Seriale

Obejrzałem właśnie cały Pakt mistrzostwo świata jak narazie według mnie jeśli chodzi o Polskie seriale to zajmuje pierwsze miejsce na mojej liście.
 
Dzisiaj wyszedł jeden z lepszych odcinków Supernatural w ogóle a tu cisza, co jest z Wami? Ten serial lubię właśnie za takie odcinki - poświęcone wyłącznie głównemu wątkowi, w których największe badassy mają dużo miejsca
Motyw z podstępem Lucyfera - zajebisty, nie spodziewałem się tego. I sam aktor też fajnie swoją rolę odegrał. Tylko czy to jest ten sam aktor co w 5-ym sezonie? Bo mi wydaje się, że inny. Ale nawet jeżeli tak to zajebiście udało im się go dobrać. Do tego Amara w końcu się rozkręciła. Obstawiam, że prędzej czy później Dean zaliczy siostrę Boga :D
Szkoda tylko, że prawdopodobnie wzorem poprzednich sezonów akcja na początku drugiej połowy sezonu znowu zwolni.
Faktycznie odcinek kozak, poprzedni też dobry, taki bardziej śmiechowy. Teraz będzie jakaś przerwa świąteczna, czy lecimy dalej?
 
Faktycznie odcinek kozak, poprzedni też dobry, taki bardziej śmiechowy. Teraz będzie jakaś przerwa świąteczna, czy lecimy dalej?
Na mojej liście na myepisodes.com nie ma żadnych odcinków w najbliższym czasie, więc prawdopodobnie przerwa. Zazwyczaj dawali tego typu odcinki na koniec połówki.
 
Nigdy nie jest za późno.

Jedna literka dziennie. Przejdziemy przez to razem.

Dzisiejszy dzień sponsoruje literka A (czytaj aaaaaaaa)

zrobione, czekam jutro na kolejne lekcje mam nadzieje ze nie zapomnisz o swoim uczniu, czy w niedziele i sobotę będę miał wolne?
 
Ray Donovan tak jak mi tutaj polecano naprawdę solidy serial. Ktoś może polecić coś jeszcze w podobnym klimacie? Ja Donovan bądź filmy poniżej?
Breaking Bad / Sons of Anarchy / Vikings / House of Cards / Narcos / Gomorra / Suits / Homeland / Boss - wszystkie polecam
 
Ray Donovan tak jak mi tutaj polecano naprawdę solidy serial. Ktoś może polecić coś jeszcze w podobnym klimacie? Ja Donovan bądź filmy poniżej?
Breaking Bad / Sons of Anarchy / Vikings / House of Cards / Narcos / Gomorra / Suits / Homeland / Boss - wszystkie polecam
do Vikings podobne, ale lepsze The Last Kingdom
 
Oglądam Przyjaciół i coś zauważyłem-TEN SERIAL MA 21 LAT! Jezusie ale jestem stary:(
 
Podzielę się swoim bólem tyłka przy oglądaniu Paktu. Jestem na 5 minucie pierwszego odcinka. Przez 4 minuty mega, świetna robota, profeska, do tego Warszawa tak ładnie gra tło.....i wtedy...
KURWA czy w polskich filmach zawsze musi byc taki zjebany dźwięk? Czy dialogi muszą koniecznie brzmieć jakby były dubbingiem, to jest mega sztuczne, ktoś powinein zostać za to zgwałcony, pobity do nieprzytomności, ocucony kokainą i znów zgwałcony. Tyle dobrych filmów i seriali ma dialogi nagrywane chyba starą nokią. Człowieku od dźwięku - ssij pałę!
 
Podzielę się swoim bólem tyłka przy oglądaniu Paktu. Jestem na 5 minucie pierwszego odcinka. Przez 4 minuty mega, świetna robota, profeska, do tego Warszawa tak ładnie gra tło.....i wtedy...
KURWA czy w polskich filmach zawsze musi byc taki zjebany dźwięk? Czy dialogi muszą koniecznie brzmieć jakby były dubbingiem, to jest mega sztuczne, ktoś powinein zostać za to zgwałcony, pobity do nieprzytomności, ocucony kokainą i znów zgwałcony. Tyle dobrych filmów i seriali ma dialogi nagrywane chyba starą nokią. Człowieku od dźwięku - ssij pałę!
a gdzie to ogladales
 
a gdzie to ogladales
torrent... już się trochę uspokoiłem, dalej nie jest tak źle i idzie się przyzwyczaić. Przestraszyłem się że to jedna z TYCH polskich produkcji, ale jednak HBO to HBO i dźwięk jest tylko trochę spierdolony.
 
torrent... już się trochę uspokoiłem, dalej nie jest tak źle i idzie się przyzwyczaić. Przestraszyłem się że to jedna z TYCH polskich produkcji, ale jednak HBO to HBO i dźwięk jest tylko trochę spierdolony.
to masz jakas spierdolona wersje, ja ogladalem na HBO GO i wszystko bylo zajebiscie
 
Back
Top