Seriale

hahaha, dojebali z tym TD2 . Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Na razie serial mocno w tyle za pierwszym sezonem ... pod każdym względem.
 
W dobie posuchy serialowej postanowiłem odświeżyć kolejne dzieło: Battlestar Galactica. Na początek idą dwa 1,5h piloty. Coś pięknego 3 godziny wprowadzenia do 4 sezonowego zamkniętego serialu z pobocznymi pełnometrażowymi filmami telewizyjnymi. Tak to się powinno robić: fabuła, dojrzewanie bohaterów, cliffhanger. Polecam w chuj.
 
Mr. Robot idzie chyba na rekord w ilości cliffhangerów, ale bardzo dobrze wypada również drugi odcinek.
 
Obejrzałem dwa odcinki MR. Robota. Pierwszy odcinek super, drugi już mniej, jeszcze te cliffhangery... ale podoba mi się koncepcja, kiedy ktoś zrobi coś takiego w realnym świecie?

@Bolt
 
Ma ktoś dobry torrent do Breaking Bad? Albo jakiś inny link do pobrania. Ewentualnie gdzieś w sieci z napisami, za darmo lub w miarę tanio.
 
@Gambit
Od wejścia do wesołego miasteczka w pierwszym odcinku miałem nieco zbliżone wnioski - tzn. nie do końca ten gość, o którym wspominasz w spoilerze, ale :
sposób postrzegania sytuacji, te postacie wewnątrz salonu gier to w dużej mierze efekt choroby spychicznej
 
@Gambit
Od wejścia do wesołego miasteczka w pierwszym odcinku miałem nieco zbliżone wnioski - tzn. nie do końca ten gość, o którym wspominasz w spoilerze, ale :
sposób postrzegania sytuacji, te postacie wewnątrz salonu gier to w dużej mierze efekt choroby spychicznej

Jest taka możliwość, przecież gdy oddał psa swojej drug dealer, ta nawet nie zamieniła słowa i nic nie wspomniała o Darlene. To oznaczałoby, ze ta cała hakerska załoga do wytwór chorego umysłu Elliota. Ciekawe czy słowa Mr Robot mają tutaj jakieś znaczenie.
Let’s not focus on her, that’d be like entering a bad K-hole that you’ll never wake up from

Dla mnie jednak bardzie prawdopodobne jest to, że tylko tytułowy Mr Robot to takie alter ego Elliota, już od pierwszej sceny w metrze. Później tylko utwierdzałem się w tym przekonaniu czyli pierwsza wizyta w salonie gier gdzie nikt nie zwraca uwagi na Mr Robot i wymiana zdań z Darlene
Where’s your boss?
Okay, cut the bullshit. When are you going to give us access

How do you know where I live?
Why wouldn’t I know where you live?

I następna rozmowa w salonie gier gdy Mr Robot odpowiada na pytanie, które Darlene zadała Elliotow wchodząc przy tym bezpośrednio na linię wzroku Elliot-Darlene. To jest już zbyt oczywiste.
Na FW wspomnieli też o zmianie barw obrazu czyli sceny które dzieją się naprawdę, różnią się w kolorystce od tych które dzieją się w głowie Elliota.

Na plus obowiązkowa wiertarka na półce i jej sprawne użycie xD
 
Polecam serial który wytarował w czerwcu, aktualnie są dwa odcinki.
Serial nazywa się Mr. Robot - nie będę nic pisał konkretnie, tylko tyle, że warto zobaczyć. Jak kogoś interesuje tematyka, to powiem tak - Watch Dogs.
 
Polecam serial który wytarował w czerwcu, aktualnie są dwa odcinki.
Serial nazywa się Mr. Robot - nie będę nic pisał konkretnie, tylko tyle, że warto zobaczyć. Jak kogoś interesuje tematyka, to powiem tak - Watch Dogs.

Hahah ziomek nie widzisz, że chłopaki wyżej dyskutują o tym? :D
 
Właśnie kończę 3. sezon Banshee. Ludzie narzekają na jednowymiarowość głównego bohatera, a dla mnie ten serial jest jebanym arcydziełem. Będę czekał w mękach do 2016 na kolejną serię. Przygód Saula Goodman'a również.
 
Ogolnie jestem w niemałym szoku, że napisów do zeszłotygodniowego Detektywa nie ma jeszcze...Last
Ship czy Penny Dreadful, Between czy Extant pojawiły się w ciągu 1-4 dni od odcinka, a tu już tydzień? Chyba ktoś kto tłumaczył się wkurwił tym co się w nim stało;] Tymczasem jest już 3 odcinek i znowu przyjdzie angielskimi sobie dopomóc ewentualnie ;)
 
Hataki z Joozkiem na czele pracują nad napisami. Pisali na fb o tym.

Mam sporo seriali do nadrobienia, przy pogodzie, pracy i wakacjach nie chce mi się jakoś nawet ostatniego sezonu the Wire oglądać, dla mnie odrobinę gorszy sezon.

TWD juz październiku? A co z tym serialem który ma mieć 6 odcinków i poprzedzac fabułę TWD? Z głowy mi wyleciało jak to się nazywa.
 
No to coś słąbo pracują mimo wszystko. Do dużo mniej cenionych seriali napisy się pojawiły w tygodniu, a do TD po tygodniu nie ma...Ciężko liczyć kiedy do 3 odcinka będą chyba, że zrobią np dziś do 2 i 3 od razu ;)
 
Hataki z Joozkiem na czele pracują nad napisami. Pisali na fb o tym.

Mam sporo seriali do nadrobienia, przy pogodzie, pracy i wakacjach nie chce mi się jakoś nawet ostatniego sezonu the Wire oglądać, dla mnie odrobinę gorszy sezon.

TWD juz październiku? A co z tym serialem który ma mieć 6 odcinków i poprzedzac fabułę TWD? Z głowy mi wyleciało jak to się nazywa.
Fear of the walking dead
No to coś słąbo pracują mimo wszystko. Do dużo mniej cenionych seriali napisy się pojawiły w tygodniu, a do TD po tygodniu nie ma...Ciężko liczyć kiedy do 3 odcinka będą chyba, że zrobią np dziś do 2 i 3 od razu ;)
Jak każda grupa hataki mają podział i każdy robi ileś filmów czy seriali. Akurat temu od TD wyjątkowo długo się zeszło i tyle, oni to robią za darmo.
Na napisy24 podali, że do drugiego odcinka koło 21 dziś mają być.
 
Jeśli tłumaczy Igloo to pewnie znowu wpadł w pijackie Eldorado.

Ah i trzeci odcinek TD świetny, coraz bardziej mi się to podoba.
 
Dla tych co posiadają w swoim domu TV i maja kanał CBS Europa świetna wiadomość. Jutro startuje tam Twin Peaks.
 
Weronika Rosati w 2 odcinku TD zagrała dziwkę.

Myślałem, że dłużej pociągnie Colin niż do 2 odcinka
 
Właśnie podziękowałem drugiej serii TD, ale dajcie znać jakby
zginął w końcu naprawdę
 
Back
Top