Seriale

dP_pyI0RLQU6G932m6TVintviBgqsANXebGd7GWbT2M.jpg
 
Ja z The Wire każdego pamiętam. 2 razy już obejrzałem ten serial. Pewnie jeszcze obejrze ze 4 razy:lol: Jebane arcydzieło nie żadne smoki dla 14 latków :lol:
Też gardze jakimiś smokami :śmiech:
A co do The Wire to nie powstał jeszcze lepszy serial we wszechświecie. Ja po The Office zrobię rewatch bo ostatni odcinek 3 lata temu obejrzałem.
3 i 4 sezon zapisze się w historii.
"It's all in the game"
 
American Gods, czyli serial który wyświetlał mi się w płatnych promocjach na Instagramie i chyba FB, a w tym temacie generalnie o nim cisza. Skończyłem świetny Legion, wziąłem się właśnie za Amerykańskich Bogów i szczerze mogę powiedzieć - bardzo i się spodobał. Pierwszy sezon 8 odcinków, sam pomysł i podejście do fabuły ciekawe, kilka fajnych rozkmin i opowieści (o historii róznych Bogów) no i przede wszystkim bohaterowie. Jestem fanem, czekam na kolejne sezony.
 
American Gods, czyli serial który wyświetlał mi się w płatnych promocjach na Instagramie i chyba FB, a w tym temacie generalnie o nim cisza. Skończyłem świetny Legion, wziąłem się właśnie za Amerykańskich Bogów i szczerze mogę powiedzieć - bardzo i się spodobał. Pierwszy sezon 8 odcinków, sam pomysł i podejście do fabuły ciekawe, kilka fajnych rozkmin i opowieści (o historii róznych Bogów) no i przede wszystkim bohaterowie. Jestem fanem, czekam na kolejne sezony.

Nie wiem czy wiesz, ale serial jest na podstawie książki Neila Gaimana pod tym samym tytułem.
 
Nie wiem czy wiesz, ale serial jest na podstawie książki Neila Gaimana pod tym samym tytułem.
Spodziewałem się tego, chociaż z książką do czynienia nie miałem. Realizacja w takim razie bardzo mi przypadła do gustu
 
Nasze matki nasi ojcowie tez polecam, najlepszy serial wojenny
nie sugerujcie sie ocenami na filmweb, dla mnie o wiele lepszy niz Kompania Braci
 
@Cactus
Można prosić Bloodline 2 sezon i Skazany na Śmierć 5 sezon, oba z lektorem.
 
@Cactus daloby rade jeszcze raz s01e08 i s01e10 bo cos mi sie zle sciagnelo?
opowiesci podrecznej ten zacny serial
daj adres to flaszke wysle
 
Back
Top