Seriale

Finał i cały drugi sezon Galavanta - czapki z głów, beka totalna. Mam nadzieję, że serial przejmie jakaś inna stacja i s03 powstanie.
Dużo w nim śpiewania? Obejrzałbym coś śmiesznego, jednak musicale to kompletnie nie moja bajka.
 
Dużo w nim śpiewania? Obejrzałbym coś śmiesznego, jednak musicale to kompletnie nie moja bajka.

Przeważnie ze 3 piosenki na odcinek, wiesz, ja też nie jestem fanem musicali, ale w Galavancie nie dość że piosenki sa śmieszne i ryją banię to naprawdę można się pośmiać, szczególnie Król Ryszard rozpierdziela system.
 
Orange is the New Black skończy się po 7 sezonach. W czerwcu premiera 4.


Jakby ktoś chciał posłuchać o sytuacji Neflixa w Polsce.
 
Foty z serialu Taboo z Tomkiem Hardym :lol:
haurEXO.jpg
 
O czym to? Szacun, że już w drugim serialu gra.

"Serial zemsty. Tom Hardy wraca z Afryki do wiktoriańskiej Anglii z ukradzionymi diamentami w celu rozliczenia się z ludźmi odpowiedzialnymi za śmierć jego ojca."
 
Karzeł zginie?! Chyba każdego to spotka prędzej czy później i nie mówię o sposobie naturalnym :)

Według mnie to jest tylko jakaś ściema, pewnie nawet to nie jest wycinek żadnej sceny, tylko specjalnie przygotowany materiał, który ma wywołać kolejne napięcie wśród oczekujących.

PS: Jest jeszcze jakiś cień szansy, że FM opanowali umiejętność "produkowania" twarzy, ale na 100% nie są to twarze "zdjęte" z martwych postaci - mam tu na myśli tych co obecnie wciąż żyją.
 
PS: Jest jeszcze jakiś cień szansy, że FM opanowali umiejętność "produkowania" twarzy, ale na 100% nie są to twarze "zdjęte" z martwych postaci - mam tu na myśli tych co obecnie wciąż żyją.

Jest to pewne, bo w ostatnim sezonie Jaqen H'Ghar wypija truciznę a po chwili Arya sciąga szereg masek z jego twarzy, w tym swoją własną. :bayan:
 
Jest to pewne, bo w ostatnim sezonie Jaqen H'Ghar wypija truciznę a po chwili Arya sciąga szereg masek z jego twarzy, w tym swoją własną. :bayan:

Szczerze mówiąc obawiam się iż jest to jedynie "radosna twórczość" twórców serialu...

Mimo wszystko punkt dla Ciebie, zapomniałem o tej scenie.

PS: "Swojej" twarzy nie ściągnęła.
 
Żałuję, że się przyzwyczaiłem do oglądania TWD. Jaki gówniany ten nowy odcinek to nie mam pytań, niech tam umierają już wszyscy, zero przywiązania do postaci.
 
Co wy macie do najnowszego odcinka twd? :D Dla mnie jeden z najlepszych z całego serialu. Co tam Glenn na farcie się trzyma to nie mam pytań :D
 
Żałuję, że się przyzwyczaiłem do oglądania TWD. Jaki gówniany ten nowy odcinek to nie mam pytań, niech tam umierają już wszyscy, zero przywiązania do postaci.
To już jest nastawienie. Jak dla mnie działo się dużo, aż za dużo :) Fajny początek z bazooką :D Nie spodziewałem się takiej akcji i paru zdarzeń z odcinka. Akurat na wieczór po robocie. Na Foxie z lektorem ;]
 
Oo znowu got? się zaczyna? to musze unikać tutaj spoilerow.najlepiej jakby ten stary chuj skoczył pisać to bym wszystkie tomy łyknąl bo tak to tracę wątek
 
Potwierdzam, pierwszy odcinek Vinyl bardzo dobry, ale i pilot 11.22.63 świetny - jakby ktoś nie wiedział, jest to ekranizacja Dallas 63 czyli jednej z najlepszych książek Kinga.

Co do TWD to tak teraz oglądam nowy ep w TV i wydaje mi się, że nawet po pięciu piwach mógłbym pisać do tego serialu scenariusze i nie byłyby gorsze xD
 
  • Like
Reactions: mat
Potwierdzam, pierwszy odcinek Vinyl bardzo dobry, ale i pilot 11.22.63 świetny - jakby ktoś nie wiedział, jest to ekranizacja Dallas 63 czyli jednej z najlepszych książek Kinga.

Co do TWD to tak teraz oglądam nowy ep w TV i wydaje mi się, że nawet po pięciu piwach mógłbym pisać do tego serialu scenariusze i nie były by gorsze xD
Scenariusz to jest jakaś tragedia. Nic się kupy nie trzyma.
Nie B2K, to nie jest nastawienie, a uzasadniona ocena. Ten serial to dno.
Dawać tych Amerykanów już.
 
Scenariusz to jest jakaś tragedia. Nic się kupy nie trzyma.
Nie B2K, to nie jest nastawienie, a uzasadniona ocena. Ten serial to dno.
Dawać tych Amerykanów już.
A co tu się ma trzymać? ;) To jest survival. Powinni pisać kolejny odcinek na biężąco :D
Ja nie widzę dna, widzę masę zombiaków, ich zabijanie i perypetie grupy osób w tym świecie. Tego oczekuję po serialu o zombie. Że trochę podkoloryzowują, cóż, jakby to się zdarzyło naprawdę...i miało by być jak w życiu to pewnie byłyby flaki z olejem dopiero ;)
Skoro komuś się podoba, a ktoś widzi jednak duże ale to czemu tragedia? Skoro do kogoś dotarło to może warto się skupić na tym co działa na te osoby, a nie liczyć na arcydzieło, gdy w tej tematyce o to ciężko. Tym bardziej w 6 sezonie ;) No offence Mat :) A jak ktoś już aż tak się zraził i ma narzekać to lepiej niech nie ogląda, po co psuć sobie krew ;)

Co tam jeszcze miało dziś wrócić? Better Call Saul czy co ?:)
 
Oby drugi sezon BCS był lepszy niż poprzedni. Liczę na to, że akcja się rozkręci i wszyscy fani będą zadowoleni.
 
Ja też liczyłem na coś innego, ale wkręciło mnie to co dano. Fajnie było zgłębić postać Saula, czemu jest jaki jest :D
 
Back
Top