Seriale

Nie mogę patrzyć na torbiel na czole aktora z Quarry. Mogę oglądać sekcje na żywo wpierdalając obiad i zapijając piwem, ale zmiany skórne mnie brzydzą. Brodawki najbardziej.
 
Westworld zajebiście się zapowiada, dobry pilot. Zacząłem też Atlantę, dobry murzyński humorek.

Atlanta świetna! Szkoda że takie krótkie odcinki ale postacie są genialne hehe

Dodam od siebie zapowiedź 3 sezonu Black Mirror - aż 6 odcinków tym razem!

 
Atlanta świetna! Szkoda że takie krótkie odcinki ale postacie są genialne hehe
No dokładnie, to jest ten sam problem co Ballers (które swoją drogą ukończyłem wczoraj). Krótkie odcinki, fajne historie, ciekawi bohaterowie ("The Rocka" lubię bardzo). A jeżeli jeszcze pisać o tych dwóch serialach, to bardzo mi się w oczy rzuca przeciwieństwo, kontrast - Ballers świat bogaczy, super fury, imprezy, kasa kasa; Atlanta bieda, problemy i trudności w życiu

AHA! Shameless powróciło z siódmym sezonem i jest dostępny drugi odcinek Westworld! Ktoś już oglądał? Ja dopiero przed seansem jestem.
 
No dokładnie, to jest ten sam problem co Ballers (które swoją drogą ukończyłem wczoraj). Krótkie odcinki, fajne historie, ciekawi bohaterowie ("The Rocka" lubię bardzo). A jeżeli jeszcze pisać o tych dwóch serialach, to bardzo mi się w oczy rzuca przeciwieństwo, kontrast - Ballers świat bogaczy, super fury, imprezy, kasa kasa; Atlanta bieda, problemy i trudności w życiu

AHA! Shameless powróciło z siódmym sezonem i jest dostępny drugi odcinek Westworld! Ktoś już oglądał? Ja dopiero przed seansem jestem.

Tak jeszcze Ekipa była robiona w takim szybkim stylu, 2o min na epizod ale doczekała się chyba 8 sezonów nawet, oby z Atlantą i Ballers było tak samo.

Najlepszy tekst serialu jak dla mnie na razie

“You want to manage a rapper but you can't do business high?”

Albo ten moment ze skrzydełkami :rofl:

giphy.gif
 
No dokładnie, to jest ten sam problem co Ballers (które swoją drogą ukończyłem wczoraj). Krótkie odcinki, fajne historie, ciekawi bohaterowie ("The Rocka" lubię bardzo). A jeżeli jeszcze pisać o tych dwóch serialach, to bardzo mi się w oczy rzuca przeciwieństwo, kontrast - Ballers świat bogaczy, super fury, imprezy, kasa kasa; Atlanta bieda, problemy i trudności w życiu

AHA! Shameless powróciło z siódmym sezonem i jest dostępny drugi odcinek Westworld! Ktoś już oglądał? Ja dopiero przed seansem jestem.

Dla mnie Atlanta bije Ballers o kilka długości, ale ja uwielbiam taki sytuacyjny humor - wizyta Dariusa na strzelnicy to jest mistrzostwo. No i ta akcja co wrzuciłem w poprzednim poście w gifie :rofl:

http://www.hip-hopvibe.com/2016/10/...onight-and-childish-gambino-is-dubbed-genius/

Drugi ep Westworld również bardzo dobry, no może za mało ERW na ekranie :wink: ciekaw jestem ogromnie jak to wszystko się potoczy bo na samym buncie hostów się nie skończy, zresztą kolejny serial który zaczyna mieć mega rozkminy na reddit.
 
Dla mnie Atlanta bije Ballers o kilka długości, ale ja uwielbiam taki sytuacyjny humor - wizyta Dariusa na strzelnicy to jest mistrzostwo. No i ta akcja co wrzuciłem w poprzednim poście w gifie :rofl:

http://www.hip-hopvibe.com/2016/10/...onight-and-childish-gambino-is-dubbed-genius/

Drugi ep Westworld również bardzo dobry, no może za mało ERW na ekranie :wink: ciekaw jestem ogromnie jak to wszystko się potoczy bo na samym buncie hostów się nie skończy, zresztą kolejny serial który zaczyna mieć mega rozkminy na reddit.
Ed Harris niszczy system. Ballers nigdy mnie wciągnęło. Temu serialowi brakuje "tego czegoś".
 
Ciesze się, że odpaliłem Luthera. Jestem po 4 odcinku i strasznie się wkręciłem. Idris Elba to na prawdę dobry aktor. W The Wire był moim ulubionym bohaterem :D
 
Powtórzyłem sobie drugi ep Westworld i coraz bardziej skłaniam się do teorii (choć jest kilka niejasności)
że dzieje się on dwóch osiach czasu, a William (McPoyles:lol:) to Man in Black (Ed Harris)
 
W TWD pewnie Maggie zajebią. Fajna była w pierwszych sezonach od pojawienia się, potem mi zbrzydła. Ostatnich dwóch sezonów nie oglądałem.

Oglądacie Quarry? Jak wrażenia. Ja jestem na drugim odcinku i powiedzieć muszę, że trochę jednak to męczę i nie wciąga mnie jakoś szczególnie.

Westworld bardzo mi się podoba - gdyby coś takiego istniało faktycznie, to mega ciekawa opcja.
 
W TWD pewnie Maggie zajebią. Fajna była w pierwszych sezonach od pojawienia się, potem mi zbrzydła. Ostatnich dwóch sezonów nie oglądałem.

Oglądacie Quarry? Jak wrażenia. Ja jestem na drugim odcinku i powiedzieć muszę, że trochę jednak to męczę i nie wciąga mnie jakoś szczególnie.

Westworld bardzo mi się podoba - gdyby coś takiego istniało faktycznie, to mega ciekawa opcja.

Dużo osób porównuję Quarry do Banshee. Ja tego drugiego jeszcze nie oglądałem, ale jestem po 3 odcinkach Quarry i jak dla mnie robi robotę.
 
@mat Ty korzystasz z uTorrenta 2.2.1 ? Możesz pobierać z zatoki? Ja dawno stamtąd nic nie ściągałem, ale teraz jak klikam w
"GET THIS TORRENT"
to mi się wkleja "pusty" plik do klienta i nic się nie ściąga. Zgłupiałem :joe:
 
Back
Top