Seriale

Próbowałem kilku nowych seriali i niestety:
Humans -
po 2 odcinku wciąż niewiele się dzieje. Brakuje wyrazistych, dobrze zagranych postaci, a fabuła trochę przynudza. Długie odcinki, z których każdy by się dało streścić w trailerze. Klimat jakiś to to ma ale nudzi. Nie oglądam dalej.
Wyward Pines -
Na początku myślałem, że to będzie coś jak Shutter Island - nie do końca wiadomo co jest na prawdę, a co w głowie bohatera. Teraz mamy z tego "the walking dead 2000 lat później". Teraz może to pójść w każdym kierunku, ale boję się, że jednak otrzymamy noirową fantastycznodetektywistyczna powiastkę bez puenty. Można sobie darować
.
Mr.Robot -
Z jednej strony coś mnie w tym serialu wciągnęło i zaintrygowało, z drugiej, wiem, że długo to nie potrwa. Mamy ciekawego głównego bohatera, ale... brak ludzi z krwi i kości, płaskie dialogi, bardzo komiksowy i przerysowany Mr. Robot. Na początku myślałem, że to coś świeżego, ale jednak nuda. Długie odcinki, gdzie niewiele się dzieje.
True Detective -
Mam wrażenie, że klimat który z pierwszego sezonu sączył się samoistni i mimochodem, tutaj budowany jest w mniej subtelny sposób. Postaci są tak brudne, że aż nudne. Kamera pracuje ślicznie, ale to za mało.Wypadałoby dać szanse jeszcze kilku odcinkom.
 
Panowie 2 tygodnie już minęły albo 3 a mi już z głowy wypadła pewna rzecz haha :D W Detektywie w 1 odcinku, ten Wins Won pomógł coś załatwić Farellowi czy tam zrobił coś dla niego chyba, albo odwrotnie, ale co to było? Bo już nie pamiętam :D
 
Mojso, wyjaśnię w spoilerze, bo może ktoś jeszcze nie widział :P

Vaughn odnalazł kolesia, który pobił i zgwałcił żonę Farrella i w zamian za późniejsze przysługi zdradził mu kim ten koleś jest.
 
Wkleje też tutaj, bo dobry sportowy serial:

http://www.filmweb.pl/serial/Gracze-2003-136396

Polecam ten serial. Samej gry tu wiele nie ma. Głównie w realistyczny sposób pokazane zakulistowe funkjconowanie świata NFL. Jest wątek dopingu, koki, przemocy, homoseksualizmu w drużynie. Ciekawe i mocne sceny są gdy np obrońcy lekarz zabrania tyć bo będzie grozić to ostrą cukrzycą i szybką śmiercią. Manager druzyny twardo mówi "jak stracisz chociaż kilogram masy to wylatujesz" i daje mu strzykawki. Twarde i mocne - poświęcasz życie a przynajmniej możesz mieć pewność , że zostaniesz kaleką, by utrzymać swoją rodzinę grą.
Dla fanów NFL i dla tych którzy tej gry nie lubią. Lecz uwielbiają dobry serial.
 
Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu Power. Jest fajnie. Cohones pewnie zacznie oglądać dopiero po drugim sezonie jak to bylo z Banshee. Polecam:)
 
Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu Power. Jest fajnie. Cohones pewnie zacznie oglądać dopiero po drugim sezonie jak to bylo z Banshee. Polecam:)

Obejrzałem pierwszy odcinek Bunshee. Dobry serial. Może nie wybitny, ale świetnie się ogląda.
 
Just fun. Tylko o to w tym serialu chodzi.

Swoją drogą...myślisz, że Bunshee mogło być zainspirowane zeszytem "Kaznodzieji"? Wiesz, był zeszyt o identycznym motywie. Curter, wyjęty spod prawa skurwiel który potrafi dobrze przyjebać, zostaje szeryfem w miasteczku którym rządzi zły biznesmen. I tu i tu stosują podobne metody dochodzenia sprawiedliwosci, i tu i tu wrogiem jest biznesmen który jest właścicielem rzeźni, masarni.
I tu i tu jest także poszukiwany przez wyższe, mroczne siły.
 
Swoją drogą...myślisz, że Bunshee mogło być zainspirowane zeszytem "Kaznodzieji"? Wiesz, był zeszyt o identycznym motywie. Curter, wyjęty spod prawa skurwiel który potrafi dobrze przyjebać, zostaje szeryfem w miasteczku którym rządzi zły biznesmen. I tu i tu stosują podobne metody dochodzenia sprawiedliwosci, i tu i tu wrogiem jest biznesmen który jest właścicielem rzeźni, masarni.
I tu i tu jest także poszukiwany przez wyższe, mroczne siły.

Jest to jakaś rozkmina, na szczęście amisz nie uprawia seksu z półtuszami.
 
Jest to jakaś rozkmina, na szczęście amisz nie uprawia seksu z półtuszami.

Ale uprawia inną perwersje - bzyka dziwki ubrane tylko w czepki amiszów.

ps.
tak, wiem, że ruchanie kurczaków jest dziwniejsze.
 
Wkleje też tutaj, bo dobry sportowy serial:

http://www.filmweb.pl/serial/Gracze-2003-136396

Polecam ten serial. Samej gry tu wiele nie ma. Głównie w realistyczny sposób pokazane zakulistowe funkjconowanie świata NFL. Jest wątek dopingu, koki, przemocy, homoseksualizmu w drużynie. Ciekawe i mocne sceny są gdy np obrońcy lekarz zabrania tyć bo będzie grozić to ostrą cukrzycą i szybką śmiercią. Manager druzyny twardo mówi "jak stracisz chociaż kilogram masy to wylatujesz" i daje mu strzykawki. Twarde i mocne - poświęcasz życie a przynajmniej możesz mieć pewność , że zostaniesz kaleką, by utrzymać swoją rodzinę grą.
Dla fanów NFL i dla tych którzy tej gry nie lubią. Lecz uwielbiają dobry serial.
Ogłądałem kiedyś ten serial na axn ale nie wszystkie odcinki ,da się go gdzieś teraz obejrzeć?
 
Ogłądałem kiedyś ten serial na axn ale nie wszystkie odcinki ,da się go gdzieś teraz obejrzeć?
Wczoraj wrzucał @Luke , moze jeszcze go uprosic. Ja nie mam takiego uplaudu by wrzucić.

Znajdziesz też na chomiku wszytkie odcinki z lektorem, około 350 mb każdy
 
Prawilnie przypominam, ze dzisiaj kolejne dwa odcinki Twin Peaks na CBS Europa.

Fire Walk With Me
 
Ogląda ktoś "Uder the dome"? Jako fan Kinga ściągnąłem i obejrzałem dwa pierwsze odcinki - nie ma tragedii chociaż oczywiście nie jest to pierwsza liga. Dalej też da się oglądać, czy potem poziom leci jak to często w takich serialach bywa?
 
Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu Power. Jest fajnie. Cohones pewnie zacznie oglądać dopiero po drugim sezonie jak to bylo z Banshee. Polecam:)

Ja oglądam na bieżaco hehe. W końcu 50 cent wchodzi do gry :fro:
 
Ogląda ktoś "Uder the dome"? Jako fan Kinga ściągnąłem i obejrzałem dwa pierwsze odcinki - nie ma tragedii chociaż oczywiście nie jest to pierwsza liga. Dalej też da się oglądać, czy potem poziom leci jak to często w takich serialach bywa?

Leci w dół strasznie. Ja odpuściłem
 
Kończę dzisiaj Penny Dreadful i zastanawiam się za co teraz się zabrać. Miałem robić sobie rewatch z The Office, ale zostawiam na zimę. Wiele osób chwali The Americans i chyba na ten serial padnie.
 
Kończę dzisiaj Penny Dreadful i zastanawiam się za co teraz się zabrać. Miałem robić sobie rewatch z The Office, ale zostawiam na zimę. Wiele osób chwali The Americans i chyba na ten serial padnie.

X Files
 
Kończę dzisiaj Penny Dreadful i zastanawiam się za co teraz się zabrać. Miałem robić sobie rewatch z The Office, ale zostawiam na zimę. Wiele osób chwali The Americans i chyba na ten serial padnie.


A zapodam Ci moje ulubione seriale(i anime):

1. Monster, 2004
2. Miasteczko Twin Peaks
3. Cowboy Bebop
4. American Horror Story Asylium
5. Utopia
6. Shinkesai Yori
7. True Detective
8. Psycho-pass
9. House of Cards
10.Generation Kill - fabularny serial wojenny. Mało znany lecz świetny. O wojnie w Iraku. Mało znany bo USA wstrzymało produkcje i udają, że tego serialu nie ma z powodów politycznych. Miał serial robić z żołnierzy bohaterów a pokazał ciemną strone misji w Iraku - zabijanie cywilów, zabijanie córek terrorystów by wyjawili gdzie ukrywają broń, problemy psychologiczne itd. Coś jakby współczesna Kompania Braci

11. Kompania Braci ;p
12. Ergo Proxy - najbardziej intelektualne i niezwykłe anime.
13. Battlestar Galactica - przy tym każdy inny serial i film SF to pierdoła dla dzieci. Połknąłem w trzy dni nie sypiając i wagarując, odcinek pod odcinku. Realistyczny(nie ma pierdolonych dzwiekow od wybuchów we wszechświecie), kurwa jaka historia(spośród 100 mld ludzi na wszystkich planetach Cyloni, androiy które stworzyły własną cywilizacje, zniszyły prawie wszystkie poza statkiem Battlestar Galactica i nieliczna flota. Razem 50 tys ocalałaych ludzi przemierza wszechświat w ucieczce przed cylonami. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że cyloni stworzyli 12 rodzajów androidów które wyglądają jak ludzie, mają krew itd)
14. Gracze 2003. Ten o footbolu. Pisałem wyżej o nim.
15. Czarna Żmija sezon 3 ;p
16. Anioły w Ameryce - to właściwie film telewizyjny podzielony na 4 dwógodzinne odcinki. O hiv i gejach w nowym jorku w latach 80. Przegenialna obsaa(Pachino, Streeptek Meryl, wielu aktorów wkilku rolach na raz. Epickie dzieło)
17. Ja, Klaudiusz
18. Star Treck - The Oryginal Series
19. The Promise - też taki długi film telewizyjny. Izraelski. Dzieje się akcja w dwóch rzeczywistościach jendoczesnie - pierwsza część to opowieść o tym jak po II WŚ Żydzi prowadzą wojnę terrorystyczną z Brytyjczykami o wycofanie ich wojsk z Izraela i niepodległość oraz jak masowo mordują palestyńczyków, druga część to współczesność, o tym jak Izrael gnoi palestyńczyków
20. Dawno, dawno temu. Pierwsze 3 sezony.
21. Code Geass. Oba sezony.
22. Mad Men
23. Ftriday Night Light - uwielbiam ten serial. Małe miasteczko którego najwazniejsza rozrywką są piątkowe wieczory z meczami ich miejscowej drużyny footbolowej, licealnej.
Świetny. Taki dramat z życia młodzieży, jednak inny niż taie Jezioro Marzeń. Realistyczny, momentami kręcony jak paradokument. No i świetny serial sportowy.
24. Glina
25. Pitbull
26. Great Techer Onizuka
27. Rodzina Soprano

na razie tyle, nie chce mi sie juz pisac ;p
 
Na Banshee nie da się marnować czasu. Oglądaj, mi się bardzo drugi sezon podobał. Trzeci nieco słabiej, ale i tak świetnie.

No, ja już jestem na 8 odcinku 2 sezonu. A wczoraj zacząłem oglądać od pierwszego ;p dokończe w niedziele w ncoy, po obejrzeniu gali z Conorem. Więc odpcozniecie ode mnie na cohones - przez cala niedziele nie bede mogl wejsc by przypadkiem wyniku nie poznac
 
Ogląda ktoś "Uder the dome"? Jako fan Kinga ściągnąłem i obejrzałem dwa pierwsze odcinki - nie ma tragedii chociaż oczywiście nie jest to pierwsza liga. Dalej też da się oglądać, czy potem poziom leci jak to często w takich serialach bywa?
Leci w dół, na dodatek ma mało wspólnego z książką :(
 
Jestem po pierwszym sezonie The Americans, ogląda się świetnie i dawno już nie miałem tego uczucia "jeszcze jeden odcinek i kończę", a ten serial sprawił, że zarwałem już dwie nocki.
Na plus zajebista czołówka i piękne lasie w tych swoich obcisłych sweterkach/golfach. Elizabeth i Nina są very ruchable.




Ash vs Evil wygląda kapitalnie

 
Back
Top