Seriale

O Disney właśnie smaży kolejne śmierdzące gówno dla lewaków i dziewczyn liderów




Obsada. 5 kobiet, 4 mężczyzn, ponad połowa kolorowych. Dorobek artystyczny showrunnerki: Russian Doll, Wieczór panieński, Sypiając z innymi.
:yellowcard2:red card

Jakby samo star wars nie było wystarczającym gyfnem. Disney to jest słup agendy, która to sponsoruję, bo nie wierzę żeby sami z siebie w to brnęli.
 
1711098643570.png


co to za serial?
 
Jakby samo star wars nie było wystarczającym gyfnem. Disney to jest słup agendy, która to sponsoruję, bo nie wierzę żeby sami z siebie w to brnęli.
Lepiej - czytałem że Lucas włożył hajs, a teraz go wyprało do tego stopnia, że stwierdził że wsadzi więcej swojego hajsu w wytwórnię, bo ludzie nie rozumiejo... :antonio:

A nuż bankrut? :korwinlaugh:
 
Oglądał już ktoś "Problem 3 ciał" ? Warto sprawdzać czy nic specjalnego?
Niezłe, IMO warto dać szansę. Ciekawa historia, nawet fajnie budowane napięcie (coś w stylu 'Lost' lub 'From' - tajemnica goni tajemnicę, jak jedno zostaje ujawnione, nagle pojawia się kolejna zagadka). Trochę rażą zmiany względem materiału źródłowego, bo o ile niektóre są dobrze napisane, tak inne są wręcz ciężkie do zaakceptowania, ale jak ktoś nie czytał książek to nie powinien mieć z tym problemu. Nie ma jakichś mega widowiskowych akcji, ale ten serial chyba po prostu taki miał być. Ja tam zaryzykuję i dam 7/10.
 
Niezłe, IMO warto dać szansę. Ciekawa historia, nawet fajnie budowane napięcie (coś w stylu 'Lost' lub 'From' - tajemnica goni tajemnicę, jak jedno zostaje ujawnione, nagle pojawia się kolejna zagadka). Trochę rażą zmiany względem materiału źródłowego, bo o ile niektóre są dobrze napisane, tak inne są wręcz ciężkie do zaakceptowania, ale jak ktoś nie czytał książek to nie powinien mieć z tym problemu. Nie ma jakichś mega widowiskowych akcji, ale ten serial chyba po prostu taki miał być. Ja tam zaryzykuję i dam 7/10.
Ten serial już wyszedł zakończony czy trza będzie czekać na kolejne odcinki albo sezony?
Ile materiału z książek obejmuje? Pierwszy tom czy trzy?
 
Ten serial już wyszedł zakończony czy trza będzie czekać na kolejne odcinki albo sezony?
Ile materiału z książek obejmuje? Pierwszy tom czy trzy?
Masz na razie cały jeden sezon, na resztę trzeba czekać. A to ile materiału źródłowego obejmuje pierwszy sezon to ciężko powiedzieć, bo pierwszy sezon bierze trochę z pierwszego i drugiego tomu, niektóre wątki rozwija, inne traktuje po macoszemu. Tak jak pisałem - jak ktoś czytał książki, niekoniecznie będzie z takiego podejścia twórców zadowolony.
 
Witam Was Panowie :conorsalute:
Proszę Was o polecenie serialu podobnego do Gangi Londynu. Rodzina Soprano, więzienie oz, zakazane imperium, the shield itp mam już obejrzane.
 
Wczoraj oglądałem drugi odcinek "problemu trzech ciał", ale na końcówce coś zamuliłem i kończę dziś.

Włączam ostatnie pięć minut (okazało się że tylko ostatnia minuta), a tu taki mindfuck że z otwartym ryjem zostałem... Ja pierdolę, jakie to jest dobre :antonio:
 
Back
Top