Seriale

Jak tam najnowszy odcinek Leftovers?

Nie lubię tej postaci, która miała swój POV w tym odcinku, no ale wszystko zrobione pod finał z cliffhangerem na czele.

Ponoć organizowana jest akcja na 7 grudnia pod siedzibą HBO w NY, chodzi oczywiście o zamówienie 3 sezonu. Każdy zainteresowany musi spełniać te warunki
dress in white, buy some smokes, brink a pen and notebook and stand in front of the HBO store on 6th north of Bryant Park. Unlike Meg, NO TALKING.

:lol:
 
Co do ostatniego odcinka. Liv Tyler mimo 38lat to wciąż "sam sex". Co za kobieta. Odcinek trochę spokojniejszy niż poprzednie, ale tak jak wspomniał Gambit tzw "cisza przed burzą" :)

Fargo za to przyspieszyło diametralnie, dzieje się!
 
Nie rozumiem sceny z Liv tyler i autobusem szkolnym.

Zrobiła to co przez cały czas robili WP czyli sprawić, żeby ludzie w ich mniemaniu "pamiętali" (w końcu przecież są "Living Reminders") i nigdy już nie czuli się bezpieczni. Może chciała też "zmienić" te dzieciaki, chociaż ta rada GR wspomniała, że nie biorą za target dzieci.
 
Zrobiła to co przez cały czas robili WP czyli sprawić, żeby ludzie w ich mniemaniu "pamiętali" (w końcu przecież są "Living Reminders") i nigdy już nie czuli się bezpieczni. Może chciała też "zmienić" te dzieciaki, chociaż ta rada GR wspomniała, że nie biorą za target dzieci.
To ma sens.
W niedzielę finał :(
 
Z nowszych mogę polecić wszystkim Człowieka z Wysokiego zamku i hand of god, obydwa mistrzostwo świata !
 
Nie lubię tej postaci, która miała swój POV w tym odcinku, no ale wszystko zrobione pod finał z cliffhangerem na czele.

Ponoć organizowana jest akcja na 7 grudnia pod siedzibą HBO w NY, chodzi oczywiście o zamówienie 3 sezonu. Każdy zainteresowany musi spełniać te warunki


:lol:
Wiedziałem, że w końcu ktoś na tego typu pomysł "zlotów" wpadnie. To już tak ograne, że aż mało oryginalne :D Ja raczej w tym świecie wciąż pozostałym sobą i ubierał się po swojemu, jak Garvey :)

a Tylerówna nigdy mi się nie podobała. Technologia idzie w przód, nie sądzę, że na dojrzałe lata wyładniała po prostu, ale wyglądała w tym odcinku lepiej niż kiedyś ;)
 
idzie gdzies Pakt pobrac? na chomikuj nic nie ma, co to sie dzieje...
Fargo z napisami tez nie ma na chomikach, masakra jakas
TWD dzisiaj koniec, w sumie nic ciekawgo, nuda jak zawsze
dobrze, ze Z Nation jeszcze jest tam mozna sie posmiac zawsze
 
Co do ostatniego odcinka. Liv Tyler mimo 38lat to wciąż "sam sex". Co za kobieta. Odcinek trochę spokojniejszy niż poprzednie, ale tak jak wspomniał Gambit tzw "cisza przed burzą" :)

Fargo za to przyspieszyło diametralnie, dzieje się!

Kurde chyba jedyna z ''celebrities'' do których wzdychalem za małolata.
Wysoka,nie chuda,zdrowizna,do tego dojrzewa jak wino.
Do tego jeszcze ,,Ukryte pragnienia'' Bertolucciego.
:heart::heart::heart:
 
Dammmmn ależ ta dziewczyna z Quantico jest piękna. Niespotykane jak na byłą Miss Świata;)
 
Oglądam z nudów Blood & Oil z Nashem Bridgesem. Dammmmn jak na Północna Dakota jest piękna.
 
Dzis polknalem caly sezon (i zarazem jedyny jaki sie ukazał - 10 odc po 20 min. ), mega idiotycznego serialu komediowego:

Big time in Hollywood, FL

Pierwsze odcinki nie zapowiadały skomplikowanej intrygi, ale z każdym nastepnym fabuła gęstnieje proporcjonalnie do spadku IQ u widza, aż wszystko rozwiązuje się w finałowym odcinku. Cos jak It's always sunny in Philadelphia zmieszane z Breaking Bad, ze szczypta kretynizmów z American Pie. Dawno nie skręcałem się ze śmiechu, a tutaj wyłem dwa razy spadając dosłownie z kanapy.



 
Last edited:
Dzis polknalem caly sezon (i zarazem jedyny jaki sie ukazał - 10 odc po 20 min. ), mega idiotycznego serialu komediowego:

Big time in Hollywood, FL

Pierwsze odcinki nie zapowiadały skomplikowanej intrygi, ale z każdym nastepnym fabuła gęstnieje proporcjonalnie do spadku IQ u widza, aż wszystko rozwiązuje się w finałowym odcinku. Cos jak It's always sunny in Philadelphia zmieszane z Breaking Bad, ze szczypta kretynizmów z American Pie. Dawno nie skręcałem się ze śmiechu, a tutaj wyłem dwa razy spadając dosłownie z kanapy.





Haha beka totalna na tych filmikach, już lecę wypożyczać.
 
TWD juz chyba do stycznia czy lutego nie będzie.
A, to już przerwa. Lipa, ale co zrobić. Ktoś tam wrzucił na torrencie, ale pewnie ściema.
Dzięki za info Panowie.

PS: @Grzechu ale avatar:D Choć w sumie nawet Ci to pasuje, Murphy też ma cięty humor często, wciąż pozostając jednak zabawnym w tym wszystkim :D
 
... i już po finale Leftovers.
Czas zacząć oglądać pierwszy sezon od początku.

Dobra myśl, kolejne poniedziałki już nie będą takie same. Chociaz ja potwórkę 1 sezonu robiłem jakieś 1,5 miesiąca temu xD

@TheChosen1 Big time in Hollywood jest mocarne. Usta-usta Dela i tekst "I am CPR certified!" - LEŻĘ :lol:
 
Back
Top