Seriale

Dużo złych emocji w Tobie bracie, święta są jeszcze:|
latest
Jestem całkowicie spokojny! :D Po prostu nigdy nie rozumiałem tworzenia postaci gejów w serialach i skupiania się na nich - kolejny przykład na takie coś to "Six Feet Under".
 
Jestem całkowicie spokojny! :D Po prostu nigdy nie rozumiałem tworzenia postaci gejów w serialach i skupiania się na nich - kolejny przykład na takie coś to "Six Feet Under".
Bardziej miałem na myśli tego czarnucha huehue
 
A w ogóle są gdzieś polskie napisy do 2go sezonu? Bo na n24 widzę tylko napisy do 1 odcinka.
Nie wiem, ktoś wcześniej pisał, że chyba do 2 czy 3 odcinka robią napisy PL. Mi się nie chciało czekać, leciałem z angielskimi napisami, bo w miarę łatwy język jest tam używany.
 
Luthera bardzo polecam. Głównie za dwa pierwsze sezony. Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek 4 sezonu i tak jak ktoś wcześniej w tym temacie przyznam, że do tej pory najgorszy, jednak jako fan tego seriialu i Elby, nie miałem problemu z oglądaniem go.
 
Post pod postem, ale okej. Oglądam najnowsze Supernatural. Na pierwsz rzut oka, jak każdemu normalnemu facetowi w oczy rzuca się fajny dekolt i cycki Amary (Emily Swallow - dobre nazwisko). Ja propsuję oczywiście. A ze znam polski portal/forum o Supernatural, na którym wypowiadają się głównie kobiety spuszczające się nad braćmi, to wszedłem z ciekawości w recenzje odcinka. I oczywiście dużo narzekań na dekolt jest. Adminka pisząc recenzję również pocisnęła po tym, ze producent pokazywał dekolt. Byłem małym śmieszkiem i napisałem w temacie dyskusji o odcinku "Fajne cycki ma ta Amara", czy co w tym stylu. Ciekaw jestem, czy babeczki mnie zjadą :D

3-Supernatural-SPN-Season-Eleven-Episode-Nine-S11E9-O-Brother-Where-Art-Thou-Amara-Emily-Swallow-600x337.jpg

Untitled-1.jpg
 
Nie oglądam Supernatural, ale tam pewnie się sporo fajnych lasek przewinęło, nawet widzę, że Michelle Borth :heart: tam grała. Kto widział Tell Me You Love Me ten wie za co serduszko :D
 
Kończe właśnie drugi sezon The Knick i zastanawiam się czy warto ten Pakt z Dorocińskim ?
Nie wynudzę się panowie ?
 
Po trzecim odcinku Daredevil uważam, że będzie to fajny serialik. Wiadomo, że to na podstawie komiksu i momentami przypominał mi się Arrow. Jednak to jest dużo lepsze niż Arro (przynajmniej na razie), nie ma ciągle tego samego schematu, jest mroczniej. Serial dobry, ale nie jaram się nie wiadomo jak.
 
I jak drugi sezon Knicka? Trzyma poziom?

Zdecydowanie, może nawet lepiej niż pierwszy. Doktor Thackery dobrze kombinuje,Algernon ma problemy przez kolor swojej skóry,a woznica Cleary lubi pacnąć drągiem przez łeb. Nie moge za dużo napisać aby nie spojlować.

Polecam
 
Finał The Knick Was rozpierdoli, dosłownie :]
Dzisiaj, jak co roku, wyciekł nowy odcinek Shameless.

To wygląda smakowicie - Crime, Drama, Mystery - 3 odcinkowy serial na podstawie książki Agathy Christie od BBC One.

 
Ostatnio obejrzałem kilka odcinków "South of Hell" spodziewając się czegoś na kształt "Constantine" i momentalnie dostałem wylewu. 3 godziny, których już nikt mi nie zwróci.

A "Supernatural" przestałem oglądać na tym sezonie. Trochę znudziła mnie już formuła o nowym, większym zagrożeniu na które nie ma bata, a potem radzi sobie z nim dwójka zwykłych ludzi. To się powinno zdecydowanie skończyć po 4-5 sezonie.
 
And Then There Were None - WOW brytole znowu to zrobili, jeśli ktoś chce zobaczyć pełnokrwisty kryminał z cholernie duszną atmosferą, pięknymi zdjęciami i świetną muzyką to oglądać śmiało, wielce prawdopodobne, że w 2016 nic lepszego w tym temacie nie zobaczycie.
 
Panyy zacząłem oglądać Shameless . No i narazie jest dobrze (6 odcinek 1 sezon oczywiście) i jak będzie dalej lepiej czy gorzej? Bo to jednak fchuj tych odcinków ma.. :wink:
 
Panyy zacząłem oglądać Shameless . No i narazie jest dobrze (6 odcinek 1 sezon oczywiście) i jak będzie dalej lepiej czy gorzej? Bo to jednak fchuj tych odcinków ma.. :wink:
Dla mnie jest cały czas na wysokim poziomie. Trzeba też pamietać, że poza komedią jest to dramat, wiec będzie kilka takich smutniejszych momentów. W każdym razie, świetny wybór.

PS. Wtedy jak mnie na czacie pytałeś o seriale to straciłem neta i nie dałem rady odpisać.
 
Back
Top