Seriale

Wyciekło pierwsze zdjęcie Nocnego Króla z 8 sezonu.

iuqfvwrkdqp21.jpg

game-of-thrones-final-season-8-poster.jpg
 
Mi kurła!!! W sumie prawie całemu forum powinieneś, może z pominięciem @Baasteek'a... Biedak, nie wie, co traci. :fjedzia:

Kazda komedia moze jest i inna, natomiast ja juz nie potrafie sie z nich smiac i "zasypiam" na kazdej z nich..

Mam porownanie nawet jak jestem w kinie, wiele osob sie smieje, a ja jakos bez wiekszych emocji ogladam, to bez sensu. Thriller to jednak juz calkiem inna perspektywa.
 
Kazda komedia moze jest i inna, natomiast ja juz nie potrafie sie z nich smiac i "zasypiam" na kazdej z nich..

Mam porownanie nawet jak jestem w kinie, wiele osob sie smieje, a ja jakos bez wiekszych emocji ogladam, to bez sensu. Thriller to jednak juz calkiem inna perspektywa.
Yyy...ale wiesz, że powinieneś spróbować ze dwa, trzy odcinki, zanim tak orzekniesz? Chyba, że próbowałeś i nie podeszło... :korwinstupid::korwinwhat::korwinlaugh:
 
Yyy...ale wiesz, że powinieneś spróbować ze dwa, trzy odcinki, zanim tak orzekniesz? Chyba, że próbowałeś i nie podeszło... :korwinstupid::korwinwhat::korwinlaugh:

To prawda, prawda, i ja to pisze na podstawie filmow, serialu komediowego nie probowalem, bo to meczarnia :D

Ale i bez tego wiem ze mam troche inne poczucie humoru niz wiekszosc.
 
To prawda, prawda, i ja to pisze na podstawie filmow, serialu komediowego nie probowalem, bo to meczarnia :D
Ani to thriller, ani komedia. Spróbuj, raczej nie pożałujesz. Tak samo powinieneś obejrzeć dark, i parę innych dziwnych seriali. Omija Cię w chuj dobrego kina przez takie samobiczowanie. Ale co kto lubi... :childcry:
 
Ani to thriller, ani komedia. Spróbuj, raczej nie pożałujesz. Tak samo powinieneś obejrzeć dark, i parę innych dziwnych seriali. Omija Cię w chuj dobrego kina przez takie samobiczowanie. Ale co kto lubi... :childcry:

Moze i tak, ale wlasnie, co kto lubi.
 
Fajnie ktoś rozpisał to co się dziej w niemal w każdej sekundzie:
0:07 Dragonglass arrow 0:19 Tyrion's Pin 0:22 Arya's Sword 0:28 The feather Robert put Layannas tomb 0:33 bran's broken wheelchair 0:36 Jaime's golden hand 0:40 Daenerys chain 0:44 Night King! 0:48 Jon's Sword

Sansa(Sophie) niedawno była gościem programu śniadaniowego w Ameryce i delikatnie zasugerowała, że przeżyła.
Sansa raczej na pewno przeżyje, ona jest wśród tych kilku postaci którym raczej wiele nie grozi. W walkach nie będzie brała udziału no chyba, że Wędrowcy wszystkich wybiją i nie zdąży uciec.
 
upload_2019-4-3_21-49-17.png

Zastanawiam się czy nie pójść, jedyne czego się boję, to jebani idioci komentujący to co się dzieje na ekranie.. Jednak fajne może być oglądanie w kinie przy takim nagłośnieniu. Był ktoś na podobnym wydarzeniu kiedyś? Jak odczucia?
 
Back
Top