Seriale

U mnie to samo. Widać, że budżet większy, więcej dobrych aktorów, ale brakuje trochę klimatu. Ogląda się dość przyjemnie, ale nie porywa jak pierwsza seria.
 
Oglądam sobie Jessice Jones i jestem totalnie rozczarowany, pierwsza taka wtopa Netflixa. Nie rozumiem tego całego hajpu w internetach, przecież ten serial jest strasznie nudny i nawet nie ma startu do Daredevila.
 
Last edited:
@VoRaNeK
Mam pytanie. Chciałbym pobrać wszystkie odcinki luthera w jakości 720p, niestety nie potrafię ich znaleźć.
Mam konto na TB7 i we wbudowanej na portalu wyszukiwarce znajduję niektóre odcinki, jednak w gorszej jakości. Masz jakiś sposób na to?
 
Oglądam sobie Jessice Jones i jestem totalnie rozczarowany, pierwsza taka wtopa Netflixa. Nie rozumiem tego całego hajpu w internetach, przecież ten serial jest strasznie nudny i nawet nie ma startu do Daredevila.
Mojej siostrze podoba sie bardziej, ale mi poki co nie...
 
Jedna z najlepszych scen jakie widziałem w TV :pray::pray::pray:

justin-theroux_0.jpg
 
@VoRaNeK
Mam pytanie. Chciałbym pobrać wszystkie odcinki luthera w jakości 720p, niestety nie potrafię ich znaleźć.
Mam konto na TB7 i we wbudowanej na portalu wyszukiwarce znajduję niektóre odcinki, jednak w gorszej jakości. Masz jakiś sposób na to?
Albo na www.warez-bb.org gdzie ściągasz oryginalną wersję, a potem ściągasz polskie napisy (np. NapiProjekt). Bo na DarkWarez masz głównie lektory.

A Luthera po rejestracji masz np. tutaj:
https://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=15783281&highlight=
 
Back
Top