Seriale

Bardzo zawiodłem sie na Mr.Robot. Gdyby reszta odcinków przypominała to co było w pilocie, to byłby kozak. A tak to z odcinka na odcinek, historia coraz bardziej zaczyna przypominać teorie spiskowe, którymi żyją nastolatki. Główny bohater niby taki inteligentny, a daje się wykorzystywać jakiejś grupie oszołomów, których lider pieprzy w kółko jakieś socjalistyczne brednie.

Z kolei wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek Silicon Valley i muszę przyznać, że jest całkiem znośny. Mila odmiana po serialach, gdzie non stop ktoś ginie ;)
 
Silivon Valley to mistrzostwo. Z odcinka na odcinka coraz lepszy. Obecnie moj ulubiony serial komediowy.
 
Nie wiem dlaczego jeszcze nikt tego tutaj nie zamieścił :) Super obsada, zapowiada się zacnie !




Wow jaka obsada! Może być lepiej niż pierwszy sezon. Ciekawiło mnie co się stało z Plemonsem po FNL, teraz wiem że jego twarz zaatakował rój pszczół:)
 
O, w Ray Donovan pojawił się Albinos z Banshee. Oczywiście jest skurwielem w wiezieniu=szufladka ;)
 
Fargo wygląda zajebiście, jeszcze ten filmik jest świetny.



Dwa sezony Southland za mną, kurwa, odczuwam autentyczny lęk jak pomyślę, że zostały już tylko trzy :scared:
 
Chłopaki z baraków rzeczywiście świetny serial, ale dużą robotę robi lektor :D Gość jest fenomenalny :) Szkoda, że w 8 i 9 sezonie już go nie ma.
 
Chłopaki z baraków rzeczywiście świetny serial, ale dużą robotę robi lektor :D Gość jest fenomenalny :) Szkoda, że w 8 i 9 sezonie już go nie ma.
To jest fenomen, zawsze mi lektor przeszkadza ale w tym serialu bez niego to już nie to samo.
 
@Masu Wzywam Cię tutaj!!! Widzę, że jesteś fanem serialu Power i Entourage też. Słyszałeś/widziałeś/czytałeś, że niby Turtle z Entourage ma się pojawić gdzieś? Czy mi się coś przyśniło? Bo wydaje mi się, że gdzieś coś takiego widziałem, a już 6 odcinek i ani widu a ni słychu.
 
@Masu Wzywam Cię tutaj!!! Widzę, że jesteś fanem serialu Power i Entourage też. Słyszałeś/widziałeś/czytałeś, że niby Turtle z Entourage ma się pojawić gdzieś? Czy mi się coś przyśniło? Bo wydaje mi się, że gdzieś coś takiego widziałem, a już 6 odcinek i ani widu a ni słychu.


Niestety pierwsze słyszę, choć pewnie prędzej bym się go w Ballers spodziewał.
 
Właśnie skończyłem Wayward Pines i mam mieszane uczucia. Serial stylistycznie podzielony na pół z zupełnie odmiennym klimatem w obu częściach. Zdecydowanie bardziej odpowiadał mi ten duszny nastrój tajemnicy z pierwszych 5 odcinków wyraźnie inspirowanych Twin Peaks. Najgorsze, że zakończenie powinno teoretycznie domykać całość, bo drugiego sezonu nie będzie, a aż się prosi o wyjaśnienie co się stało dalej.
 
Oglądanie Trailers Park Boys z lektorem to świętokradztwo ... tylko oryginał.
Mocne podzielone opinie. Bez lektora nie byłoby "kurde faja" i wielu innych tekstów. W ogóle jego wczuta była śmieszna i poza zajebistym serialem można się było dodatkowo pośmiać z tego jak podkładał głos. Obie opcje fajne :)
 
Trailer Park Boys widziałem i w oryginale i z lektorem, obie wersje świetne w końcu to ciągle ten sam serial. Poza tym teksty pokroju "spadaj świńskim truchtem" czy rapowanie razem z J-Rockiem i ogólne oddawanie głosem emocji w stylu rodem z VHSów mają swój niezaprzeczalny urok. Zazwyczaj nie toleruję lektorów w filmach i serialach, to jedyny wyjątek, za ten odrobinę amatorski charakter :)
 
Last edited:
TD Odcinek 5 - W końcy świetny odcinek w tym serialu, ale się będzie działo, ale będzie zabawa.
 
Smuuuuuuuuuty i tyle, jedyne co zapamiętałem z tego odcinka to to xD

HmENJcW.jpg

Jak to napisał joozeek (tłumacz TD)

Pizzolatto już się tak zdyskredytował, że nie wiem czy w trzecim sezonie zechce u niego grać Ben Stiller i Liam Hemsworth. Kurffffa, ilekroć tłumaczę tego gniota, muszę robić pauzę co 40 minut, by nie zejść z nudy.

Dla mnie jedynym wyjściem jest powrót Fukunagi na stołek reżysera i opanowanie odjazdów Pizzolatto. Oczywiście jedyna prawilna miejscówka to powrót do Luizjany, tam mogą kręcić kolejne 5 sezonów.

Przecież to jest epa w czystej postaci.

 
Last edited:
Jakies opinie o Mr Robot po 6 odcinkach bo z tego co czytam to od swietnego pierwszego odcinka serial ostro leci w dol? Nie wiem czy sie za to zabierac ;)
 
Jakies opinie o Mr Robot po 6 odcinkach bo z tego co czytam to od swietnego pierwszego odcinka serial ostro leci w dol? Nie wiem czy sie za to zabierac ;)

Póki co widziałem wszystkie 5 odcinków, okolice mocnego 7/10 z szansą na skoczenie wyżej. Pierwszy odcinek faktycznie najlepszy, choć czwarty również prezentował dosyć wysoki poziom dzięki jazdom w głowie pewnej postaci.
 
Back
Top