Seriale

Aktor, który grał Malamore i jego rodzina, zaczęli dostawać groźby i życzenia śmierci po tym co Malamore odpierdolił w finale.
Phi, Polacy nie gęsi i swoją Gomorrę mają.

Jak w 2. sezonie "Klanu" przyjaciółka Beaty Chojnickiej przespała się z jej facetem, Rafalskim, to nie tylko dostawała pogróżki, ale na bazarze babcie nie chciały jej sprzedawać ziemniaków, ani kopru!
 
A co do Gomorry to jeszcze taka ciekawostka. Aktor, który grał Malamore i jego rodzina, zaczęli dostawać groźby i życzenia śmierci po tym co Malamore odpierdolił w finale.
Grubo.
Czytałem ostatnio, że jeden z wielu chłopaczków, którzy tam grali młodocianych przestępców, poszedł siedzieć. Ciekawe, ilu członków prawdziwej Kamorry tam statystowało :D
 
Grubo.
Czytałem ostatnio, że jeden z wielu chłopaczków, którzy tam grali młodocianych przestępców, poszedł siedzieć. Ciekawe, ilu członków prawdziwej Kamorry tam statystowało :D

Tak, ten Daniellino czy jak on tam, młody z 1 sezonu :D

http://www.dailymail.co.uk/news/art...g-attack-Naples-saw-man-stabbed-10-times.html

Tak samo, większość była kręcona na tych osiedlach, gdzie normalnie tymi dragami handlują i jest kontrolowane klub było przez tą Kamorre więc huj wie jak to wygląda. :D

vele-di-scampia.jpg


7488147.jpg
 
Nie wiem co wymyśli Martin, żeby skomplikować Daenerys podbój Siedmiu Królestw. Ma najpotężniejszą armię ze wszystkich, do tego ma smoki i jest zdecydowana ruszyć dupę. Do tego otrzyma z pewnością pomoc z Dorne i osłabionego Winterfell.
 
Pierwszy raz od krwawego wesela trząsłem się z emocji. Zemsta Sansy ło ja pierdole. Niby czułem że Littlefinger zrobi odsiecz ale już myślałem, że jednak Jon przegra. Super odcinek
 
W GoT niestety wszystko zmierza do cukierkowatego, szczęśliwego zakończenia, które pewnie przywróci statu quo sprzed rozpoczęcia sagi.

Tak w ogóle to
zauważyliście, że w serialu zbliża się też strasznie feministyczne zakończenie :)? Winterfell - Sansa, Dorne - Bękarcice, Żelazne Wyspy - Asha (Zapomniałem jak się nazywa w serialu), Reach - Margaery, a nad tym wszystkim Danka (nienawidzę).

Jeżeli kiedykolwiek doczekam się kolejnej książki to mam nadzieję, że będzie się rozwijać ciekawiej niż serial.
 
I dlatego ten serial jest epicki, bo jest prawdziwy. A nie jakies kurwa wybuchy nuklearne i ratowanie wszechswiata.

Dokładnie :) I jeszcze z ciekawostek co gdzieś wylukałem, to chata Dona Pietro z 1 sezonu, taka totalnie przesadzona, to chata jakiegoś prawdziwego gangusa.

I wujek gościa, ktory grał tego Traka z epickim wąsikiem, był hitmanem dla Kamorry.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mat
Zawiodłem się na Preacher. Tym, że serial ten okazał się takim Banshee z nadnaturalnymi rzeczami. Czyli: fabuła zamknięta w miasteczku, z charakterystycznymi postaciami ze swoimi tajemnicami, pełno przemocy i(może) seksu.
 
@Gambit z tym WestWorld mnie rozwaliłeś, przypomnij mi koniecznie jak pojawi się pierwszy epizod!

Oz też nie oglądałem. Nie mogę się za to zabrać. GoT... Fajna bitwa, dobry odcinek, ale jak koledzy wyżej, przestałem się tym seriale mega jarać. Ksiązki są lepsze :D
 
Gdzie ogarniacie Oz? Gdzie ogarniacie Gomorrę? Moje główne źródełko (zaczyna się na t, kończy na y) nie bardzo ma te seriale. :|
 
Na kickassie masz całą Gomorrę.

Kurwa, co za zajebisty serial. W chuj już w życiu oglądałem, ale top5 moje ma, a o to naprawdę ciężko.

A Gra o tron, odcinek kozacki. Sporo fajnych ujęć. Kilka mocno podnoszących emocje scen.
 
1. JON SNOW nowym królem Północy!
2. Bran Stark wraca na mur, flashback z ToJ.
3. Góra zabija septę Unellę.
4. Pogrom Tyrellów w sepcie Baleora - Cercei używa dzikiego ognia!
5. Śmierć Tommena - wyskakuje przez okno z płonącego septu i ginie!
 
Szkoda, że Penny Dreadful się już skończyło. Tyle postaci, tylu bohaterów z innych dzieł, połączone w jedną i spójną całość. Bardzo dobry serial. I choć w pierwszym sezonie czułem, ze do niego nie dorosłem, dzisiaj mogę powiedzieć, że dorosłem. Polecam.
 
1. JON SNOW nowym królem Północy!
2. Bran Stark wraca na mur, flashback z ToJ.
3. Góra zabija septę Unellę.
4. Pogrom Tyrellów w sepcie Baleora - Cercei używa dzikiego ognia!
5. Śmierć Tommena - wyskakuje przez okno z płonącego septu i ginie!
taaa a Mormont się ugotował bo cierpliwy i kamień ugotuje
 
Back
Top