Seriale

5ixlvtdnggu21.jpg

Nie biorą pod uwagę, że ich nieumarli mogą otoczyć :crazy:? Lub zajść bezpośrednio od strony Brana, skoro Jon z Danusią stoją tak daleko to Nocny Król będzie miał ułatwione zadanie..
 
Nie biorą pod uwagę, że ich nieumarli mogą otoczyć :crazy:? Lub zajść bezpośrednio od strony Brana, skoro Jon z Danusią stoją tak daleko to Nocny Król będzie miał ułatwione zadanie..
Nie zapominaj, że mają smoki. Taka odległość to nic.
 
Nie zapominaj, że mają smoki. Taka odległość to nic.
Nocny Król też ma. I to takiego na sterydach.
I jak NK postanowi podejść do Brana bez smoka, to jak niby Danusia z Jonem mają to zobaczyć?
I jak ogólnie odjebią tego smoka? Bran się w niego wwarguje? Bo jak NK z niego nie zejdzie, to go nie zabiją przez co smok nadal będzie pod jego kontrolą.
 
Nocny Król też ma. I to takiego na sterydach.
I jak NK postanowi podejść do Brana bez smoka, to jak niby Danusia z Jonem mają to zobaczyć?
I jak ogólnie odjebią tego smoka? Bran się w niego wwarguje? Bo jak NK z niego nie zejdzie, to go nie zabiją przez co smok nadal będzie pod jego kontrolą.
Twórcy nas zabierają do tej bitwy totalnie w ciemno. Pokazali tylko jeden desperacki plan pokonania NK, który pewnie się nie sprawdzi. Więc w sumie to nie mamy pojęcia co tam się odpierdoli, nie chcieli zdradzać planów awaryjnych. Tak samo nie wiemy jakie będą zaskakujące powroty, wiemy tylko że Bronn ma się udać na północ.
 
To właśnie przez takich "fanów" jak Wy tu, kurwie, Grubas nie skończył i nie skończy nigdy tej opowieści . . . :matt:

nawet Wam (z dużej litery i tak z dużo naciąganego szacunku) nie będę tłumaczył bo i tak nie zrozumiecie pokolenie dzieci KLIKUKLIKU !!! ::duszenie::
 
Grubas nie skończył i nie skończy nigdy tej opowieści
Też tak myśle. Prędzej połknie Roya Nelsona niż napisze dwa rozdziały.

Najgorsze, że przeczytałem w oryginale wcześniej niż ktoś słyszał, że ma być jakiś serial.

Wiesz, że Grubas udaje, że pisze już 23 lata?

1996
1998
2000
2005
2011

Jest gruby, ma prawie 71 lat i dwie książki do napisania. Na chama jak zepnie poślady w wieku 80 i 90 lat odda dwie książki :rofl:

24h, 39 minut zostało, tak swoją drogą :beczka:
 
Last edited:
Też tak myśle. Prędzej połknie Roya Nelsona niż napisze dwa rozdziały.

Najgorsze, że przeczytałem w oryginale wcześniej niż ktoś słyszał, że ma być jakiś serial.

Wiesz, że Grubas udaje, że pisze już 23 lata?

1996
1998
2000
2005
2011

Jest gruby, ma prawie 71 lat i dwie książki do napisania. Na chama jak zepnie poślady w wieku 80 i 90 lat odda dwie książki :rofl:

24h, 39 minut zostało, tak swoją drogą :beczka:
Właśnie wiem, ja na Taniec ze Smokami na szczęcie czekałem chyba rok czy dwa, ale po tym co "fanowie" zaczęli odpierdalać w sieci (czyt. pisać za niego) to biedny musiał co chwilę zmieniać wersje żeby jakoś móc zaskoczyć aż go @HubiSSJ3 i @Tar-Ellendil 'e tego świata doprowadziły do krawędzi, że powiedział: "aaahh fak ju" i olał. . . taka prawda, może i piszę po pijaku i lepiej bym wyraził swoje wkurwienie na Was wszystkich twarzą w twarz (po pijaku :awesome: ) ale tak jest . . . i teraz ja, ostatni FAN tej serii płaczę nad truchłem tego potencjału, a reszta się cieszy bo im Hollywood, pokazało kilka kolorowych obrazków :boystop:

kto nie przeczytał tego dzieła sztuki ten nie wie. . . (a kto pierdoli, że przeczytał ale było "za dużo opisów" ten, kurwa, nie przeczytał tylko skopiował marudzenie maturzystów z Nad Niemnem yyhh yyh buu huu :płacz: )

alem się :triggered:



:putinlaugh:
 
Właśnie wiem, ja na Taniec ze Smokami na szczęcie czekałem chyba rok czy dwa, ale po tym co "fanowie" zaczęli odpierdalać w sieci (czyt. pisać za niego) to biedny musiał co chwilę zmieniać wersje żeby jakoś móc zaskoczyć aż go @HubiSSJ3 i @Tar-Ellendil 'e tego świata doprowadziły do krawędzi, że powiedział: "aaahh fak ju" i olał. . . taka prawda, może i piszę po pijaku i lepiej bym wyraził swoje wkurwienie na Was wszystkich twarzą w twarz (po pijaku :awesome: ) ale tak jest . . . i teraz ja, ostatni FAN tej serii płaczę nad truchłem tego potencjału, a reszta się cieszy bo im Hollywood, pokazało kilka kolorowych obrazków :boystop:

kto nie przeczytał tego dzieła sztuki ten nie wie. . . (a kto pierdoli, że przeczytał ale było "za dużo opisów" ten, kurwa, nie przeczytał tylko skopiował marudzenie maturzystów z Nad Niemnem yyhh yyh buu huu :płacz: )

alem się :triggered:



:putinlaugh:
got-game-of-thrones-34480022-500-250.gif

Ja się nawet nie nastawiam, że Martin skończy tą sagę, cieszę się faktem że jeden z moich ulubionych seriali który śledzę od lat, właśnie dobiega końca. Dla mnie książka i serial to dwie całkiem odmienne historie, jak daj Boże ogłoszą kiedyś premierę Wichrów to przyjdzie czas żeby się z powrotem w sagę zagłębić.

I jeszcze co do zakończenia książek, Martin zna je mniej więcej od lat, problem jest w tym że nie potrafi do nich dotrzeć, do tego jeszcze ten słynny Meereenese Knot.


https://awoiaf.westeros.org/index.php/Meereenese_knot
 
Nie obejrzałem ani jednego odcinka GoT. Miłej niedzieli :roberteyeblinking:
GoT jest serialem dla wymagającego widza. Opowiada on o świecie fantasy, ale z intrygami i odniesieniami, których nie dostrzeże przeciętny widz. Inteligentny odbiorca doceni wszystkie wspomniane smaczki, a ten mniej wykształcony odpuści sobie oglądanie po kilku odcinkach 1 sezonu. Dobrze więc, że dałeś sobie spokój i nie próbowałeś oceniać tego serialu.

:jjsmile:
Odpalaj HBO Go, czy wbijaj w linki i nadrabiaj bo warto.
 
GoT jest serialem dla wymagającego widza. Opowiada on o świecie fantasy, ale z intrygami i odniesieniami, których nie dostrzeże przeciętny widz. Inteligentny odbiorca doceni wszystkie wspomniane smaczki, a ten mniej wykształcony odpuści sobie oglądanie po kilku odcinkach 1 sezonu. Dobrze więc, że dałeś sobie spokój i nie próbowałeś oceniać tego serialu.

:jjsmile:
Odpalaj HBO Go, czy wbijaj w linki i nadrabiaj bo warto.

Żeby ocenić trzeba zacząć. Może kiedyś
 
Właśnie wiem, ja na Taniec ze Smokami na szczęcie czekałem chyba rok czy dwa, ale po tym co "fanowie" zaczęli odpierdalać w sieci (czyt. pisać za niego) to biedny musiał co chwilę zmieniać wersje żeby jakoś móc zaskoczyć aż go @HubiSSJ3 i @Tar-Ellendil 'e tego świata doprowadziły do krawędzi, że powiedział: "aaahh fak ju" i olał. . . taka prawda, może i piszę po pijaku i lepiej bym wyraził swoje wkurwienie na Was wszystkich twarzą w twarz (po pijaku :awesome: ) ale tak jest . . . i teraz ja, ostatni FAN tej serii płaczę nad truchłem tego potencjału, a reszta się cieszy bo im Hollywood, pokazało kilka kolorowych obrazków :boystop:

kto nie przeczytał tego dzieła sztuki ten nie wie. . . (a kto pierdoli, że przeczytał ale było "za dużo opisów" ten, kurwa, nie przeczytał tylko skopiował marudzenie maturzystów z Nad Niemnem yyhh yyh buu huu :płacz: )

alem się :triggered:



:putinlaugh:

Masz gratulacje od Tyriona:
 
Ten temat POJEBAŁO jedyne o czym powinniście pisać z takimi wypiekami to jak wyrolować Miyagi Dojo :chuck:
upload_2019-4-28_12-23-18.png




Dzisiaj w nocy się budziłem kilka razy, bo śniło mi się, że ktoś spoileruje mi trzeci odcinek lub odruchowo klikam spoiler w tym temacie :crazy:
 
GAME OF THRONES - Nowy odcinek Gry o Tron dostępny będzie na platformie HBO GO o godzinie 4:00 (godzinę później niż amerykańska premiera).

Ze względu na zwiększenie środków bezpieczeństwa nastąpi opóźnienie w dostarczeniu materiałów. Dlatego spodziewamy się, że nowy odcinek Gry o tron będzie dostępny w HBO GO koło godz. 04:00. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

HBO Polska
 

Drawning is for pussies. Don't be a pussy - sensei Johnny Lawrence

GAME OF THRONES - Nowy odcinek Gry o Tron dostępny będzie na platformie HBO GO o godzinie 4:00 (godzinę później niż amerykańska premiera).

Ze względu na zwiększenie środków bezpieczeństwa nastąpi opóźnienie w dostarczeniu materiałów. Dlatego spodziewamy się, że nowy odcinek Gry o tron będzie dostępny w HBO GO koło godz. 04:00. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

HBO Polska

Cos ta polsza jakaś dziwna, najpierw piszą, że lektor później bo w obawie na spoilery materiały dostają później, teraz znowu opóźnienia, a w takiej Hiszpanii czy Niemczech wszystko jest cacy na czas ... nawet leaki do sieci zdążą wrzucić ;)
 
GAME OF THRONES - Nowy odcinek Gry o Tron dostępny będzie na platformie HBO GO o godzinie 4:00 (godzinę później niż amerykańska premiera).

Ze względu na zwiększenie środków bezpieczeństwa nastąpi opóźnienie w dostarczeniu materiałów. Dlatego spodziewamy się, że nowy odcinek Gry o tron będzie dostępny w HBO GO koło godz. 04:00. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

HBO Polska
No a w tv będzie premiera normalnie ? Czyli można odpalić ten stream w hbo go czy tak nie da rady?
 
No i w aplikacji jest stream do HBO HBO2 HBO3 i pytam czy tam da radę obejrzec normalnie bo nie wstawalem jeszcze na GOT więc chciałbym się upewnić
Jest pewnie opcja, że wyłączą taką możliwość. Jeśli mówisz o apce HBO, jak jakiś nc+, czy cp go to powinno normalnie działać jako kanał HBO. Na fb opowiadają tylko o odcinku w TV o 3, więc może wyłączą w ogóle serwery tej swojej apki/strony.

Ja wstanę tylko na ostatni odcinek, bo na bank gdzieś bym trafił na spoiler z końcówki, a tak to oglądam w pon wieczorem. W pon wielkanocny chciałem odpalić HBO GO o 12 to nie działało w ogóle.
 
n3x2aucznnoz.gif

Fani Gry o Tron w oczekiwaniu na bitwę.

Pierwszy raz w życiu się modlę o deszcz w trakcie dnia, bo jak będzie padało to będzie ciemno i słońce nie będzie mnie wkurwiało oraz przeszkadzało w oglądaniu na TV tego odcinka, więc będę mógł zacząć seans szybciej niż o 20:crazy: Ehh, minusy mieszkania w pokoju z dużymi oknami i balkonem :cry:
 
Pierwszy raz w życiu się modlę o deszcz w trakcie dnia, bo jak będzie padało to będzie ciemno i słońce nie będzie mnie wkurwiało oraz przeszkadzało w oglądaniu na TV tego odcinka, więc będę mógł zacząć seans szybciej niż o 20:crazy: Ehh, minusy mieszkania w pokoju z dużymi oknami i balkonem :cry:
U mnie leje jak w Helmowy Jarze, a jutro ma być jeszcze gorzej.
 
Back
Top