Seriale

Średnio podoba mi się najnowszy sezon Shameless. Nie będę odkrywczy pisząc, że to nie to samo co w pierwszych sezonach. Debbie cały czas irytująca, a jej motyw i Fiony (wiadomo o co chodzi, nie będę spoilerował) też mi się nie podoba. Ruska Barmanka (Yevgeny) zajebista jest, fajnie tego akcentu się słucha. Grecki sąsiad też fajne aktorstwo, dobrze się go ogląda. Jednak to cały czas Carl i jego osobowość rozjebuje po całości w tym serialu i jego wątek mi się podoba :D




Ciągle nucę te piosenke od poniedziałku :lol::lol: Wpada w ucho :lol:


Widzę, że z Fionami to same fajne piosenki są :D Aczkowiek pamiętam, jak oglądałem sobie film EuroTrip i z kolei ta piosenka mi zajebiście w ucho wpadła:
 
Jestem na 5. odcinku True Detective i serial rozpierdala mi łeb. Rozkminy Rusta przykrywa fakt, że przedstawione wydarzenia mają potrójne dno, których moja głowa póki co nie może ogarnąć. Wow!
 
Ja ledwo zmęczyłem pierwsze dwa odcinki i odpuściłem. W trakcie oglądania TD, robiłem wszystko, tylko nie oglądałem tego, tak mnie to nudziło.
 
Powinny być unlike na tym forum:boystop:

Skończyłem Asha. Pilot mocarny, drugi ep bardzo dobry, później dużo gorzej, ale ostatnie dwa odcinki znowu w pytkę. Szkoda, że nie dało się zrobić mocnego. równego sezonu.
 
True Detective miażdży w 1 sezonie, choć wolno się rozkręca, ale aktorstwo, scenografia, ujęcia, klimat, fabuła wypierdala z kapci. Drugi sezon to jakaś porażka w porównaniu, obejrzeliśmy z żoną chyba 5 odcinków i porzuciliśmy - na razie nie wracamy.

Wczoraj natomiast obejrzeliśmy 3 odcinek Archiwum X - mam nadzieję, że to jakiś żart i seria nie pójdzie w stronę pastiszu, bo to nie przystoi takiej legendzie...:sad:
 
Jednak jak już oceniać serial to po całości trzeba, czy to Prison Break, The Walking Dead, Breaking Bad czy True Detective ;) Przynajmniej jak dla mnie. Łatwo zrobić jeden sezon, co innego wielosezonowy wciąż solidny serial :) Zresztą nie z każdej fabuły i klimatu można to wyciągnąć tak samo...
 
@Born2kill a jaki jest sens porównywać wszystkie sezony TD jak każdy sezon tego serialu to tak jakby inny serial... Te częście nie mają przecież ze sobą nic wspólnego.
 
Wczoraj natomiast obejrzeliśmy 3 odcinek Archiwum X - mam nadzieję, że to jakiś żart i seria nie pójdzie w stronę pastiszu, bo to nie przystoi takiej legendzie...:sad:

Jeśli dobrze pamiętam to w każdym sezonie robili co najmniej jeden taki odcinek, pełen smaczków i mrugnięć oka do widza. Mi osobiście bardzo podszedł i bawiłem się przednio.

@Born2kill
TD to antologia, więc ocenianie jednego sezonu jest najbardziej wskazane.
 
@Born2kill a jaki jest sens porównywać wszystkie sezony TD jak każdy sezon tego serialu to tak jakby inny serial... Te częście nie mają przecież ze sobą nic wspólnego.
Fakt, ale jednak pod jednym tytułem :D Przyjaciele to też jakby inny serial, tu nastolatkowie jeszcze, a potem już dorośli ludzie, ale jednak całość i w każdym sezonie jest zajebista, z wyjątkami ewentualnie na bardziej zajebiste momenty :D
No, ale dobra, żeby już nikt nie tłumaczył. Jest różnica z TD w stosunku do innych seriali, które podałem. Jest wyraźnie inna historia, tyle tylko, że jedna podstawa - wątek detektywistyczny. Chyba, że w trzecim nam obie historie powiążą, ha! :D Po prostu pamiętam, że wiele osób wyróżnia sezony w jakimś serialu. Ja tego nie czaję, serial dla mnie to zawsze całość. Mogą się podobać jedne sezony bardziej, inne mniej :D
Jak teraz tyle seriali wróci to ja ładne pauzy będę miał z nadrabianiem :D
 
Jeśli dobrze pamiętam to w każdym sezonie robili co najmniej jeden taki odcinek, pełen smaczków i mrugnięć oka do widza. Mi osobiście bardzo podszedł i bawiłem się przednio.

Tzn. mi on też podszedł, bo był bekowy, ale myślałem, że X-Files to tylko creepy odcinki :) (nie oglądałem poprzednich sezonów, poza kilkoma odcinkami). Jeśli to sporadycznie będzie, to spoko :)
 
Tylko SAMCRO i PRZYJACIELE. No dobra, TD też bym polecił. Porzuciłem oglądanie TWD, Gra o Tron też mnie znudziła ( a raczej czekanie rok na kolejny sezon i już nie wróciłem).
 
Jednak jak już oceniać serial to po całości trzeba, czy to Prison Break, The Walking Dead, Breaking Bad czy True Detective ;) Przynajmniej jak dla mnie. Łatwo zrobić jeden sezon, co innego wielosezonowy wciąż solidny serial :) Zresztą nie z każdej fabuły i klimatu można to wyciągnąć tak samo...

Na przestrzeni wszystkich sezonów tych seriali co podałeś to Breaking Bad miażdży konkurencję.
 
Mój ranking:
1. House of Cards (pierwszy sezon urwał mi jajca, pozostałe też na bardzo wysokim poziomie)
2. Breaking Bad
3. Gra o Tron (byłaby na drugim miejscu, no ale ten chujowy piąty sezon..).
 
Mój ranking:
1. House of Cards (pierwszy sezon urwał mi jajca, pozostałe też na bardzo wysokim poziomie)
2. Breaking Bad
3. Gra o Tron (byłaby na drugim miejscu, no ale ten chujowy piąty sezon..).

HoC znowu miał słaby trzeci sezon, a BB nie miała żadnego sezonu słabego.
 
Każdemu podoba się co innego. Mnie wkurwiało notoryczne marnowanie kasy przez WW przez pierwsze trzy sezony, do szału mnie to doprowadzało i w pewnym momencie przestałem oglądać ten serial z nerwów. Ale potem przypomniałem sobie piosenkę QueboxEripe i stwierdziłem, że obejrzę do końca i faktycznie 3 i 4 sezon były już zajebiste. Piąty trochę na doczepkę moim zdaniem, mógł serial się zakończyć po czwartym sezonie i bym nie narzekał.
 
Finał i cały drugi sezon Galavanta - czapki z głów, beka totalna. Mam nadzieję, że serial przejmie jakaś inna stacja i s03 powstanie.
 
Finał i cały drugi sezon Galavanta - czapki z głów, beka totalna. Mam nadzieję, że serial przejmie jakaś inna stacja i s03 powstanie.
A myślałem ze sam to ustrojstwo tutaj oglądam :wink:
Dla mnie to bardzo dobry serial. Niestety 3 sezon prawdopodobnie nie powstanie.:sad:
 
Back
Top