawet nie wiem po huj, bo jest gówniane i połowę oglądam na strzałce przewijając. To jest kurwa poezja oglądać gówno, wiedząc, że jest gówniane ale dalej oglądać. Fuck logic.
Czy oprócz oglądania Prechera spełniasz jakiś warunek z listy:
- podnieca cię biczowanie
- lubisz być przypalany woskiem
- masz dużo skórzanych/lateksowych wdzianek
- oglądałeś wszystkie polskie komedie romantyczne
Jeśli tak prawdopodobnie jesteś masochistą.
Jak czytam komentarze na Facebooku (Hataki i inne FP), Filmwebie, innych stronach polskich oraz zagranicznych, to widzę, ze ludzie faktycznie to oglądają! I ze się im to podoba. Nie jesem w stanie tego pojąć.
Widać to ludzie którzy oglądają wszystkie seriale i nie muszą segregować na dobre i gówniane.
Ratingi ma słabe, z każdym odcinkiem coraz gorsze. Pewnie tęgie głowy debatowały :werdum:
Dla porównania takie Into the Badlans miało 3x lepszą oglądalnośc - też od AMC.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że AMC wjebalo tyle w produkcje, że strata będzie mniejsza przy dwóch sezonach. Coś jak Netflix i Marco Polo.
 
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że AMC wjebalo tyle w produkcje, że strata będzie mniejsza przy dwóch sezonach. Coś jak Netflix i Marco Polo.

Kto bogatemu zabroni? No i chodzą słuchy, ze drugi sezon Marco Polo jest jeszcze droższy od pierwszego, który kosztował ponoć 90 mln$, ale fejm się zgadza :D
 
Czy oprócz oglądania Prechera spełniasz jakiś warunek z listy:
- podnieca cię biczowanie
- lubisz być przypalany woskiem
- masz dużo skórzanych/lateksowych wdzianek
- oglądałeś wszystkie polskie komedie romantyczne
Jeśli tak prawdopodobnie jesteś masochistą..

Stety, albo niestety na żadne z powyższych odpowiedziałem NIE! :(
 
Kurde zachwalaliście to Banshee i ściągnąłem dwa sezony przez noc. Trzeba było ściągnąć drugi sezon Better Call Saul .... Co za chujnia :lol: Muzyka tylko w intro fajna.
 
Kurde zachwalaliście to Banshee i ściągnąłem dwa sezony przez noc. Trzeba było ściągnąć drugi sezon Better Call Saul .... Co za chujnia :lol: Muzyka tylko w intro fajna.

CFj2FNJUgAAyo--.jpg


I oby za te bluźnierstwo odwiedził Cię Kai Proctor wraz z Burtonem.
 
Ja banshee zacząłem oglądać jak wyszedł i nie dotarłem do końca pierwszego sezonu.

Teraz robię podejście numer dwa i łykam jak młody pelikan.
 
Ja banshee zacząłem oglądać jak wyszedł i nie dotarłem do końca pierwszego sezonu.

Teraz robię podejście numer dwa i łykam jak młody pelikan.
Człowiek dorasta do takiej inby. Choć nawet nastolatkowi powinny wystarczyć na początek cycki amiszki.
 
@Gambit lub ktokolwiek gdzie znajdę spis miniseriali (6-10) odcinków max? Istnieje coś takiego lub podobnego gdzie mógłbym zrobić przegląd i coś wybrać?
W tej materii nie jest taki oblatany

Nie mam zbytnio czasu na wkręcanie się w długie seriale a takie krótkie kilkuodcinkowe epizody chetnie bym sobie obejrzał.

Coś w stylu Paktu, The Missing (chociaż tutaj planują drugi sezon ale pierwszy nie był długi a WYMIÓTŁ!) czy True Detective 1
 
@Gambit lub ktokolwiek gdzie znajdę spis miniseriali (6-10) odcinków max? Istnieje coś takiego lub podobnego gdzie mógłbym zrobić przegląd i coś wybrać?
W tej materii nie jest taki oblatany

Nie mam zbytnio czasu na wkręcanie się w długie seriale a takie krótkie kilkuodcinkowe epizody chetnie bym sobie obejrzał.

Coś w stylu Paktu, The Missing (chociaż tutaj planują drugi sezon ale pierwszy nie był długi a WYMIÓTŁ!) czy True Detective 1

Sprawdź tutaj http://www.imdb.com/search/title?title_type=mini_series
 
Kończę banshee, które jest niesamowite. Teraz będę musiał znaleźć nowy zapychacz wolnego czasu i mam dylemat: zabrać się za 6 sezon GoT czy za coś nowego - a jeśli za coś nowego to za co dokładnie? Mam kilka opcji np Sherlock, Twin Peaks, Peaky Blinders, zabrać się za dokończenie The Wire (obejrzałem pierwszy sezon i jest super, ale dwa razy podchodziłem do drugiego sezonu i obejrzałem pierwszy odcinek na raty nie wiem czemu) Sopranos, Luther i Fargo. Ktoś coś doradzi?
 
Kończę banshee, które jest niesamowite. Teraz będę musiał znaleźć nowy zapychacz wolnego czasu i mam dylemat: zabrać się za 6 sezon GoT czy za coś nowego - a jeśli za coś nowego to za co dokładnie? Mam kilka opcji np Sherlock, Twin Peaks, Peaky Blinders, zabrać się za dokończenie The Wire (obejrzałem pierwszy sezon i jest super, ale dwa razy podchodziłem do drugiego sezonu i obejrzałem pierwszy odcinek na raty nie wiem czemu) Sopranos, Luther i Fargo. Ktoś coś doradzi?
Wszystko jest ok
 
Wstyd się przyznać, ale nie oglądałem - 96% w Twoim guście na FW robi robotę.
Narracja i montaż się zestarzały, ale sama historia to jedna z najbardziej depresyjnych opowieści puszczonych w TV. Takie HBO koncówki lat 80. Aż dziw bierze, że BBC to zrobiło.
 
@Gambit czuję, że wjebałeś mnie na minę z tym Leftovers. Jestem na 9 odcinku pierwszego sezonu i co chwilę myślę sobie "o co tu kurwa chodzi", ale sama otoczka, łączenie faktów, powolne tłumaczenie wszystkiego jakoś mnie przyciąga. Podoba mi się, coś ciekawego i innego, ale pojebane to jest FEST. Może z czasem będzie lepiej jeśli chodzi o moje ogarnięcie, na ten moment mi błyskają pomysły, coś tam mi się łączy, ale wszystko jest strasznie zawiłe.

Ogólnie ma to "coś", coś specjalnego, jakiś dziwny efekt, nie wiem jak to nazwać. 3 sezon ma w ogóle wychodzić?

PS. Laurie wygląda jak Caitlyn fucking Jenner. :|
 
Last edited:
@Gambit czuję, że wjebałeś mnie na minę z tym Leftovers. Jestem na 9 odcinku pierwszego sezonu i co chwilę myślę sobie "o co tu kurwa chodzi", ale sama otoczka, łączenie faktów, powolne tłumaczenie wszystkiego jakoś mnie przyciąga. Podoba mi się, coś ciekawego i innego, ale pojebane to jest FEST. Może z czasem będzie lepiej jeśli chodzi o moje ogarnięcie, na ten moment mi błyskają pomysły, coś tam mi się łączy, ale wszystko jest strasznie zawiłe.

Ogólnie ma to "coś", coś specjalnego, jakiś dziwny efekt, nie wiem jak to nazwać. 3 sezon ma w ogóle wychodzić?

PS. Laurie wygląda jak Caitlyn fucking Jenner. :|
Właśnie o to chodzi. Dla mnie pierwszy sezon to prawdziwy majstersztyk, do samego końca oglądałem, rozkminiałem i trzymało mnie w jakimś takim dziwnym napięciu. I on ma właśnie w sobie to coś. Drugi sezon jest inny, inny montaż, jak obejrysz to daj znać który z sezonów Ci się bardziej podobał (dla mnie s1 > s2, nie pamietam jak było u Gambita). Zdjęcia do trzeciego sezonu są już robione, ostatnio wybrali miejsce, Australia o ile dobrze pamiętam.
 
Dla mnie drugi sezon lepszy mimo, że zdecydowanie mniej "tajemniczy" (bo już się ogarnia temat). Trzeci sezon jest w produkcji.
 
No dobra namówiliście mnie próbuje Leftovers. Mam nadzieje, że znacznie lepsze niż Banshee. :lol:

Jakoś mi się cholernie nie chce zabierać za nowe sezony Black Sails i Better Call Saul. Chce coś zajebistego i nowego.
 
Dla mnie drugi sezon lepszy mimo, że zdecydowanie mniej "tajemniczy" (bo już się ogarnia temat). Trzeci sezon jest w produkcji.
Haha, mam nadzieję, że ogarnę 'temat' za chwilę. Świetnie gra Theroux i aktorka Nory.
 
Back
Top