Seriale

Dla fanów: wróciło Graceland


Power: zaczyna się rozkręcać w piątym odcinku tajemnica wychodzi na jaw:)
 
Konkurencja dla gry o tron w temacie fantasy. Świetnie to wygląda technicznie i te krajobrazy oraz lokacje.


Zwiastun wygląda fajnie, szczególnie, że serial kręcili w Nowej Zelandii, ale kurde to MTV i śmierdzi papką dla młodzieży. Boje się, że wyjdzie z tego kolejny Legend of the Seeker. Porównywanie do GoT wydaje mi się w ogóle nie trafione, bo i target inny i raczej będzie to lekkie fantasy z ładnymi widoczkami, stawiające na efekt wizualny bardziej niż na fabułę. Zwłaszcza, że za kamerą pierwszych dwóch odcinków stoi koleś od Wojowniczych żółwi ninja czy Inwazji: Bitwa o Los Angeles. Szykuje się ładna wydmuszka, obym się mylił, bo dobrego fantasy nigdy za wiele.

Ogląda ktoś Hell on Wheels? Dobre to? Szukam jakiegoś tytułu (pamiętam o Twojej liście @halibut, ale większość widziałem) od 2005 w górę, przy którym mógłbym zostać na dłużej.

Już znalazłem, biorę sie za Southland.
 
Last edited:
Hell on wheels nawet niezły, ale z sezonu na sezon jest coraz gorzej. Ja zrezygnowałem po trzecim. Można dać mu szansę, ale nie spodziewaj się czegoś nawet zbliżonego jakością do Deadwood.

Z nowszych seriali spróbuj Knicka.
 
Hell on wheels nawet niezły, ale z sezonu na sezon jest coraz gorzej. Ja zrezygnowałem po trzecim. Można dać mu szansę, ale nie spodziewaj się czegoś nawet zbliżonego jakością do Deadwood.

Z nowszych seriali spróbuj Knicka.

Ja odpuściłem przy drugim, a pierwszy mi się bardzo podobał. Myślę że spokojnie można zaczynać byleby nie robić przerw między sezonami bo potem ciężko się wkręcić.
 
Po pierwszym epie Southland WOW, jakim cudem tak długo czekałem z tym serialem. Szykuje się godny następca Kabla i The Shield.

Już kocham te creditsy, jest epa !!!

 
Po pierwszym epie Southland WOW, jakim cudem tak długo czekałem z tym serialem. Szykuje się godny następca Kabla i The Shield.

Już kocham te creditsy, jest epa !!!


Jakbyś go porównał do The Wire? Jestem po pierwszym sezonie Kabla i jakoś nie mogę się zabrać za drugi :D
 
Ciężko o porównanie po zaledwie jednym odcinku, ale wydaje się bardzo realistyczny, czuć brud wylewający się z ulic L.A. no i klimat zdecydowanie gęsty. Kręcenie z ręki trochę przypomina The Shield, ale zobaczymy jak będzie dalej.
 
Kabel (jakiś oryginalny tytuł?), The Shield, The Wire i teraz Southland to seriale tego samego typu, w sensie ta sama tematyka, ten sam klimat?

@Shajs przy pierwszym odtworzeniu 2 sezonu The Wire mi się nie podobało, jednak po obejrzeniu całości zrozumiałem, ze ten sezon był dobry i warto obejrzeć wszystkie sezony :) Polecam
 
Southland mega, ale jest problem z napisami, ponieważ mnie udało się znaleźć tylko do dwóch pierwszych sezonów. Jedynym dla mnie minusem była ta jebnięta żonka jednego z detektywów. Nie pamiętam już jak się nazywała, bo oglądałem to kilka lat temu, ale chyba żadna inna postać mnie tak nie irytowała jak ona.

EDIT: Dobra właśnie sprawdziłem, że są 4 sezony na kinomanie :P Wiec wracam do oglądania.
 
Kabel (jakiś oryginalny tytuł?), The Shield, The Wire i teraz Southland to seriale tego samego typu, w sensie ta sama tematyka, ten sam klimat?

@Shajs przy pierwszym odtworzeniu 2 sezonu The Wire mi się nie podobało, jednak po obejrzeniu całości zrozumiałem, ze ten sezon był dobry i warto obejrzeć wszystkie sezony :) Polecam
Tylko krucho u mnie z czasem, wolałbym, żeby mnie od razu wessało :) Tak jak to zrobiło Banshee.
 
Moda na Sukces myślę, że będzie idealna. Jak to całe obejrzysz to się będziesz tak czuł
Moda na sukces to by mnie zabiła, a tego nie chce:)
Na poważnie, jakie polecacie? Walking dead jestem na bieżąco. Gra o tron jakoś nie kręcą mnie te klimaty.
 
Moda na sukces to by mnie zabiła, a tego nie chce:)
Na poważnie, jakie polecacie? Walking dead jestem na bieżąco. Gra o tron jakoś nie kręcą mnie te klimaty.
Wejdź sobie na ranking seriali w filmwebie i wybierz który nie oglądałeś. I tak próbuj aż Ci się jakiś spodoba.
 
@Sedno a co widziałeś? będzie łatwiej.
Za dużo nie widziałem. Walking dead jak pisałem na bieżąco jestem. House of card mnie nie przekonał. Gra o tron nie mój klimat.
I w sumie tyle. Zastanawiam się nad Breaking bad, bo dużo dobrych opinii krąży
 
I w sumie tyle. Zastanawiam się nad Breaking bad, bo dużo dobrych opinii krąży
The Sopranos, The Wire, Twin Peaks, Breaking Bad, Black Mirror, Homeland, Misfits, Ray Donovan, Sherlock, Sons of Anarchy, Southland, Strike Back, Supernatural, Suits, The Americans, The Fall, The Honourable Woman, The Missing, Californication, Dexter, Entourage, Generation Kill, Glina, House MD, Kompania Braci, Lost, Luther, The Shadow Line, Pitbull, The Killing, The Shield, Supernatural, Broadchurch,

i wisienka na torcie: Fawlty Towers
 
pewnie było, ale dawno nie zaglądałem... nowy sezon True Detective, jak dla mnie bajka, lubie takie klimaty- stary twardy glina alkus, młody przystojniaczek z dziwną przeszłością i panie detektyw która ma problem z hazardem i sama za kołnierz nie wylewa a do tego zagmatwana sprawa:]

 
@Sedno sprawdzaj Banshee tak jak kolega mówił wcześniej.

Jestem po 1,5 odcinka Mr. Robot i jak na razie bardzo bardzo miło się ogląda. Fajny serialik. Teraz 2 tygodnie przerwy mnie czeka, wakacje, do usłyszenia!
 
Ja NIE polecam Breaking Bad. Za każdym razem, gdy serial wydaje się wreszcie rozkręcać i zaczyna się dziać to co powinno, to znów odpierdala się coś według tego samego schematu. Odpaliłem pierwszy odcinek trzeciego sezonu, nie wytrzymałem z nerwów i wyłączyłem i już chyba nie wrócę do tego serialu.
 
E tam, też dobra agentka. Dla mnie serial z megapomysłem i wciągający w wir wydarzeń z odcinka na odcinek.

Dziś miałem maraton, bo czasu teraz na nic nie starcza;) Last Ship, True Detective, Wayward Pines, Extant i Defiance :D
No i mam już Tuta 1 odcinek (drugi dziś,trzeci jutro czy co tydzień...?). Oglądał ktoś już?
 
Hubi po prostu przewijaj fragmenty z żoną :p

Nie, po prostu wkurwia mnie te debilne tracenie kasy. Jak Walt wsadził do grilla i spalił pół miliona, stwierdziłem,że pierdolę ten serial. Bo to się dzieje co 3 odcinki: zarobimy od chuja, tracimy wszystko w debilny sposób, powtórz.
 
Back
Top