Seriale

Dla mnie swój prime miała w True Blood ;)

3265094474_1_5_1IOFCUjg.gif

Eg4I.gif

43fc3bdccd917af0c40156444c951c0f.gif


A jutro mój ulubiony serial Netlixa - SCD !!!

O i Happy wjechał z drugim sezonem.
No i namówiłeś :wink:
 
jest wywiad z steven knightem, tworca serialu, ze praktycznie pewny jest sezon 6 i duzo prawdopodobienstwo, ze i 7, ze rozmawial juz z aktorami i wszyscy sa gotowi krecic kolejne sezony. Inna sprawa, ze tak dlugo zajmuje im 5 sezon PK bo pierwszenstwo ma taboo, a z tego co czytam to zdjecia maja sie zakonczyc nawet w 2022, z tego by wynikalo ze 5 sezon peaky blinders to przelom 2022/2023:D
Właśnie przeglądałem sobie FB i patrz na co przypadkowo trafiłem, jebane FBI i CIA jest wszędzie :cryme:

https://online-mafia.pl/2019/02/13/peaky-blinders-5-sezon-nakrecony-beda-tez-kolejne/
 
@HubiSSJ3 Upadek Królestwa, Defenders, Templariusze, Marco Polo, Frontier, Black Sails, Berlińskie psy, Ozark

Luke Cage, Jessica Jones, Iron Fist jakoś nie oglądałem całości, brakowało czegoś jakby.
 
Last edited:
Drugi sezon OA ponoć dużo lepszy, może się skuszę.

Obecnie jestem w połowie Love, Death and Robots i jak to bywa z tego typu produkcjami, raz jest lepiej raz gorzej. Ogólnie spoko, ale raczej przerost formy nad treścią. Z oceną się wstrzymam, mam nadzieję że druga połowa też ma jakieś pojedyncze świetne historie.
 
Drugi sezon OA ponoć dużo lepszy, może się skuszę.

Obecnie jestem w połowie Love, Death and Robots i jak to bywa z tego typu produkcjami, raz jest lepiej raz gorzej. Ogólnie spoko, ale raczej przerost formy nad treścią. Z oceną się wstrzymam, mam nadzieję że druga połowa też ma jakieś pojedyncze świetne historie.
the oa calkiem inny, jakby wogole wzieli nazwe i aktorow a zrobili calkiem inny serial. Mozna sie spierac czy lepszy czy gorszy, inny. Dla mnie sporo gorszy.
 
Ten sezon nie powinien wyciec bo nie rozdali przed premierą materiału. I dobrze bo jeden odcinek na tydzień jest w sam raz żeby się nim nacieszyć.

Mam nadzieję, nie po to HBO GO jest w takiej groszowej cenie, żeby tego nie wykorzystać i oglądać w zajebistej jakości w pełni legalnie.
 
Back
Top